Календар
<<  Грудня 2016  >>
 ПН  ВТ  СР  ЧТ  ПТ  СБ  НД 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Майбутні події

Подій немає.

Користувачі
На даний момент 53 гостей на сайті
WKO SHINKYOKUSHINKAI
FEDERATION SHINKYOKUSHINKAI KARATE OF UKRAINE
FEDERATION SHINKYOKUSHINKAI KARATE OF ODESSA REGIONAL

 

17-20 листопада 2016 року на базі ГО «ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ» були проведені комплексні навчально-тренувальні збори з шинкіокушинкай карате (WKO SHINKYOKUSHINKAI)

«ОДЕСА КОКОРО - 2016»
 
alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt
 
Під егідою:
- ГО «ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ УКРАЇНИ»
Офіційний сайт:www.lyashchenko-branch.kiev.ua
 
За сприянням:
- ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛЇЦІЇ В ОДЕСЬКІЙОБЛАСТІ
Офіційний тимчасовий сайт: www.od.npu.gov.ua
 
- УПРАВЛІННЯ ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ У МІСТІ ОДЕСА
Офіційний тимчасовий сайт:www.patrol.police.gov.ua
 
За партнерської підтримки:
- МІЖНАРОДНОГО ГУМАНІТАРНОГО УНІВЕРСИТЕТУ
Офіційний сайт:www.mgu.com.ua
 
- ОДЕСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВНУТРІШНІХ СПРАВ
Офіційний сайт: www.oduvs.edu.ua
 
За партнерської підтримки:
- КОМПАНІЇ «STVOL»
Офіційнийсайт: www.stvol.ua
 
- КОМПАНІЇ «DIAMOND WORLD»
Офіційнийсайт: www.diamondworld.ua
 
За інформаційної партнерської підтримки:
- НОВИННОГО ПОРТАЛУ КИОКУШИН КАРАТЕ
Офіційний сайт: www.kyokushinkarate.com.ua
 
- НОВИННОГО САЙТУ МІСТА ОДЕСИ
Офіційний сайт: www.048.ua
 
- НОВИННОГО ПОРТАЛУTaimPRO.TV
Офіційний сайт:www.timepro.tv
 
Загальна кількість учасників склала 203 спортсмена,які представляли місто Одеса та Одеську область
 
 
Головний керуючий КНТЗШК «ОДЕСА КОКОРО - 2016»
Президент ГО “ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ УКРАЇНИ” шихан Віктор Георгійович Лященко, 5 дан (м. Київ)
Голова організаційного комітету КНТЗШК «ОДЕСА КОКОРО - 2016»
Президент ГО "ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ" сенсей Ігор Вікторович Левицький, 3 дан (м. Одеса)
 
Перелік спортсменів які вдало склали іспит на 10 кю ступінь
 
1-Літвінова Анна-ВПГО «ООФКК»в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)
2-Антипенко Сергій - ВПГО «ООФКК»в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)
3-Ткачук Кароліна - ВПГО «ООФКК»в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)
4-Долапчі Олександр - ВПГО «ООФКК»в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)
5-Кожухарь Богдан - Секція ГО “ФШКОО” вс. Усатове, Біляївського району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
6-Смуженко Кирилл - Секція ГО “ФШКОО” вс. Усатове, Біляївського району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
7-Меднов Денис - Секція ГО “ФШКОО” вс. Усатове, Біляївського району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
8-Гисич Владлена - Секція ГО “ФШКОО” вс. Усатове, Біляївського району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
9-Рощин Євгеній - Секція ГО “ФШКОО” вс. Усатове, Біляївського району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
10- Ломаєв Денис – Секція ГО “ФШКОО” в Київському району, Одеської області (тренер Д.О. Агінов)
11-Вишневський Артем - Секція ГО “ФШКОО” в Київському району, Одеської області (тренер Д.О. Агінов)
12-Коханевич Ілля - Секція ГО “ФШКОО” в Київському району, Одеської області (тренер Д.О. Агінов)
13-Карчевський Максим - Секція ГО “ФШКОО” в Київському району, Одеської області (тренер Д.О. Агінов)
14-Гензель Всеволод - Секція ГО “ФШКОО” в Київському району, Одеської області (тренер Д.О. Агінов)
15-Біденко Єгор - Секція ГО “ФШКОО” в Київському району, Одеської області (тренер Д.О. Агінов)
16-Юношев Михайло - Секція ГО “ФШКОО” в Київському району, Одеської області (тренер Д.О. Агінов)
17-Грещук Артем - Секція ГО “ФШКОО” в Київському району, Одеської області (тренер Д.О. Агінов)
18-Шимякін Євгеній - Секція ГО “ФШКОО” Суворовського району м. Одеси (інструктор-методист І.А. Громов)
19-Рингач Михайло - Секція ГО “ФШКОО” Суворовського району м. Одеси (інструктор-методист І.А. Громов)
20-Рудич Олексій - Секція ГО “ФШКОО” Суворовського району м. Одеси (інструктор-методист І.А. Громов)
21-Банков Микита - Секція ГО “ФШКОО” Суворовського району м. Одеси (інструктор-методист І.А. Громов)
22-Штабова Олена - Секція ГО “ФШКОО” Суворовського району м. Одеси (інструктор-методист І.А. Громов)
23-Сарайкін Костянтин - Секція ГО “ФШКОО” Суворовського району м. Одеси (інструктор-методист І.А. Громов)
24-Бударецький Максим - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)
25-Колос Максим - Секція ГО “ФШКОО” в Київському району, Одеської області (інструктор-методист А.А. Федоров)
26-Колос Анжеліка - Секція ГО “ФШКОО” в Київському району, Одеської області (інструктор-методист А.А. Федоров)
27-Дзюба Тихон - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
28-Бойцов Богдан - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)
29-Балан Богдан - Секція ГО “ФШКОО” вс. Набережне, Біляївського району, Одеської області (інструктор-методист Г.М. Гузель)
30-Давіденко Володимир - Секція ГО “ФШКОО” вс. Набережне,Біляївського району, Одеської області (інструктор-методист Г.М. Гузель)
31-Войтюк Максим - Секція ГО “ФШКОО” вс. Набережне,Біляївського району, Одеської області (інструктор-методист Г.М. Гузель)
32-Марковський Максим - Секція ГО “ФШКОО” вс. Набережне,Біляївського району, Одеської області (інструктор-методист Г.М. Гузель)
33-Казирян Агасік - Секція ГО “ФШКОО” вс. Набережне,Біляївського району, Одеської області (інструктор-методист Г.М. Гузель)
34-Шевченко Максим - Секція ГО “ФШКОО” вс. Набережне,Біляївського району, Одеської області (інструктор-методист Г.М. Гузель)
35-Олтян Максим - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
36-Дорич Георгій - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
37-Стрильчук Нікон - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)
38-Землянський Олександр - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)
39-Лисенко Поліна - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (інструктор-методист К.Г. Запорожець)
40-Бойцун Денис - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)
41-Драгонюк Максим - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)
42-Стойков Денис - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
43-Косарев Владислав - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)
44-Загребельний Кирил - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
45-Левін Ростислав - Секція ГО “ФШКОО” вс. Усатове, Біляївського району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
46-Білецький Давід -Секція ГО “ФШКОО” вс. Усатове, Біляївського району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
47-Тарахоніч Євгеній - Секція ГО “ФШКОО” вс. Усатове, Біляївського району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
 
Перелік спортсменів які вдало склали іспит на 9 кю ступінь
48-Ігнатовський Аркадій - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)
49-Березин Аркадій - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)
50-Сіманьков Олександр - ВПГО «ООФКК»в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)
51-Некритов Владислав - Секція «ФШКОО» в смт. Ільїнка, Біляївського району, Одеської області (інструктор-методист О.С. Бордан)
52-Сангуров Данил - Секція «ФШКОО» в смт. Ільїнка, Біляївського району, Одеської області (інструктор-методист О.С. Бордан)
53-Фаградян Давид - Секція «ФШКОО» в смт. Ільїнка, Біляївського району, Одеської області (інструктор-методист О.С. Бордан)
54-Опанасенко Денис - Секція «ФШКОО» в смт. Ільїнка, Біляївського району, Одеської області (інструктор-методист О.С. Бордан)
55-Опанасенко Вікторія - Секція «ФШКОО» в смт. Ільїнка, Біляївського району, Одеської області (інструктор-методист О.С. Бордан)
56-Рибаков Кирилл - Секція «ФШКОО» в смт. Ільїнка, Біляївського району, Одеської області (інструктор-методист О.С. Бордан)
57-Демідюк Андрій - Секція «ФШКОО» в смт. Ільїнка, Біляївського району, Одеської області (інструктор-методист О.С. Бордан)
58-Науменко Олександр - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
59-Аляраши Даніель - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)
60-Мельничук Дар’я - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (інструктор-методист К.Г. Запорожець)
61-Галутва Ярослав - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
62-Вернедуб Єгор - Секція ГО “ФШКОО” вс. Усатове, Біляївського району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
63-Кибич Іван - ВПГО «ООФКК»в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)
64-Слободяник Назар - ВПГО «ООФКК»в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)
65-Бойко Богдан - ВПГО «ООФКК»в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)
66-Димчогло Олександр - ВПГО «ООФКК»в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)
67-Яковлюк Владислав - Секція ГО “ФШКОО” вс. Усатове, Біляївського району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
68-Ельгазалі Аіда - Секція ГО “ФШКОО” вс. Усатове, Біляївського району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
69-Оніщенко Марія - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (інструктор-методист К.Г. Запорожець)
70-Кравченко Олег - Секція ГО “ФШКОО” вс. Усатове, Біляївського району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
 
Перелік спортсменів які вдало склали іспит на 8 кю ступінь
 
71-Стенгач Владислав - Секція ГО “ФШКОО” вс. Набережне,Біляївського району, Одеської області (інструктор-методист Г.М. Гузель)
72-Милосердний Богдан - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)
73-Кравченко Ілля - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
74-Бакун Олександр - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)
75-Коломієць Анастасія - Секція ГО “ФШКОО” вс. Усатове, Біляївського району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
76-Оснякова Альбіна - ВПГО «ООФКК»в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)
77-Наврузов Рашад - ВПГО «ООФКК»в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)
78-Комарова Арина - Секція ГО “ФШКОО” вс. Усатове, Біляївського району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
79-Тихенко Євгеній - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
80-Шевченко Вікторія - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (інструктор-методист К.Г. Запорожець)
81-Лаур Максим - Секція ГО “ФШКОО” вс. Набережне,Біляївського району, Одеської області (інструктор-методист Г.М. Гузель)
 
Перелік спортсменів які вдало склали іспит на 7 кю ступінь
 
82-Меднов Денис - Секція ГО “ФШКОО” вс. Усатове, Біляївського району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
83-Лєбєдєв Микита -Секція ГО “ФШКОО” вс. Набережне,Біляївського району, Одеської області (інструктор-методист Г.М. Гузель)
84-Столяр Іван -Секція ГО “ФШКОО” вс. Усатове, Біляївського району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
85-Бурмака Віталій - Секція ГО “ФШКОО” вс. Набережне,Біляївського району, Одеської області (інструктор-методист Г.М. Гузель)
86-Бородин Владислав -Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)
87-Беріл Олексій - Секція ГО “ФШКОО” вс. Усатове, Біляївського району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
88-Глущенко Оксана - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
 
Перелік спортсменів які вдало склали іспит на 6 кю ступінь
 
89-Трубчанінов Тимофій - Секція ГО “ФШКОО” вс. Усатове, Біляївського району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
90-Єгоров Андрій - Секція ГО “ФШКОО” вс. Усатове, Біляївського району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
91-Некрасова Анна - Секція ГО “ФШКОО” вс. Усатове, Біляївського району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
92-Карчевський Артур - Секція ГО “ФШКОО” в Київському району, Одеської області (тренер Д.О. Агінов)
 
Перелік спортсменів які вдало склали іспит на 5 кю ступінь
 
93-Булавенко Мирослава - ВПГО «ООФКК»в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)
94-Косцов Захар - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
95-Брусенський Рінат - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)
96-Бударецький Олександр - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)
97-Дімітров Володимир - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
 
Перелік спортсменів які вдало склали іспит на 3 кю ступінь
 
98-Клименко Андрій - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)
 
Перелік спортсменів які вдало склали іспит на 2 кю ступінь
 
99-Лисенко Данило - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
100-Шевченко Нікіта - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
101-Безусова Анна - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
 
Перелік спортсменів які вдало склали іспит на 1 кю ступінь
 
102-Запорожець Анастасія - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
103-Пасічник Павло - ВПГО «ООФКК»в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)
 
Президента ГО “ФШКУ” бренч чіф WKO SHINKYOKUSHINKAI шихана В.Г. Лященко,5 дан щиро вітає усіх спортсменів, інструкторів та тренерів з вдалим атестаційним тестуванням!
ОСУ!
 
Офіційний сайт:
ГО «ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ УКРАЇНИ»
 
 
WKOSHINKYOKUSHINKAI
FEDERATION SHINKYOKUSHINKAI KARATE OF UKRAINE
 
Рада
ГО «ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ УКРАЇНИ»
інформує!
 
У період з 16 - 18 грудня 2016 року у м. Києві відбудуться  комплексні об'єднані спортивні заходи з виду бойового мистецтва шинкіокушинкай карате(WKO SHINKYOKUSHINKAI)
«КИЇВ ЗИМА - 2016»
під керівництвомпрезидента ГО «ФШКУ», бренч чіфа WKO SHINKYOKUSHINKAI шихана В.Г. Лященка, 5 дан (м. Київ) першого віце-президента ГО «ФШКУ» сенсея І.В. Левицького, 3 дан (м. Одеса) голови тренерської колегії ГО «ФШКУ» сенсея Е.В. Кисельова, 3 дан (м. Київ)
 
За сприянням
ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛЇЦІЇ В МІСТІ КИЄВІ
Офіційний тимчасовий сайт:www.kyiv.npu.gov.ua.uk
 
За інформаційної партнерської підтримки:
НОВИННОГО ПОРТАЛУ КИОКУШИН КАРАТЕ
Офіційний сайт: www.kyokushinkarate.com.ua
НОВИННОГО САЙТУ МІСТА КИЄВА
Офіційний сайт: www.44.ua
НОВИННОГО ПОРТАЛУTaimPRO.TV
Офіційний сайт:www.timepro.tv
01 
І. Термін, місце і умови проведення комплексних об'єднаних спортивних заходів:
     Офіційне місце проведення комплексних об'єднаних спортивних заходів:  - спортивна зала, загальноосвітньоїшколи І-ІІІ ступені  № 266 за адресою: м. Київ вул. Архітектора Вербицького, буд. 14 г.
Початок реєстрації учасників комплексних об'єднаних спортивних заходів:
- 16 грудня  2016 року  (п'ятниця)  з 17:00 до 19.00.
 
     Термін проведення комплексних об'єднаних спортивних заходів
- 16.12.2016 року (п'ятниця) - 18.12.2016 року (неділя)
 
ІІ. Організація, керівництво та проведення комплексних об’єднаних спортивних заходів:
    1.Загальне керівництво комплекснимиоб’єднаними спортивними заходами «КИЇВ ЗИМА
- 2016»проводиться організаційним комітетом, створеним ГО «ФЕДЕРАЦІЯШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ УКРАЇНИ»
- Головним керівником комплекснимиоб’єднаних спортивних заходах обрано та призначено
- президента ГО «ФШКУ»шихана В.Г. Лященко, 5 дан (м. Київ)
- Безпосереднім керівником та головою організаційного комітету комплексними об’єднаними спортивними заходами обрано та призначено
- першого віце-президента ГО «ФШКУ» сенсея І.В. Левицького, 3 дан (м. Одеса)  
- Головним консультант з методичної роботи комплекснимиоб’єднанимиспортивними заходами  обрано та призначено
- голову тренерської колегії ГО «ФШКУ» сенсея Е.В. Кисельова, 3 дан (м. Київ)
     2. Організацію та проведення комплексних об’єднаних спортивних заходах  покладено на створений організаційний комітет та членів організаційного комітету:
- виконавчого директора ГО «ФШКУ» С.М. Павленко (м. Київ)
- голову ревізійної комісії ГО «ФШКУ» семпая Е. Ю. Сотова, 1 дан (м. Одеса)
- технічного секретаря ГО «ФШКУ» семпая К.Г. Запорожець, 1 дан (м. Одеса)
- лікаря Л.М. Евтушенко    
      3. Асистентами-методистами комплекснимиоб’єднанимиспортивними заходами обрано та призначено:
- керівника спортивної секція ГО «ФКШК м. Києві» в Дарницькому районі м. Києвасенсея С.О. Сакуна, 3 дан (м. Київ)
- керівника ДЮЦСЄ «Муромець - 1999» сенсея А.О. Геркена, 3 дан (м. Київ)
- керівника ВП ГО «ФШКУ» ФШККО»семпая Д.Ю. Воронова, 2 дан (м. Київ)
- керівника ВП ГО «ФШКУ» ФШКЧО семпая К.С. Слуцьку, 2 дан (м. Умань)
- керівника ВП ГО «ФШКУ» ФШКПО» семпая Д.М. Боклащука, 2 дан (м. Полтава)
- керівника спортивноїсекція ГО «ФКШК м. Києві» в Деснянському районі м. Києва семпая К.В. Орлову, 1 дан (м. Київ)
- керівника ВП ГО «ФШКУ» ФШКХО семпая С.В. Колесника, 1 дан (м. Славута)
- керівника ВП ГО «ФШКУ» ФШКЧО семпая В.В. Ховренка, 1 дан (м. Прилуки) 
- керівника спортивноїсекція ГО «ФКШК м. Києві» в Оболонському районі м. Києвасемпая А.А. Мисака, 1 дан (м. Київ)
- інструктора - методиста ДЮЦСЄ «Муромець - 1999»семпая Я.М. Мартиновича, 1 дан (м. Київ) 
- інструктора - методиста ГО «ФКШК м. Києві» семпая А.В. Коваля, 1 дан (м. Київ)
- інструктора - методиста ГО «ФШКОО» семпая А.А. Федорова, І дан  (м. Одеса)
- інструктора - методиста ГО «ФШКОО» семпая Д.І. Савенко, І дан  (м. Одеса)
- інструктора - методиста ГО «ФШКОО» семпая Д.А. Мелника, І дан  (м. Одеса)
- інструктора - методиста ГО «ФШКОО» семпая В.В. Дацишена, І дан  (м. Одеса)
4. Для забезпечення якісного та безпечного проведення  комплексних об’єднаних спортивних заходах створено опікунський комітет, головою якого обрано та призначено- віце-президента ГО "ФШКУ" семпая І.В. Самбурського, 1 дан (м. Одеса)
     5. Проведення атестаційних тестувань (іспитів, акредитації інструкторів-методистів) покладено на атестаційно-акредитаційної комісії ГО "ФШКУ":
- голову ААК ГО "ФШКУ", бренч чіфа WKO Shinkyokushinkai шихана  В.Г. Лященка, 5 дан (м. Київ) та членів комісії:
- члена ААК ГО «ФШКУ» сенсея І.В. Левицького, 3 дан (м. Одеса)  
- члена ААК ГО «ФШКУ» сенсея Е.В. Кисельова, 3 дан (м. Київ)
- регіональних представників бренч чіфа WKO Shinkyokushinkai шихана  В.Г. Лященка, V дан          
       Керівництво та організаційний комітет комплексних об’єднаних спортивних заходах не несе відповідальність за можливі травмування та наслідки при інших нещасних випадків, що можуть бути отримані учасниками під час участі у тренуваннях,  методично-практичних заняттях та атестаційних КЮ та  ДАН тестах (під час кумі те та інше).
 
ІІІ. До участі у комплексних об’єднаних спортивних заходах:
    1. Спортсмени, інструктори, тренери  ГО «ФШКУ» за умови:
- активної їх участі в спортивних заходах, що проводять регіональні організації, як представники ГО «ФШКУ»у 2016 році;
- Наявності будо-паспорта ГО «ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ УКРАЇНИ»
або представленоїорганізації; 
- наявності марки ЕКО на 2016 навчально-тренувальний рік;
- наявності довідки лікаря про задовільний стан здоров'я;
- наявності письмової згоди батьків (для не повнолітніх учасників);
- наявності особистої письмової згоди (для повнолітніх учасників).
     2. Особистого звернення керівника або регіонального представника ГО «ФШКУ», що до допуску до: 
- атестаційного учнівського тестування
- акредитаційного інструкторського тестування
- акредитаційного суддівського тестування
     3.  До участі у  комплексних об’єднаних спортивних заходах допускаються команди інших спортивних клубів, організацій, федерацій повноконтактного карате, спортсмени яких ознайомлені  з даним положенням ГО «ФШКУ» при умові офіційного запрошення організаційним комітетом та  узгодження цього питання з першим віце-президентом ГО «ФШКУ» сенсеєм  І. В. Левицьким, 3 дан  (м. Одеса) в термін до 15 грудня 2016
    4. Також до участі у  комплексних об’єднаних спортивних заходах можуть бути допущені інші міжнародні команди з шинкіокушинкай карате (WKO Shinkyokushinkai) при умові офіційного запрошення організаційним комітетом та узгодження цього питання з президентом ГО «ФШКУ» шиханом В.Г. Лященком, 5 дан (м.Київ) в термін до 15 грудня 2016 року.
    5. В день реєстрації 16.12.16 року (п'ятниця) о 17:00 усім учасникам комплексних  об’єднаних спортивних заходів  необхідно надати до організаційному комітету:
- оригінал іменних заявок, завірених організацією та лікарем;
- особисту розписку про міри безпеки (повнолітні учасники подають самостійно);
- особистий дозвіл батьків неповнолітніх учасників на участь у комплексних об’єднаних спортивних заходах  та розписку  про міри безпеки;
    6. Неповнолітні спортсмени допускаються до комплексних об’єднаних спортивних заходів  при обов’язковій наявності особистої розписки батьків, згоди безпосереднього тренера  та наявності оригіналу іменної заявки, завіреної організацією та лікарем (надається до секреторіату ГО «ФШКУ» в день реєстрації 16.12.16 року (п'ятниця) о 17:00);
    7.  До участі в атестаційному КЮ та ДАН тестуванні (відповідно до технічних вимог WKO Shinkyokushinkai) допускаються спортсмени, інструктори-методисти, тренера та  представники ГО «ФШКУ» при умові:
- особистого письмового звернення  від безпосереднього регіонального керівника ГО «ФШКУ»
- офіційно-уповноваженого представника бренч чіфа WKO Shinkyokushinkai шиханом В.Г. Лященком, V дан до складу якого вони входять з відповідного регіону Україні.
- пройти належне тренування за поточний період та узгодити їх кандидатури на складання іспитів з першим віце-президентом ГО «ФШКУ» сенсеєм  І. В. Левицьким, 3 дан  (м. Одеса) в термін до 15 грудня 2016 (претенденти на ДАН ступінь)
      8. Кандидати на атестаційні КЮ та ДАН тестування будуть розподілені на групи по рівню відповідно до підготовки;
- підгрупа  А спортсмени претенденти на КЮ - ступінь з 10 по 8 кю;
- підгрупа  Б  спортсмени претенденти на КЮ - ступінь з 7 по 5 кю;
- підгрупа  В спортсмени та інструктори-методисти, претенденти на КЮ ступінь з 4 по 1 кю;
- підгрупа  Г спортсмени та інструктори-методисти, претенденти на ДАН ступінь;
- підгрупа  Д претенденти на акредитацію інструктор-методист ГО «ФШКУ»;
- підгрупа  Ж претенденти на акредитацію суддя ГО «ФШКУ» з виду бойового мистецтва шинкіокушинкай карате інструктор-методист ГО «ФШКУ»;
 
ІV. Програма та розклад тренувань комплексних об’єднаних спортивних заходів:
16 грудня  2016 року  (п'ятниця)
       17.00 - 19.00 -  реєстрація учасників - спортивна зала, загальноосвітньоїшколи І-ІІІ ступені  № 266 за адресою: м. Київ вул. АрхітектораВербицького, буд. 14 г. (головне додзьо ГО «ФКШК м. Києві»)
       Відповідальна особа за проведення - семпай К.В. Орлову, 1 дан (м. Київ)
17 грудня  2016 року (субота)
      11.00 - 13.00 - тренування в спортзалі загальноосвітньоїшколи І-ІІІ ступені № 266  
- підгрупа А (спортсмени претенденти на кю - ступінь з 10 по 8 кю)
      13.00 - 15.00 - тренування в спортзалі загальноосвітньоїшколи І-ІІІ ступені № 266  
- підгрупа  Б  (спортсмени претенденти на кю - ступінь з 7 по 5 кю)
- підгрупа  В (спортсмени та інструктори-методисти, претенденти на КЮ ступінь з 4 по 1 кю)
      15.00 - 15.30 урочисте відкриття комплексних об’єднаних спортивних заходів «КИЇВ ЗИМА- 2016»
       15.30 - 17.30 - тренування в спортзалі загальноосвітньоїшколи І-ІІІ ступені № 266  
- підгрупа  Г (спортсмени та інструктори-методисти, претенденти на ДАН ступінь)
       17.30 - 19.00 - проведення суддівського інструктажу, методично семінару та практичного моделювання суддівства змагань в спортзалі загальноосвітньоїшколи І-ІІІ ступені  № 266  
- підгрупа  Ж (претенденти на акредитацію суддя ГО «ФШКУ» з виду бойового мистецтва шинкіокушинкай карате інструктор-методист ГО «ФШКУ») 18 грудня  2016 року (неділя)
      11.00 - 12.30 - тренування в спортзалі загальноосвітньоїшколи І-ІІІ ступені № 266
- підгрупа А (спортсмени претенденти на кю - ступінь з 10 по 8 кю)
      12.30 - 14.00 - тренування в спортзалі загальноосвітньоїшколи І-ІІІ ступені № 266
- підгрупа  Б  (спортсмени претенденти на кю - ступінь з 7 по 5 кю)
- підгрупа  В спортсмени та інструктори-методисти, претенденти на КЮ ступінь з 4 по 1 кю
      14.00 - 16.00 - тренування в спортзалі загальноосвітньоїшколи І-ІІІ ступені № 266  
- підгрупа  Г (спортсмени та інструктори-методисти, претенденти на ДАН ступінь)
      16.00 - 18.00 -проведення методичного інструктажу,тренерського семінару, акредитація на посаду інструктор-методист ГО «ФШКУ»в спортзалі загальноосвітньоїшколи І-ІІІ ступені № 266  
- підгрупа Д  (претенденти на акредитацію інструктор-методист ГО «ФШКУ»)
       18.00 - 20.30 - проведення атестаційних тестів на КЮ та ДАН ступені та навчально-тренувального інструктажу з прикладного розділу «Будо кайка» в спортзалі загальноосвітньоїшколи І-ІІІ ступені № 266  
- підгрупа  А (спортсмени претенденти на КЮ - ступінь з 10 по 8 кю)
- підгрупа  Б  (спортсмени претенденти на КЮ - ступінь з 7 по 5 кю)
- підгрупа  В (спортсмени та інструктори-методисти, претенденти на КЮ ступінь
з 4 по 1 кю)
- підгрупа  Г( спортсмени та інструктори-методисти, претенденти на ДАН ступінь)
      20.30 - 21.00 урочисте закриття  комплексних об’єднаних спортивних заходів «КИЇВ ЗИМА- 2016» нагородження спортсменів іменними дипломами та сертифікатами
 
V. Учасники комплексних об’єднаних спортивних заходів:  
     Програма об’єднаних спортивних заходах розрахована на різні вікові групи учасників з урахуванням стажу занять в залежності від  КЮ та ДАН ступенів
     Учасники повинні мати чисте біле “догі” з каліграфічною емблемою “канджі” «шинкіокушинкай» або «кіокушинкайкан» зліва на куртках догі.
      Дозволяється використання емблем інших представлених спортивних клубів, організацій, федерацій.
      Екіпіровка для учасників комплекснихоб’єднаних спортивних заходах для участі в тренуваннях:
- захисні протектори для ніг та рук;
- захисний шолом для голови;
- захисна пахова раковина;
- для дівчат - захисний нагрудник;
 
VІ. Заявки на участь у комплексних об’єднаних спортивних заходах:
       Попередні заявки на участь мають бути надіслані до організаційного комітету комплексних об’єднаних спортивних заходів не пізніше 15 грудня 2016 року  на електронну адресу:E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ЛЕВИЦЬКИЙ ІГОР ВІКТОРОВИЧ тел. моб.: (050) 010-18-00
      Оригінали іменних заявок, завірених організацією та лікарем, подаються безпосередньо 16.12.2016 року під час реєстрації учасників комплексних об’єднаних спортивних заходів з 17.00 до 19.00.
  
ЗАПРОШЄМ ВАС ВЗЯТИ УЧАСТЬ У 
КОМПЛЕКСНИХ ОБ'ЄДНАНИХ СПОРТИВНИХ ЗАХОДАХ
«КИЇВ ЗИМА - 2016»
 
ГО «ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ УКРАЇНИ»
Офіційний сайт:www.lyashchenko-branch.kiev.ua

ПОЛОЖЕННЯ «КИЇВ ЗИМА - 2016»

 
WKO SHINKYOKUSHINKAI
FEDERATION SHINKYOKUSHINKAI KARATE OF UKRAINE
FEDERATION SHINKYOKUSHINKAI KARATE OF ODESSА REGIONAL
 
Рада
ГО «ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ УКРАЇНИ»
інформує!
 
23-24.12.2016 року у м. Одесі ГО «ФШКУ» буде проводити І відкритий міжрегіональний кубок України з виду  бойового мистецтва шинкіокушинкай карате по посиленій фізичній підготовці та прикладному розділу (WKO SHINKYOKUSHINKAI)
«ДОБРОВОЛЕЦЬ»
під гаслом
«ЗДОРОВІ ДІТИ - БАГАТСТВО УКРАЇНИ»
 
під патронатом
ОДЕСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ
Офіційний сайт м. Одеса: www.omr.gov.ua
 
за партнерської підтримки
ОДЕСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВНУТРІШНІХ СПРАВ
Офіційний сайт: www.oduvs.edu.ua
 
за сприянням
ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ
«аратТа - ОДЕСА»
За інформаційної партнерської підтримки:
НОВИННОГО ПОРТАЛУ КИОКУШИН КАРАТЕ
Офіційний сайт: www.kyokushinkarate.com.ua
НОВИННОГО САЙТУ МІСТА ОДЕСИ
Офіційний сайт: www.048.ua
 
000

 І відкритий міжрегіональний кубок України з шинкіокушинкай карате по ПФП та ПР «Доброволець» відбудеться у термін з 23 по 24.12.2016 року 

     - 23.12.2016 року (п’ятниця) з 19.00 до 21.00  реєстрація учасників  змагань 
Адреса: м. Одеса вул. Ольгіївська, буд. 4 а,  спортивний комплекс ОНмедУ (спортивна зала головного додзьо  ГО «ФШКОО» в Одеській області)
  
     - 24.12.2016  року (субота) з 09.00 до 19.00 проведення  змагань  Адреса: м. Одеса вул. Успенська, буд. 1 (спортивна зала кафедри спеціальної фізичної підготовки ОДУВС)
    
     Загальне керівництво І - го відкритого міжрегіонального кубоку України з шинкіокушинкай карате по ПФП та ПР «Доброволець» покладено на створений організаційний комітет ГО «Федерація шинкіокушинкай крате України», ГО «Федерація шинкіокушинкай крате Одеської області» та кафедру спеціальної фізичної підготовки ОДУВС, головного суддю змагань, суддівську колегію.
      Безпосередня відповідальність за проведення змагань покладається на
ГО “Федерація шинкіокушинкай карате України” та суддівську колегію, призначену та затверджену організаційним комітетом змагань.
      Головним суддею змагань обрано та затверджено - президента ГО «ФШКУ», суддю міжнародної категорії зі спорту шихана В.Г. Лященка, 5 дан  (м. Київ). 
      Заступником головного судді змагань обрано та затверджено - першого віце-президента ГО «ФШКУ» сенсея І. В. Левицького, 3 дан (м. Одеса).
      Куратором змагань обрано та затверджено - начальник кафедри спеціальної фізичної підготовки ОДУВС підполковник поліціїВ. В. Домніцака.
     Головою організаційного комітету змаганьобрано та затверджено
- першого віце-президента ГО «ФШКОО» семпая Є. Ю. Сотова, І дан (м. Одеса).
     Координатором  змагань ззаліку по посиленій фізичній підготовці обрано та затверджено-  семпая Д. А. Мельника, І дан (м. Одеса). 
     Координатором  змагань ззаліку по прикладному розділу обрано та затверджено
- семпая А. А. Федорова, І дан (м. Одеса). 
     Головою технічного секреторіату змагань обрано та затверджено
- семпая К. Г. Запорожець, 1 дан(м. Одеса).
 
     І відкритий міжрегіональний кубок України з шинкіокушинкай карате по ПФП та ПР «Доброволець»  буде проходити в рамках особистого заліку за олімпійською системою.
    Учасників І-го відкритий кубку ГО «ФШКОО» з ПФП та ПРК «Доброволець» поділено на підгрупи  А, Б, В, Г, Д  у залежності тестових нормативів рівень яких визначається відповідно до вікових категорій:
    Змагання (особисті) проводяться  окремо  для учасників чоловічої та жіночої статі.     

Підгрупа А

залік з посилених фізичних нормативів, виконується учасниками у відповідності до протоколу

- молодші юнаки  4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 років; (спортсмени початківці 10-9 кю)
- молодші дівчата 5, 6, 7, 8, 9, 10 років; (спортсмени початківці 10-9 кю)
- молодші юнаки  8, 9, 10 ,11, 12 років; (спортсмени від 8 кю)
- молодші дівчата 8, 9, 10, 11, 12 років; (спортсмени від 8 кю)
- юнаки 13, 14, 15 років; (спортсмени від 8 кю)
- дівчата 13, 14, 15 років; (спортсмени від 8 кю)
- юніори 16, 17 років; (спортсмени від 8 кю)
- юніорки 16, 17 років; (спортсмени від 8 кю)
- чоловіки + 18 років; (спортсмени від 8 кю)
- жінки + 18 років; (спортсмени від 8 кю)
 
Підгрупа Б
залік з прикладного розділу карате, виконується учасниками у
відповідності до вказаних тестів
- молодші юнаки 10-11 років;
- молодші дівчата 10-11 років;
- молодші юнаки 12-13;
- молодші дівчата 12-13 років;
 
Підгрупа В
залік з прикладного розділу карате, виконується учасниками у відповідності до тестів
- юнаки 14-15 років;
- дівчата 14-15 років;
 
Підгрупа Г
залік з прикладного розділу карате, виконується учасниками у відповідності до тестів:
- юніори 16-17 років;
- юніорки 16-17 років;
 
Підгрупа Д
залік з прикладного розділу карате, виконується учасниками у відповідності до тестів:
- чоловіки + 18 років;
- жінки + 18 років;
    До участі у І відкритому міжрегіональному кубоку України з шинкіокушинкай карате по ПФП та ПР «Доброволець»допускаються  інші федерації, організації, спілки спортивної спрямованості, при обов'язковому узгодженні цього питання з заступником головного судді змагань -  сенсеєм І.В Левицьким, 3 дан
 
      Попередні заявки повинні бути надіслані до організаційного комітету змагань не пізніше 20 грудня  2016 року на електронну адресу Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду   ЛЕВИЦЬКИЙ ІГОР ВІКТОРОВИЧ
тел.моб.: (050) 010-18-00)

 

Запрошуємо Вас взяти участь у
І  відкритому міжрегіонального кубку України з виду  бойового мистецтва шинкіокушинкай карате по посиленій фізичній підготовці та прикладному розділу
(WKO SHINKYOKUSHINKAI)
«ДОБРОВОЛЕЦЬ»
під гаслом
«ЗДОРОВІ ДІТИ - БАГАТСТВО УКРАЇНИ»
 
 
Офіційний сайт:
ГО «ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ УКРАЇНИ»
 
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ
ГО «ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
 
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ
МІСТА ОДЕСА
 
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ
ОДЕСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВНУТРІШНІХ СПРАВ
 
 
З повагою,
Президент ГО «ФШКУ» шихан В.Г. Лященко, 5 дан
конт. тел.: (067) 449-43-75 E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
 
Президент ГО «ФШКОО» сенсей  І.В. Левицький 3 дан
тел.моб.: (050) 010-18-00 E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

ПОЛОЖЕННЯ «ДОБРОВОЛЕЦЬ»

 
WKO SHINKYOKUSHINKAI
FEDERATION SHINKYOKUSHINKAIKARATE OF UKRAINE
 
Звіт про результати відкритого міжрегіонального чемпіонату України з виду бойового мистецтва шинкіокушинкай карате серед молодших юнаків/дівчат, юнаків/дівчат, юніорів/юніорок, чоловіків та жінок
 (WKO SHINKYOKUSHINKAI)
OPEN CHAMPIONSHIP SHINKYOKUSHINKAI KARATE OF UKRAINE
GOLD STAR
 
alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt
      
     На змаганнях були представленні наступні спортивні організації:
 
1 - Головне додзьо ГО «ФКШК м. Києві» м. Київ
2 - ДЮЦСЄ «Муромець - 1999»  м. Київ
3 - Спортивний клуб «ОЯМА» м. Черкаси
4 - ГО «КОФФК»м.Буча, Київська область
5 - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області
6 - ВП ГО «ООФКК» у Березівському  районі, Одеської області
7 - ВП ГО «ФШКУ» ФШКЧО м. Умань, Черкаська область 
8 - ВП ГО «ФШКУ» ФШКЧО м. Прилуки, Чернігівська область 
9 - ВП ГО «ФШКУ» ФШКХО м. Славута, Хмельницька область 
10- ВП ГО «ФШКУ» ФШКПО»Полтавська область
11- ГО «КОФКК» м. Вишгород, Київська область
12- ГО «ЧМФКК» м. Чернігів
13- ГО «Хейдзешин Доджо» с. Бузова, Київська область
14- ВГО «УАКК» м. Київ      
    
     Загальна кількість учасників склала - 131 чоловік
 
 
ПЕРШІ МІСЦЯ
чемпіони відкритого міжрегіонального чемпіонату України з виду бойового
мистецтва шинкіокушинкай карате
 
1- Бірюков Данило - ГО “КОФФК” м.Буча, Київська область (тренер Ю.А. Грек)
2- Меженський Андрій - м. Київ (тренер С.О. Вербицький)
3- Мартинович Ярослав - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
4- Алешківська Анна - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
5- Клименко Андрій - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер Д.А Мельник)
6- Бударецький Олександр - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер Д.А Мельник)
7- Філатова Мирослава - Головне додзьоГО «ФКШК м. Києві» м. Київ (тренер В.Г. Лященко)
8- Солодовій Михайло - Головне додзьо ГО «ФКШК м. Києві» м. Київ (тренер В.Г. Лященко)
9- Бородавка Владислав - Головне додзьоГО «ФКШК м. Києві» м. Київ (тренер В.Г. Лященко)
10- Алєкєєв Максим - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
11- Брунь Вікторія - ГО «КОФФК»м.Буча, Київська область(тренер Н.В. Снегірьова)
12- Тасенко Олексій - ГО “КОФФК” м.Буча, Київська область (тренер Н.В. Снегірьова)
13- Запорожець Максим - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
14- Соколовський Вадим - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
15-Чеботаренко Антон - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
16- Бублик Володимир - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
17- Таратуга Олег - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
18- Аврамчуг Владислав - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
19- Готьє Аліна - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
20- Булавенко Мирослава - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі, Одеської області (тренер В.В. Дацишен)    
21- Михайленко Єгор - ГО «ЧМФКК» м. Чернігів (тренер Ю.П. Кожинова)
22- Красюк Олександр - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі, Одеської області (тренер В.В. Дацишен)    
23- Миронюк Дмитро - ВП ГО «ФШКУ» ФШКЧО м. Умань, Черкаська область (тренер К.С. Слуцька)
24- Красюк Олексій - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі, Одеської області (тренер В.В. Дацишен)    
25- Іваненко Анастасія - ВП ГО «ФШКУ» ФШКПО»Полтавська область
26- Запорожець Анастасія - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
27- Франчук Владислав - ГО «ПОФШКК»Полтавська область (тренер Д.М. Боклащук)
28- Цимбалюк Олександр - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі, Одеської області (тренер В.В. Дацишен)    
29- Петрова Марія - ГО «КОФФК»м.Буча, Київська область (тренер Н.В. Снегірьова)
30- Новосельцев Дмитро - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
31-Галан Микола - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
32- Запорожець Катерина - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
33- Суворова Надія - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
34- Лозинський Остап - ГО «ЧМФКК» м. Чернігів (тренер Ю.П. Кожинова)
35- Голіков Евген - Головне додзьо  ГО «ФКШК м. Києві» м. Київ (тренер В.Г. Лященко)
                                        
 
ДРУГІ МІСЦЯ
срібні призери відкритого міжрегіонального чемпіонату України з виду бойового
мистецтва шинкіокушинкай карате
 
36- Федоровський Володимир - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
37- Безусова Анна - “ОДУВС”  м. Одеса (тренер В.В. Домніцак )
38- Глущенко Оксана - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
39- Евтушенко Ярослав - Головне додзьо  ГО «ФКШК м. Києві» м. Київ (тренер В.Г. Лященко)
40- Свиріпа Ірина - “ОДУВС” м. Одеса (тренер В.В. Домніцак )
41- Гордієнко Максим - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
42- Бондар Олексій - Головне додзьо  ГО «ФКШК м. Києві» м. Київ (тренер В.Г. Лященко)
43- Ємчук Зоя - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
44- Баланюк Дар’я -ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
45- Тагієв Руслан - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
46- Катрич Владислав -ВП ГО «ФШКУ» ФШКЧО м. Прилуки, Чернігівська область (тренер В.Г. Ховренко)
47- Юшков Микита - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі, Одеської області (тренер В.В. Дацишен)    
48- Лисенко Максим - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
49- Терещук Олександра - ГО «КОФФК»м.Буча, Київська область (тренер Н.В. Снегірьова)
50- Ковтун Євеліна - ГО «КОФФК»м.Буча, Київська область (тренер Н.В. Снегірьова)
51- Гресько Дмитро - ГО «КОФФК»м.Буча, Київська область (тренер Ю.А. Грек)
52- Остапець Микита - ВГО «УАКК» вм. Києві  (тренер С.О. Доронін)
53- Чертаков Дімітрій - м. Київ (тренер С.О. Вербицький)
54- Миронюк Михайло - ВП ГО «ФШКУ» ФШКЧО м. Умань,Черкаська область (тренер К.С. Слуцька)
55- Телевяк Павло -м. Київ (тренер С.О. Вербицький)
56- Шевченко Нікіта - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
57- Ратушний Вячеслав - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
58- Іоніна Софія - ГО «Хейдзешин Доджо» с. Бузова, Київська область (тренер С.М. Іоніна)
59- Шинкаренко Богдан - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
60- Лагвілава Олександр - Головне додзьо  ГО «ФКШК м. Києві» м. Київ (тренер В.Г. Лященко)
61- Філатов Святослав - Головне додзьо  ГО «ФКШК м. Києві» м. Київ (тренер В.Г. Лященко)
62- Філатова Мирослава -  Головне додзьо ГО «ФКШК м. Києві» м. Київ (тренер В.Г. Лященко)
63- Федчун Демян - ГО «КОФФК»м.Буча, Київська область (тренер Н.В. Снегірьова)
64- Лінчук Данило - ГО «КОФФК»м.Буча, Київська область (тренер Ю.А. Грек)
65- Ленгрен Анна - Головне додзьо  ГО «ФКШК м. Києві» м. Київ (тренер В.Г. Лященко)
66- Іванов Олександр - ГО «ПОФШКК»в Полтавській області(тренер Д.М. Боклащук)
67- Микитенко Максим - Головне додзьо ГО «ФКШК м. Києві» м. Київ (тренер В.Г. Лященко)
68- Гринчак Артем - ГО «КОФФК»м.Буча, Київська область (тренер Н.В. Снегірьова)
 
ТРЕТІ МІСЦЯ
бронзові призери відкритого міжрегіонального чемпіонату України з виду бойового
мистецтва шинкіокушинкай карате
 
69- Понамаренко Вадим - ВП ГО «ФШКУ» ФШКЧО м. Прилуки, Чернігівська область (тренер В.Г. Ховренко)
70- Лень Олександр - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
71- Шахрайчук Нікіта - ГО «ЧМФКК» м. Чернігів (тренер Ю.П. Кожинова)
72- Багрій Василь - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі, Одеської області (тренер В.В. Дацишен)    
73- Філіпов Юрій - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
74- Піліпочкін Олександр - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
75- Гевеленко Микола - ВП ГО «ФШКУ» ФШКЧО м. Умань, Черкаська область (тренер К.С. Слуцька)
76- Євтушенко Олександр - ГО «КОФФК»м.Буча, Київська область (тренер Н.В. Снегірьова)
77- Лясота Кирил - Секція «ФКШК м. Києві» в Дарницькому районі, м. Києва(тренер С.О. Сакун)
78- Деде Максим - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі, Одеської області (тренер В.В. Дацишен)  
79- Бублик Богдан - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
80- Косцов Захар - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
81- Лагвілава Георгій - Головне додзьо  ГО «ФКШК м. Києві» м. Київ (тренер В.Г. Лященко)
82- Ненова Еріка - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі, Одеської області (тренер В.В. Дацишен)  
83- Вольський Артем - ВП ГО «ФШКУ» ФШКХО м. Славута, Хмельницька область (тренер С.В. Колесник)
84- Бірюков Данило - ГО «КОФФК»м.Буча, Київська область (тренер Ю.А. Грек)
 
ТРЕТІ/ЧЕТВЕРТІ МІСЦЯ
призери відкритого міжрегіонального чемпіонату України з виду бойового
мистецтва шинкіокушинкай карате
 
85- Хоменко Кирил  - ВП ГО «ФШКУ» ФШКЧО м. Прилуки, Чернігівська область (тренер В.Г. Ховренко)
86- Григоренко Олексій - Головне додзьо  ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
87- Драгун Владислав -  ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
88- Трофімюк Антон - ВП ГО «ФШКУ» ФШКХО м. Славута,  Хмельницька область (тренер С.В. Колесник)
89- Капустинський Вадим - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
 
Керівний склад
ГО «ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ УКРАЇНИ»
щиро вітає усіх переможців та призерів змагань!
ОСУ!
 
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ
ГО «ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ УКРАЇНИ»
 
WKO SHINKYOKUSHINKAI
FEDERATION SHINKYOKUSHINKAI KARATE OF UKRAINE
 
Звіт про результати відкритого міжрегіонального кубку України з виду бойового мистецтва шинкіокушинкай карате у розділі «куміте» серед молодших юнаків/дівчат для спортсменів початківців від 10 до 7 кю
(WKO SHINKYOKUSHINKAI)
«OPEN CUP SHINKYOKUSHINKAI KARATE OF UKRAINE»
 
alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt
 
       На змаганнях були представленні наступні спортивні організації:
 
1 - Головне додзьо ГО «ФКШК м. Києві» м. Київ
2 - ДЮЦСЄ «Муромець - 1999»  м. Київ
3 - Спортивний клуб «ОЯМА» м. Черкаси
4 - Секція ГО «ФКШК м. Києві» в Дарницькому районі м. Києва
5 - Секція ГО «ФКШК м. Києві» в Деснянському районі м. Києва
6 - Секція ГО »Київська обласна Федерація Фінікс карате-до»
7 - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області
8 - Секція  «ФШКОО»  в Суворовському  районі  м. Одеса
9 - Секція  «ФШКОО» в смт. Ільїнка, Біляївського району, Одеської області
10 - Секція «ФШКОО» в с. Усатове, Біляївського  району Одеської області
11 - Секція  «ФШКОО» в с. Набережне,  Біляївського району, Одеської області
12 - ВП ГО «ООФКК» у Березівському  районі, Одеської області
13 - ВП ГО «ФШКУ» ФШКЧО м. Умань, Черкаська область 
14 - ВП ГО «ФШКУ» ФШКЧО м. Прилуки, Чернігівська область 
15 - ВП ГО «ФШКУ» ФШКХО м. Славута, Хмельницька область 
16 - ВП ГО «ФШКУ» ФШКПО»м. Полтава, Полтавська область
17- ГО «КОФКК» м. Вишгород, Київська область
 
      Загальна кількість учасників склала - 178 чоловік
 
ПЕРШІ МІСЦЯ
чемпіони відкритого міжрегіонального кубку України з виду бойового мистецтва шинкіокушинкай карате
 
1- Черевчук Кирило - Секція  ГО ФШКОО” в с. Усатове Біляївського  р-ну. Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
2- Напалков Кирило - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)
3- Аляраши Даніель - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)
4- Посполітак Михайло - ГО «ПОФШКК»в Полтавській області (тренер Д.М. Боклащук)
5- Філатов Владислав - Головне додзьоГО «ФКШК м. Києві» м. Київ (тренер В.Г. Лященко)
6- Березин Олександр - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)
7- Кравчук Андрій - ГО «КОФКК» м. Вишгород, Київська область (тренер О.І. Чертков)
8- Туровський Вадим - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
9- Студіліна Владислава - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
10- Мовсісян Роберт - Секція  «ФШКОО»  в Суворовському  районі  м. Одеси (інструктор-методист І.А. Громов)
11- Руденький Андрій - Головне додзьо ГО «ФКШК м. Києві» м. Київ (тренер В.Г.  Лященко)
12- Кравчук Назар - ГО «КОФКК» м. Вишгород, Київська область (тренер О.І. Чертков)
13- Осіпов Артем - Секція  ГО ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
14- Бідулін Назар - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
15- Напалков Павло - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер Д.А Мельник)
16- Сангуров Данило - Секція  «ФШКОО» в смт. Ільїнка, Біляївського району, Одеської області (інструктор-методист О.С. Бордан)
17- Опанасенко Денис - Секція  «ФШКОО» в смт. Ільїнка, Біляївського району, Одеської області (інструктор-методист О.С. Бордан)
18- Остапенко Олексій - Секція  ГО ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
19- Запорожець Костянтин - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
20- Мацкевич Олександр - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
21- Шевченко Данило - Секція  ГО ФШКООСуворовського  району м. Одеси (інструктор-методист І.А. Громов)
22- Завалій Владислав - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
23- Оснякова Альбіна - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)    
24- Сіманьков Олександр - Секція  ГО ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
25- Бєгунова Рената - ВП ГО «ФШКУ» ФШКЧО м. Умань,Черкаська область (тренер К.С. Слуцька)
26- Тагієв Вадим - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
27- Гречанська Софія - Секція  ГО ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
28- Косяк Вадим - м. Київ (тренер Є.В. Кобижча)
29- Кравчук Олександр - ВП ГО «ФШКУ» ФШКХО м. Славута, Хмельницька область (тренер С.В. Колесник)
30- Матвійчук Денис - ВП ГО «ФШКУ» ФШКХО м. Славута, Хмельницька область (тренер С.В. Колесник)
31- Шкадовська Карина - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
32- Лобунець Максим -  ВП ГО «ФШКУ» ФШКХО м. Славута, Хмельницька область (тренер С.В. Колесник)
33- Лаур Максим - Секція  ГО ФШКОО” в с. Набережне, Біляївського  району, Одеської області (інструктор-методист Г.М. Гузель)
34- Мнівець Олександр - ГО «ЧМФКК» м. Чернігів (тренер Ю.П. Кожинова)
35- Алєксандрова Єлізавета - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
36- Мельничук Дмитро - ВП ГО «ФШКУ» ФШКХО м. Славута, Хмельницька область (тренер С.В. Колесник)
37- Тарасова Дарина - Головне додзьо ГО «ФКШК м. Києві» м. Київ (тренер В.Г.  Лященко)
38- Омельченко Антон - ГО “КОФФК” м. Буча, Київська область (тренер Ю.А. Грек)
39- Неграй Анастасія - ГО “КОФФК” м. Буча, Київська область(тренер Н.В. Снегірьова)
 
 
ДРУГІ МІСЦЯ
срібні призери відкритого міжрегіонального кубку України з виду бойовогомистецтва шинкіокушинкай карате
 
40- Григорьєв Іван - Секція ГО «ФКШК м. Києві» в Дарницькому районі м. Києва (тренер С.О. Сакун)
41- Ющенко Антон - м. Київ (тренер Є.В. Кобижча)
42- Кравченко Богдан - ГО «ПОФШКК»Полтавська область (тренер Д.М. Боклащук)
43- Вернидуб Єгор - Секція  ГО ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського району, Одеської області (інструктор-методист А.О. Остапенко)
44- Боклащук Андрій - ГО «ПОФШКК»Полтавська область  (тренер Д.М. Боклащук)
45- Терзіогло Ярослав - Секція  ГО ФШКОО” в с. Набережне, Біляївськогого  району. Одеської області (інструктор-методист Г.М. Гузель)
46- Коробань Даніїл - ВП ГО «ФШКУ» ФШКЧО м. Умань,Черкаська область (тренер К.С. Слуцька)
47- Юрченко Денис - Головне додзьо ГО «ФКШК м. Києві» м. Київ (тренер В.Г. Лященко)
48- Галка Анна - ВП ГО «ФШКУ» ФШКХО м. Славута, Хмельницька область  (тренер С.В. Колесник)
49- Зуб Данило -  ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
50- Амеличев Ян - Секція ГО «ФКШК м. Києві» в Деснянському районі м. Києва (тренер К.В. Орлова )
51- Мірошников Тимур - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
52- Сорока Владислав - Секція  ГО ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  райну, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
53- Юшков Андрій - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі, Одеської області (тренер В.В. Дацишен)    
54- Кравченко Олег - Секція  ГО ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  райну, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
55- Каліновський Нікіта - Секція ГО «ФКШК м. Києві» в Дарницькому районі м. Києва (тренер С.О. Сакун)
56- Віштал Андрій - ВП ГО «ФШКУ» ФШКЧО м. Умань,Черкаська область (тренер К.С. Слуцька)
57- ФФедорцев Данило - Секція ГО «ФКШК м. Києві» в Дарницькому районі м. Києва (тренер С.О. Сакун)
58- Галутва Ярослав - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
59- Краснощьок Анатолій - Секція  ГО “ФШКОО” в смт. Ільїнка, Біляївського  райну, Одеської області (інструктор-методист О.С. Бордан)
60- Литвиненко Юрій - ГО «ПОФШКК»Полтавська область (тренер Д.М. Боклащук)
61- Білобрицька Ангеліна - Секція  ГО ФШКОО” в с. Усатове. Біляївського  райну, Одеської області (інструктор-методист А.О. Остапенко)
62- Шевченко Кирило - ГО «ПОФШКК»Полтавська область (тренер Д.М. Боклащук)
63- Белоус Максим - Секція  ГО ФШКООСуворовського  райну м. Одеси (інструктор-методист І.А. Громов)
64- Вовк Ярослав - ГО «ПОФШКК»Полтавська область (тренер Д.М. Боклащук)
65- Крианівська Вероніка - м. Київ (тренер Є.В. Кобижча)
66- Галицький Максим - ВП ГО «ФШКУ» ФШКХО м. Славута, Хмельницька область  (тренер С.В. Колесник)
67- Куріпко Олександр - ГО «ЧМФКК» м. Чернігів (тренер Ю.П. Кожинова)
68- Демедюк Андрій - Секція  ГО “ФШКОО” в смт. Ільїнка, Біляївського  райну, Одеської області (інструктор-методист О.С. Бордан)
69- Лужецька Анастасія - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
70- Геворгян Арсен - ВП ГО «ФШКУ» ФШКХО м. Славута, Хмельницька область  (тренер С.В. Колесник)
71- Чабанюк Аліна - Головне додзьо ГО «ФКШК м. Києві» м. Київ (тренер В.Г.  Лященко)
72- Капустін Павло - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
73- Мілевська Анастасія - ГО “КОФФК” м. Буча, Київська область(тренер Н.В. Снегірьова)
 
ТРЕТІ МІСЦЯ
бронзові призери відкритого міжрегіонального кубку України з виду бойового
мистецтва шинкіокушинкай карате
 
74- Сич Костянтин - Секція  ГО ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  райну, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
75- Федоров Олександр - Секція ГО «ФКШК м. Києві» в Деснянському районі м. Києва (тренер К.В. Орлова )
76-Медзяновський Євгеній - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  райну, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
77- Білан Дмитро - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі, Одеської області (тренер В.В. Дацишен)    
78- Солдатов Павло - Головне додзьоГО «ФКШК м. Києві» м. Київ (тренер В.Г. Лященко)
79- Миронюк Дмитро -  ВП ГО «ФШКУ» ФШКЧО м. Умань (тренер К.С. Слуцька)
80- Кім Єгор - ГО “Київська обласна Федерація Фінікс карате-до” м.Буча Київська область (тренер Н.В. Снегірьова)
81- Беріл Олексій -ГО “КОФФК” м. Буча, Київська область(тренер Н.В. Снегірьова)
82- Просвєтов Пантєлей -  Головне додзьоГО «ФКШК м. Києві» м. Київ (тренер В.Г. Лященко)
83- Калініч Дмитро  - Секція  ГО ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  райну, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
84- Піщенко Артем - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
85- Милосердний Богдан - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер Д.А Мельник)
86- Гасанов Надір - Головне додзьоГО «ФКШК м. Києві» м. Київ (тренер В.Г. Лященко)
87- Чонка Іван - ВП ГО «ФШКУ» ФШКЧО м. Умань,Черкаська область (тренер К.С. Слуцька)
88- Кравченко Євгеній - Головне додзьоГО «ФКШК м. Києві» м. Київ (тренер В.Г. Лященко)
89- Фаградян Давід - Секція  ГО “ФШКОО” в смт. Ільїнка,  Біляївського  райну, Одеської області (інструктор-методист О.С. Бордан)
90- Науменко Олександр - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
91- Казановська Кристина - ВП ГО «ФШКУ» ФШКЧО м. Умань,Черкаська область (тренер К.С. Слуцька)
92- Ясинський Іван - Головне додзьоГО «ФКШК м. Києві» м. Київ (тренер В.Г. Лященко)
93- Ляшевич Юрій Секція ГО «ФКШК м. Києві» в Деснянському районі м. Києва (тренер К.В. Орлова )
94- Шатковський Андрій -  ВП ГО «ФШКУ» ФШКХО м. Славута, Хмельницька область  (тренер С.В. Колесник)
95- Каленюк Артем - Секція ГО «ФКШК м. Києві» в Деснянському районі м. Києва (тренер К.В. Орлова )
96- Шевченко Олександр - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
 
ТРЕТІ/ЧЕТВЕРТІ МІСЦЯ
призери відкритого міжрегіонального кубку України з виду бойовогомистецтва шинкіокушинкай карате
 
97- Ботнарь Володимир - Секція  ГО ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  райну, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
98- Музичук Іван - ВП ГО «ФШКУ» ФШКЧО м. Прилуки,Чернігівська область (тренер В.Г. Ховренко)
 99- Косяк Артур - м. Київ (тренер Є.В. Кобижча)
100- Каплунов Вадим - Секція  ГО ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  райну, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
101- Мальчик Кирил - Секція  ГО ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  райну, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
102- Ткачук Давид - м. Київ (тренер Є.В. Кобижча)
103- Куроченко Віталій - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
104- Юсипів Олександр - Секція  ГО ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  райну, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
105- Вольський Микита - ВП ГО «ФШКУ» ФШКХО м. Славута, Хмельницька область (тренер С.В. Колесник)
106- Зосько Максим - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі, Одеської області (тренер В.В. Дацишен)    
107- Перебийніс Назар - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
108- Лєбєдєв Микита - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Набережне, Біляївського  райну, Одеської області (інструктор-методист Г.М. Гузель)
109- Кузнецов Артур - м. Київ (тренер Є.В. Кобижча)
110- Пальчик Андрій - Секція ГО «ФКШК м. Києві» в Дарницькому районі м. Києва (тренер С.О. Сакун)
111- Секретарюк Владислав - ВП ГО «ФШКУ» ФШКЧО м. Умань (тренер К.С. Слуцька)
112- Семенов Сава - Секція ГО «ФКШК м. Києві» в Дарницькому районі м. Києва (тренер С.О. Сакун)
113- Шевченко Вікторія - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (інструктор-методист К.Г. Запорожець)
114- Трухін Дмитро - ВП ГО «ФШКУ» ФШКЧО м. Умань,Черкаська область (тренер К.С. Слуцька)
115- Котляр Дмитро - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
 
Керівний склад
ГО «ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ УКРАЇНИ»
щиро вітає усіх переможців та призерів змагань!
ОСУ!
 
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ
ГО «ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ УКРАЇНИ»
 
 
WKO SHINKYOKUSHINKAI
FEDERATION SHINKYOKUSHINKAI KARATE OF UKRAINE
FEDERATION SHINKYOKUSHINKAI KARATE OF ODESSA REGIONAL
 
17-20 листопада 2016 року на базі
ГО «ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
буде проведено комплексні навчально-тренувальні збори з шинкіокушинкай карате (WKO SHINKYOKUSHINKAI)
«ОДЕСА КОКОРО - 2016»
Під егідою:
- ГО «ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ УКРАЇНИ»
Офіційний сайт:www.lyashchenko-branch.kiev.ua
За сприянням:
- ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛЇЦІЇ В ОДЕСЬКІЙ
ОБЛАСТІ
Офіційний тимчасовий сайт: www.od.npu.gov.ua
-  УПРАВЛІННЯ ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ У МІСТІ ОДЕСА
Офіційний тимчасовий сайт:www.patrol.police.gov.ua
За партнерської підтримки:
- МІЖНАРОДНОГО ГУМАНІТАРНОГО УНІВЕРСИТЕТУ
Офіційний сайт:www.mgu.com.ua
- ОДЕСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВНУТРІШНІХ СПРАВ
Офіційний сайт: www.oduvs.edu.ua
За партнерської підтримки:
- КОМПАНІЇ «STVOL»
Офіційний сайт: www.stvol.ua
- КОМПАНІЇ «Diamond World»
Офіційний сайт: www.diamondworld.ua
За інформаційної партнерської підтримки:
- НОВИННОГО ПОРТАЛУ КИОКУШИН КАРАТЕ
Офіційний сайт: www.kyokushinkarate.com.ua
- НОВИННОГО САЙТУ МІСТА ОДЕСИ
Офіційний сайт: www.048.ua
- НОВИННОГО ПОРТАЛУTaimPRO.TV
Офіційний сайт:www.timepro.tv
 000
 
      Місце проведення КНТЗШК «ОДЕСА КОКОРО - 2016»
 м. Одеса, вул. Ольгіївська, 4 а (спортивна зала спортивного комплексу Одеського Національного медичного університету)
     Головний керуючий КНТЗШК «ОДЕСА КОКОРО - 2016»
Президент ГО “ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ УКРАЇНИ” шихан Віктор Георгійович Лященко, 5 дан (м. Київ)
    
      Голова організаційного комітету КНТЗШК «ОДЕСА КОКОРО - 2016»
Президент ГО "ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ" сенсей Ігор Вікторович Левицький, 3 дан (м. Одеса)

     Асистенти-методисти КНТЗШК «ОДЕСА КОКОРО - 2016»  
- інструктор-методист ГО «ФШКОО» семпай Едуард Юрійович Сотов, 1 дан (м. Одеса)
- інструктор-методист ГО «ФШКОО» семпай Катерина Генадіївна Запорожець, 1 дан (м. Одеса)
- інструктор-методист ГО «ФШКОО» семпай Дмитро Анатолійович Мельник, 1 дан (м. Одеса)
- інструктор-методист ГО «ФШКОО» Анастасія Ігорівна Левицька, 1 кю (м. Одеса)
- інструктор-методист ГО «ФШКОО» Антон Вікторович Чеботаренко, 1 кю (м. Одеса)
- інструктор-методист ГО «ФШКОО» Анастасія Генадіївна Запорожець , 1 кю (м. Одеса)
Графік занять комплексних навчально-тренувальних зборів
з шинкіокушинкай карате «ОДЕСА КОКОРО - 2016»
 
17 листопада  2016 року (четвер)
     15.00-17.00 реєстрація учасників за адресою:
м. Одеса, вул. Ольгіївська, 4 а (спортивного комплексу Одеського Національного медичного університету)
- відповідальна особа інструктор-методист ГО «ФШКОО» семпай Катерина Генадіївна Запорожець, 1 дан (м. Одеса)
 
18 листопада 2016 року (п’ятниця)
      17.00-19.00 тренування для спортсменіввікової групи від 9 до 13 років  проводять:
- президент ГО «ФШКУ» шихан Виктор Гергійович Лященко, 5 дан (м. Київ) розділ «ката»  
- головний тренер ГО «ФШКОО» сенсей Ігор Вікторович Левицький, 3 дан (м. Одеса) розділ «ката» 
- інструктор-методист ГО «ФШКОО» семпай Катерина Генадіївна Запорожець, 1 дан (м. Одеса) розділ «ката»
- інструктор-методист ГО «ФШКОО» Анастасія Ігорівна Левицька, 1 кю (м. Одеса) розділ «ката»
- інструктор-методист ГО «ФШКОО» Анастасія Генадіївна Запорожець , 1 кю (м. Одеса) розділ «ката»
     17.00-19.00 тренування для спортсменіввікової групи від 14 років  проводять:
- президент ГО «ФШКУ» шихан Виктор Гергійович Лященко, 5 дан (м. Київ) розділ «ката»  
- головний тренер ГО «ФШКОО» сенсей Ігор Вікторович Левицький, 3 дан (м. Одеса) розділ «ката» 
19 листопада 2016 року (субота)
      12.00-14.00 тренування для спортсменіввікової групи від 4 до 8 років  проводять:
- інструктор-методист ГО «ФШКОО» семпай Катерина Генадіївна Запорожець, 1 дан (м. Одеса) розділ «ката»
- інструктор-методист ГО «ФШКОО» семпай Дмитро Анатолійович Мельник, 1 дан (м. Одеса) розділ «ката»
- інструктор-методист ГО «ФШКОО» Анастасія Ігорівна Левицька, 1 кю (м. Одеса) розділ «ката»
- інструктор-методист ГО «ФШКОО» Анастасія Генадіївна Запорожець , 1 кю (м. Одеса) розділ «ката»
    
 
       14.30-15.00 урочисте відкриття комплексних навчально-тренувальних зборів з шинкіокушинкай карате  «ОДЕСА КОКОРО - 2016»:  
       15.00-17.00 тренування для спортсменіввікової групи від 9 років  проводять:
- президент ГО «ФШКУ» шихан Виктор Гергійович Лященко, 5 дан (м. Київ) розділ «ката»  
- головний тренер ГО «ФШКОО» сенсей Ігор Вікторович Левицький, 3 дан (м. Одеса) розділ «ката»
 - інструктор-методист ГО «ФШКОО» семпай Катерина Генадіївна Запорожець, 1 дан (м. Одеса) розділ «ката»
- інструктор-методист ГО «ФШКОО» Анастасія Ігорівна Левицька, 1 кю (м. Одеса) розділ «ката»
- інструктор-методист ГО «ФШКОО» Анастасія Генадіївна Запорожець , 1 кю (м. Одеса) розділ «ката»
     17.30-20.00 атестаційне тестування проводять:
- голова атестаційно-акредитаційної колегії ГО «ФШКУ», бренч чіф  WKOSHINKYOKUSHINKAIшихан Виктор Гергійович Лященко, 5 дан (м. Київ) 
- голова атестаційної колегії ГО «ФШКОО» сенсей Ігор Вікторович Левицький, 3 дан (м. Одеса)
20 листопада 2016 року (субота)
      12.00-14.00 тренування для спортсменіввікової групи від 4 до 8 років  проводять:
- головний тренер ГО «ФШКОО» сенсей Ігор Вікторович Левицький, 3 дан (м. Одеса) розділ «куміте»
- інструктор-методист ГО «ФШКОО» семпай Дмитро Анатолійович Мельник, 1 дан (м. Одеса) розділ «куміте»
- інструктор-методист ГО «ФШКОО» Антон Вікторович Чеботаренко, 1 кю (м. Одеса) розділ «куміте»
     14.30-17.00 тренування для спортсменіввікової групи від 9 років  проводять:
- головний тренер ГО «ФШКОО» сенсей Ігор Вікторович Левицький, 3 дан (м. Одеса) розділ «прикладний»
- інструктор-методист ГО «ФШКОО» семпай Едуард Юрійович Сотов, 1 дан (м. Одеса) розділ «прикладний»  
- інструктор-методист ГО «ФШКОО» семпай Дмитро Анатолійович Мельник, 1 дан (м. Одеса) розділ «прикладний»
 
ЗАПРОШУЄМО ВАС ВЗЯТИ УЧАСТЬ У КОМПЛЕКСНИХ НАВЧАЛЬНО-ТРЕНУВАЛЬНИХ ЗБОРАХ З ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ (WKOSHINKYOKUSHINKAI)
«ОДЕСА КОКОРО – 2016»
 
З повагою,
Президент ГО «ФШКОО» сенсей І.В Левицький, 3 дан
тел. моб.: (050) 010-18-00, (098) 889-65-30
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
 
Офіційний сайт:
ГО «ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
 

WKO SHINKYOKUSHINKAI

FEDERATION SHINKYOKUSHINKAIKARATE OFUKRAINE

FEDERATION SHINKYOKUSHINKAI KARATE OF ODESSA REGIONAL

 

Керівний склад

ГО «ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ» висловлює щиру вдячність спортсменам та інструкторам федерації за якісне та професійне  проведення спортивно-показового виступу з шинкіокушинкай карате

на базі МІЖНАРОДНОГО ГУМАНІТАРНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

який був приурочений до дня святкування  

“День юриста України

м. Одеса, 10.10.2016 року

001001001001

1-Мельнику Дмитру Анатольовичу, 1 дан

2-Федорову Анатолію Анатольовичу, 1 дан

3-Запорожець Катерині Геннадіївні, 1 дан

4-Левицькій Анастасії Ігорівні, 1 кю

5-Бордану Андрію Сергійовичу, 1 кю

6-Чеботаренко Антону Вікторовичу, 1 кю

7-Долапчі Олександру Васильовичу, 1 кю

8-Брагарнику Леоніду В’ячеславовичу, 1 кю

9-Запорожцю Максиму Геннадійовичу, 2 кю

10-Запорожець Анастасії Геннадіївні, 2 кю

11-Соколовському Вадиму Дмитровичу, 2 кю

12-Шевченко Нікіті Андрійовичу, 3 кю

13-Галану Миколі Михайловичу, 3 кю

14-Капустинському Вадиму Дмитровичу, 3 кю

15-Лисенко Данилу Павловичу, 3 кю

16-Холостенко Володимиру Андрійовичу, 3 кю

17-Новосельцеву Дмитру Геннадійовичу, 4 кю

18-Кобілянській Анастасії Сергіївні 4 кю

19-Ратушному В’ячеславу Сергійовичу, 4 кю

20-Клименко Андрію Юрійовичу, 4 кю

21-Піліпочкіну Олександру Віталійовичу, 6 кю

22-Глущенко Оксані Миколаївні, 8 кю

 

З повагою, Президент ГО «ФШКОО» сенсей Ігор Вікторович Левицький, 3 дан

контактний телефон (050) 010-18-00

 

Офіційний сайт:

ГО «ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

www.odessafrb.od.ua
 

 

WKO SHINKYOKUSHINKAI

FEDERATION SHINKYOKUSHINKAI KARATE OF UKRAINE
FEDERATION SHINKYOKUSHINKAI KARATE OF ODESSA REGIONAL
 
Рада
ГО «ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
інформує!
 
002
 
З 1 жовтня 2016 року
на базі спортивного центру ГО «ТВОРЧЕ ОБЄДНАННЯ ART STREAM»
м. Одеса, вул. Люстдорфська дорога буд. 140/1,
(супермаркет «Таврія В вузівський», дитячий майданчик 2 поверх),
розпочала  свою діяльність спортивна секція з шинкіокушинкай карате
ГО «ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
 
Тренування з шинкіокушинкай карате проводить:
 
Інструктор-методист ГО «ФШКОО» 
семпай Володимир Олександрович Федоровський, 1 дан
(WKO SHINKYOKUSHINKAI)
 
Встановлений графік занять з шинкіокушинкай карате:
 
Вівторок; 18.00 - 19.00 (загальна група)
Четвер; 18.00 - 19.00 (загальна група)
Субота; 12.00 - 13.00 (загальна група)
 
 (В програмі навчання прикладний розділ та основи самозахисту)

 

БАЖАЮЧИМ РОЗПОЧАТИ ТРЕНУВАННЯ З ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ
НЕОБХІДНО ЗВЕРТАТИСЬ!
 
Адміністрація ГО «ТВОРЧЕ ОБЄДНАННЯ ARTSTREAM»
контактні телефони (066) 719-18-52, (063) 294-77-68
 
Інструктор-методист ГО «ФШКОО»
семпай Володимир Олександрович Федоровський, 1 дан
контактні телефони (066) 292-10-60
 
Президент ГО «ФШКОО» 
сенсей Ігор Вікторович Левицький, 3 дан
контактний телефон (050) 010-18-00

  

Офіційний сайт:
ГО «ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
 
WKO SHINKYOKUSHINKAI
FEDERATION SHINKYOKUSHINKAIKARATE OF UKRAINE
FEDERATION SHINKYOKUSHINKAI KARATE OF ODESSA REGIONAL
 
Рада
ГО «ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
інформує!
 
 001
 
З 1 жовтня 2016 року
на базі спортивного центруГО «ТВОРЧЕ ОБЄДНАННЯ ARTSTREAM»
м. Одеса, вул. Люстдорфська дорога буд. 140/1,
(супермаркет «Таврія В вузівський», дитячий майданчик 2 поверх),
розпочала  свою діяльність спортивна секція з шинкіокушинкай карате

ГО «ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

 
Тренування з шинкіокушинкай карате проводить:
 
Інструктор-методист ГО «ФШКОО» 
семпай Володимир Олександрович Федоровський, 1 дан
(WKO SHINKYOKUSHINKAI)
 
Встановлений графік занять з шинкіокушинкай карате:
 
Вівторок; 18.00 - 19.00 (загальна група)
Четвер; 18.00 - 19.00 (загальна група)
Субота; 12.00 - 13.00 (загальна група)
 
(В програмі навчання прикладний розділ та основи самозахисту)
 
БАЖАЮЧИМ РОЗПОЧАТИ ТРЕНУВАННЯ З ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ
НЕОБХІДНО ЗВЕРТАТИСЬ!
 
Адміністрація ГО «ТВОРЧЕ ОБЄДНАННЯ ARTSTREAM»
контактні телефони (066) 719-18-52, (063) 294-77-68
 
Інструктор-методист ГО «ФШКОО»
семпай Володимир Олександрович Федоровський, 1 дан
контактні телефони (066) 365-77-19
 
Президент ГО «ФШКОО» 
сенсей Ігор Вікторович Левицький, 3 дан
контактний телефон (050) 010-18-00
 
 
Офіційний сайт:
ГО «ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
www.odessafrb.od.ua
 
WKO SHINKYOKUSHINKAI
FEDERATION SHINKYOKUSHINKAI KARATE OF UKRAINE
 
 Рада
ГО «ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ УКРАЇНИ»
інформує!
 
28-29.10.2016 року у м. Києві ГО «ФШКУ» буде проводити міжрегіональні змагання з бойового мистецтва шинкіокушинкай карате (WKO SHINKYOKUSHINKAI)

  

За сприянням
ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛЇЦІЇ
В МІСТІ КИЄВІ
Офіційний тимчасовий сайт: www.kyiv.npu.gov.ua.uk
 
За партнерської підтримки
МІЖНАРОДНОГО ГУМАНІТАРНОГО УНІВЕРСИТЕТУ
Офіційний сайт: www.mgu.com.ua
ОДЕСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВНУТРІШНІХ СПРАВ
Офіційний сайт: www.oduvs.edu.ua

 

За партнерської підтримки

КОМПАНІЇSTVOL

Офіційний сайт: www.stvol.ua
КОМПАНІЇDiamond World
Офіційний сайт: www.diamondworld.ua
 

За інформаційної партнерської підтримки:

НОВИННОГО ПОРТАЛУ КИОКУШИН КАРАТЕ
Офіційний сайт: www.kyokushinkarate.com.ua
НОВИННОГО САЙТУ МІСТА КИЄВА
Офіційний сайт: www.44.ua
НОВИННОГО ПОРТАЛУTaimPRO.TV

Офіційний сайт:www.timepro.tv

 
 001
 
відкритий кубок України
з виду бойового мистецтва шинкіокушинкай карате у розділі “куміте” серед  молодших юнаків/молодших дівчат для (cпортсменів-початківців  від 10 до 7 кю)
«OPEN CAP SHINKYOKUSHINKAI KARATE OF UKRAINE»
та
відкритий чемпіонат України з виду бойового мистецтва шинкіокушинкай карате у розділі “куміте”серед молодших юнаків/молодших дівчат, юнаків/дівчат, юніорів/юніорок та чоловіків/жінок
OPEN CHAMPIONSHIP SHINKYOKUSHINKAI KARATE OFUKRAINE “GOLD STAR”

 

     Змагання відбудуться у період з 28 по 29.10.2016 року, за адресою : м. Київ вул..Бориспільська, буд. 8 спортивний комплекс «Восход»
     Місце проведення реєстрації учасників - спортивна зала, загальноосвітньої школи І-ІІІ ступені  № 266 за адресою: м. Київ вул. Архітектора Вербицького, буд. 14 г.

     Початок мандатної комісії: 28 жовтня 2016 року  (п'ятниця) о 11:00. 
     Місце проведення змагань - спортивний комплекс «Восход» за адресою: м.Київ вул..Бориспільська, буд.8. Початок змагань 29 жовтня 2016 року (субота) о 9.00

  
     Загальне керівництво організацією та проведенням змагань здійснюється  створеним  організаційним комітетом ГО «Федерація шинкіокушинкай карате України».
     Безпосередня відповідальність за проведення змагань покладається на ГО “Федерація шинкіокушинкай карате України” та суддівську колегію, призначену та затверджену організаційним комітетом змагань.
     Головним суддею змагань затверджено - президента ГО «ФШКУ», суддю міжнародної категорії зі спорту шихана В.Г. Лященка, 5 дан  (м. Київ) 
     Заступником головного судді змагань призначено та затверджено - першого віце-президента ГО «ФШКУ» сенсея  І. В. Левицького, 3 дан (м. Одеса)
     Координатором  змагань з питань  суддівства призначено та затверджено - Голову тренерської колегії  ГО «ФШКУ» сенсея  Е.В. Кисельова, 3 дан (м. Київ).
     Головою організаційного комітету змагань призначено та затверджено  - виконавчого директора ГО «ФШКУ» С.М. Павленко (м. Київ)
     Координатором  змагань з організаційних питань призначено та затверджено - Голову ревізійної комісії ГО «ФШКУ» семпая  Е.Ю. Сотова, 1 дан (м. Одеса)
     Технічним секретарем змагань призначено та затверджено - семпая К. Г. Запорожець, 1 дан (м. Одеса)
 
     У змаганнях беруть участь спортсмени з шинкіокушинкай карате (WKO Shinkyokushinkai) України, можуть бути допущені інші міжнародні команди при умові офіційного запрошення організаційним комітетом та  узгодження цього питання з головним суддею - президентом ГО «ФШКУ» шиханом  В.Г. Лященком, 5 дан  в термін до 20 жовтня року. 
     Також до змагань допускаються команди інших спортивних клубів, організацій, федерацій повноконтактного карате, спортсмени яких ознайомлені  з положенням ГО «ФШКУ» по суддівським вимогам з бойового мистецтва шинкіокушинкай карате (з урахуванням  суддівських правил Всесвітньої організації карате шинкіокушинкай) при умові офіційного запрошення організаційним комітетом та  узгодження цього питання з заступником головного судді -  першим віце-президентом ГО «ФШКУ» сенсеєм  І. В. Левицьким, 3 дан в термін до 20 жовтня 2016 року. 
 
     Попередні заявки повинні бути надіслані до організаційного комітету змагань не пізніше 23 жовтня 2016 року на електронну адресу (Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду   ЛЕВИЦЬКИЙ ІГОР ВІКТОРОВИЧ тел.моб.: (050) 010-18-00)
Затверджені  зразками заявок надаються в додатку.
Заявки, що не відповідатимуть затверджені формі, розглядатися не будуть.
 
 
ЗАПРОШУЄМО ВАСВЗЯТИ УЧАСТЬ У ЗМАГАННЯХ!
 
З повагою,
Президент ГО «ФШКУ» шихан В.Г. Лященко, 5 дан
конт. тел.: (067) 449-43-75 E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
 
Офіційний сайт:
ГО «ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ УКРАЇНИ»

1-ПОЛОЖЕННЯ «OPEN CAP SHINKYOKUSHINKAI KARATE OF UKRAINE»

2-ПОЛОЖЕННЯ OPEN CHAMPIONSHIP SHINKYOKUSHINKAI KARATE OFUKRAINE “GOLD STAR”