Користувачі
На даний момент 57 гостей на сайті
Головна Новини гсо ООФКК 16-17 жовтня 2015 року збірна команда ГО “ООФКК” брала участь у І відкритому кубку ГО «ФКІОКУШИНКАЙ ТА ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ МІСТА КИЄВА»
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

WKO SHINKYOKUSHINKAI

BRANCH OF SHIHAN V.G. LYASHCHENKO IN UKRAINE

 

16-17 жовтня 2015 року збірна команда

ГО “ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ” брала участь у І відкритому кубкуГО «ФЕДЕРАЦІЯ  КІОКУШИНКАЙ ТА ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ МІСТА КИЄВА»з кіокушинкай карате (WKOSHINKYOKUSHINKAI) з розділу “куміте” у вагових  категоріях серед  молодших юнаків/молодших дівчат, юнаків/дівчат 

«OPEN CAP FEDERATION OF KYOKUSHINKAI AND SHINKYOKUSHINKAI KARATE СYTI KYEV»

alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt

      Місцем проведення змагань було:

Спортивний комплекс «ВОСХОД»  за адресою  м.Київ вул..Бориспільська, 8.

 

      У змаганнях брали участь команди з наступних регіонів України:

1-м.Київ

2-Київська область

3-Житомирська область

4-Полтавська область

5-Чернігівська область

6-Хмельницька область

7-Вінницька область

8-Черкаська область

9-Одеська область

   

Загальна кількість учасників склала - 194 спортсмена.

  

     За результатами спортсмени ГО «ООФКК» від Одеської області в особистому заліку посіли наступні призові місця:

 

ПЕРШІ МІСЦЯ (ЧЕМПІОНИ)

1-Запорожець Евгенія -  м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області

(інструктор-методист К.Г. Запорожець 2 кю)

2-Сотова  Яна -  м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області(інструктор-методист К.Г. Запорожець 2 кю)

3-Шевченко Вікторія -  м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області(інструктор-методист К.Г. Запорожець 2 кю)

4-Каплунов Вадим -  секція ГО «ООФКК» в с.Усатово Біляївського району Одеської області (семпай А.О. Остапенко І дан)

5-Запорожець Констянтин - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (сенсей І.В. Левицький ІІІ дан)

6-Дегтяр Арсеній Сергій -  м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (семпай Д.А. Мельник І дан)

7-Остапенко Олексію -  секція ГО «ООФКК» в с.Усатово Біляївського району Одеської області (семпай А.О. Остапенко І дан)

8-Напалков Кирило -  м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області

(семпай Д.А. Мельник І дан)

9-Григорян Сергій -  м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області

 (семпай Д.А. Мельник І дан)

10-Озкан Даніїл - секція ГО «ООФКК» в с.Августівка Біляївського району Одеської області (інструктор-методист О.О Стасюк 5 кю)

11-Піліпочкін Олександр -  м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (сенсей І.В. Левицький ІІІ дан)

12-Косцов Захар - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області

(сенсей І.В. Левицький ІІІ дан)

13-Марусяк Андрій  - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області

(семпай В.В. Дацишен І дан)

 

ДРУГІ МІСЦЯ (СРІБНІ ПРИЗЕРИ)

14-Холостенеко  Катерина -  м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (інструктор-методист К.Г. Запорожець 2 кю)

15-Некрасова Анна -  секція ГО «ООФКК» в с.Усатово Біляївського району Одеської області (семпай А.О. Остапенко І дан)

16-Герега Олексій -  секція ГО «ООФКК» в с.Августівка Біляївського району Одеської області (інструктор-методист О.О Стасюк 5 кю)

17-Олійник Максим - секція ГО «ООФКК» в с.Августівка Біляївського району Одеської області (інструктор-методист О.О Стасюк 5 кю)

18-Вахідов Арсен - секція ГО «ООФКК» в с.Августівка Біляївського району Одеської області (інструктор-методист О.О Стасюк 5 кю)

19-Кондрашов Нікіта - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області

(семпай В.В. Дацишен І дан)

 20 -Карпенко Кирило - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області

(семпай В.В. Дацишен І дан)

 

ТРЕТІ МІСЦЯ (БРОНЗОВІ ПРИЗЕРИ)

21-Кірілова Марина - секція ГО «ООФКК» в с.Августівка Біляївського району Одеської області (інструктор-методист О.О Стасюк 5 кю)

22-Хвалеба Владислав -  секція ГО «ООФКК» в с.Усатово Біляївського району Одеської області (семпай А.О. Остапенко І дан)

23-Черевчук  Кирило -  секція ГО «ООФКК» в с.Усатово Біляївського району Одеської області (семпай А.О. Остапенко І дан)

24-Березин Олександр -  м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (семпай Д.А. Мельник І дан)

25-Аляраши Даніїл  -  м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області(семпай Д.А. Мельник І дан)

26-Жорж Артем - секція ГО «ООФКК» в с.Августівка Біляївського району Одеської області (інструктор-методист О.О Стасюк 5 кю)

27-Медзяновський Євген -  секція ГО «ООФКК» в с.Усатово Біляївського району Одеської області (семпай А.О. Остапенко І дан)

 

ТРЕТІ-ЧЕТВЕРТІ МІСЦЯ (ПРИЗЕРИ)

28-Стрильчук Нікон -  м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (семпай Д.А. Мельник І дан)

29-Мотонаха Артем -  м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області(сенсей І.В. Левицький ІІІ дан)

30-Красаков Ярослав- секція ГО «ООФКК» в с.Августівка Біляївського району Одеської області (інструктор-методист О.О Стасюк 5 кю)

31-Мальчев Михайло -  секція ГО «ООФКК» в с.Усатово Біляївського району Одеської області (семпай А.О. Остапенко І дан)

32-Невер Артем -  м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області

(сенсей І.В. Левицький ІІІ дан)

 

 Загальний склад збірної команди ГО «ООФКК» - 38 спортсменів

 

КЕРІВНИЦТВО ФЕДЕРАЦІЇ ВИСЛОВЛЮЄ ЩИРУ ВДЯЧНІСТЬ УСІМ БАТЬКАМ СПОРТСМЕНІВ ЗА СТВОРЕННЯ СПРИЯТЛИВИХ УМОВ, ЩОДО МОЖЛИВОСТІ ВІДРЯДИТИ КОМАНДУ НА ЗМАГАННЯ!

 

Офіційний сайт:

ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ»

www.kyokushinkay.od.ua 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити