Користувачі
На даний момент 367 гостей на сайті
Тренування Базова техніка та вимоги Правила безпеки та поведінки на тренуваннях з кіокушинкай карате

Кіокушинкай карате по своїй суті відноситься до повноконтактних бойових мистецтв, тому в процесі навчання можливе травмування. Для того, щоб зменшити вирогідність отримання травм з боку спортсмена необхідно повністю дотримуватись:

а) правил поведінки в спортивному приміщенні;
б) порядку проведення тренування;
в) загальних вимог тренера або інструктора;
г) дотримуватись правил безпечної поведінки під час тренування з урахуванням правових норм чинного законодавства України.

1. Тренування починається з інструктажу спортсменів стосовно правил безпечної поведінки і тільки потім, по команді тренера чи інструктора спортсмени розпочинають виконувати дії передбачені порядком тренування.

2. Під час ознайомлення з теоретичної частиною курсу навчання спортсмени знаходяться на своїх місцях в вільній стійці, обличчям до тренера чи інструктора. Уважно слухати та запам'ятовувати.

3. При відпрацюванні практичних навиків, спортсмени повинні виконувати тільки показані тренером чи інструктором прийоми. Для уникнення травмування усі інші дії суворо заборонені.

4. Якщо в процесі засвоєння технічних навиків у спортсмена виникають питання, він повинен зупинитись і привернути увагу тренера чи інструктора до себе піднявши руку до гори. У разі виникнення нестандартних ситуацій необхідно, по команді тренера чи інструктора - "яме", негайно припинити виконання фізичних вправ чи прийомів, залишившись в тому положенні в якому надійшла дана команда.

5. В практичній роботі з партнером необхідно проявляти повагу та щадливість до нього.
Як можливо безпечніше виконувати вказані технічні прийоми.
а) забороняється спортсменові вести себе нагло, зухвало та відвертати увагу
інших.
б) залишати приміщення, де проходить тренування, можливо тільки з дозволу
тренера чи інструктора.
6. По закінченні тренування спортсменам необхідно вишикуватись та уважно вислухати
всі поради та зауваження. В разі винекнення питаннь, що безпосередньо стосуються
процесу тренування, задати їх та отримати відповідь. По команді - тренування закінчено (обряд закінчення тренування),
спортсмени, йдуть переодягатись, при цьому вони повинні дотримуватись правил ьезпечного поводження в спортивному приміщенні.
7. Тренування вважається повністю завершеним після виходу спортсмена з спортивного приміщення. Неповнолітнім спортсменам (дітям) необхідно дочекатись батьків, чи осіб, що несуть за них відповідальність.

В тому випадку, коли дані правила безпечної поведінки під час тренування не виконуються спортсменом в повному обсязі, якісне та безпечне тренування спортсменів не гарантовано. В подальшому стосовно спортсмена, що систематично
не дотримується даних вимог, керівництво гсо ООФКК в м. Одеса вирішує питання, що до його виключення з складу спортивного осередка.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити