Користувачі
На даний момент 44 гостей на сайті
Головна Новини гсо ООФКК 17-20 листопада 2016 року були проведені комплексні навчально-тренувальні збори «ОДЕСА КОКОРО - 2016»
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
WKO SHINKYOKUSHINKAI
FEDERATION SHINKYOKUSHINKAI KARATE OF UKRAINE
FEDERATION SHINKYOKUSHINKAI KARATE OF ODESSA REGIONAL

 

17-20 листопада 2016 року на базі ГО «ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ» були проведені комплексні навчально-тренувальні збори з шинкіокушинкай карате (WKO SHINKYOKUSHINKAI)

«ОДЕСА КОКОРО - 2016»
 
alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt
 
Під егідою:
- ГО «ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ УКРАЇНИ»
Офіційний сайт:www.lyashchenko-branch.kiev.ua
 
За сприянням:
- ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛЇЦІЇ В ОДЕСЬКІЙОБЛАСТІ
Офіційний тимчасовий сайт: www.od.npu.gov.ua
 
- УПРАВЛІННЯ ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ У МІСТІ ОДЕСА
Офіційний тимчасовий сайт:www.patrol.police.gov.ua
 
За партнерської підтримки:
- МІЖНАРОДНОГО ГУМАНІТАРНОГО УНІВЕРСИТЕТУ
Офіційний сайт:www.mgu.com.ua
 
- ОДЕСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВНУТРІШНІХ СПРАВ
Офіційний сайт: www.oduvs.edu.ua
 
За партнерської підтримки:
- КОМПАНІЇ «STVOL»
Офіційнийсайт: www.stvol.ua
 
- КОМПАНІЇ «DIAMOND WORLD»
Офіційнийсайт: www.diamondworld.ua
 
За інформаційної партнерської підтримки:
- НОВИННОГО ПОРТАЛУ КИОКУШИН КАРАТЕ
Офіційний сайт: www.kyokushinkarate.com.ua
 
- НОВИННОГО САЙТУ МІСТА ОДЕСИ
Офіційний сайт: www.048.ua
 
- НОВИННОГО ПОРТАЛУTaimPRO.TV
Офіційний сайт:www.timepro.tv
 
Загальна кількість учасників склала 203 спортсмена,які представляли місто Одеса та Одеську область
 
 
Головний керуючий КНТЗШК «ОДЕСА КОКОРО - 2016»
Президент ГО “ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ УКРАЇНИ” шихан Віктор Георгійович Лященко, 5 дан (м. Київ)
Голова організаційного комітету КНТЗШК «ОДЕСА КОКОРО - 2016»
Президент ГО "ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ" сенсей Ігор Вікторович Левицький, 3 дан (м. Одеса)
 
Перелік спортсменів які вдало склали іспит на 10 кю ступінь
 
1-Літвінова Анна-ВПГО «ООФКК»в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)
2-Антипенко Сергій - ВПГО «ООФКК»в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)
3-Ткачук Кароліна - ВПГО «ООФКК»в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)
4-Долапчі Олександр - ВПГО «ООФКК»в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)
5-Кожухарь Богдан - Секція ГО “ФШКОО” вс. Усатове, Біляївського району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
6-Смуженко Кирилл - Секція ГО “ФШКОО” вс. Усатове, Біляївського району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
7-Меднов Денис - Секція ГО “ФШКОО” вс. Усатове, Біляївського району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
8-Гисич Владлена - Секція ГО “ФШКОО” вс. Усатове, Біляївського району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
9-Рощин Євгеній - Секція ГО “ФШКОО” вс. Усатове, Біляївського району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
10- Ломаєв Денис – Секція ГО “ФШКОО” в Київському району, Одеської області (тренер Д.О. Агінов)
11-Вишневський Артем - Секція ГО “ФШКОО” в Київському району, Одеської області (тренер Д.О. Агінов)
12-Коханевич Ілля - Секція ГО “ФШКОО” в Київському району, Одеської області (тренер Д.О. Агінов)
13-Карчевський Максим - Секція ГО “ФШКОО” в Київському району, Одеської області (тренер Д.О. Агінов)
14-Гензель Всеволод - Секція ГО “ФШКОО” в Київському району, Одеської області (тренер Д.О. Агінов)
15-Біденко Єгор - Секція ГО “ФШКОО” в Київському району, Одеської області (тренер Д.О. Агінов)
16-Юношев Михайло - Секція ГО “ФШКОО” в Київському району, Одеської області (тренер Д.О. Агінов)
17-Грещук Артем - Секція ГО “ФШКОО” в Київському району, Одеської області (тренер Д.О. Агінов)
18-Шимякін Євгеній - Секція ГО “ФШКОО” Суворовського району м. Одеси (інструктор-методист І.А. Громов)
19-Рингач Михайло - Секція ГО “ФШКОО” Суворовського району м. Одеси (інструктор-методист І.А. Громов)
20-Рудич Олексій - Секція ГО “ФШКОО” Суворовського району м. Одеси (інструктор-методист І.А. Громов)
21-Банков Микита - Секція ГО “ФШКОО” Суворовського району м. Одеси (інструктор-методист І.А. Громов)
22-Штабова Олена - Секція ГО “ФШКОО” Суворовського району м. Одеси (інструктор-методист І.А. Громов)
23-Сарайкін Костянтин - Секція ГО “ФШКОО” Суворовського району м. Одеси (інструктор-методист І.А. Громов)
24-Бударецький Максим - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)
25-Колос Максим - Секція ГО “ФШКОО” в Київському району, Одеської області (інструктор-методист А.А. Федоров)
26-Колос Анжеліка - Секція ГО “ФШКОО” в Київському району, Одеської області (інструктор-методист А.А. Федоров)
27-Дзюба Тихон - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
28-Бойцов Богдан - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)
29-Балан Богдан - Секція ГО “ФШКОО” вс. Набережне, Біляївського району, Одеської області (інструктор-методист Г.М. Гузель)
30-Давіденко Володимир - Секція ГО “ФШКОО” вс. Набережне,Біляївського району, Одеської області (інструктор-методист Г.М. Гузель)
31-Войтюк Максим - Секція ГО “ФШКОО” вс. Набережне,Біляївського району, Одеської області (інструктор-методист Г.М. Гузель)
32-Марковський Максим - Секція ГО “ФШКОО” вс. Набережне,Біляївського району, Одеської області (інструктор-методист Г.М. Гузель)
33-Казирян Агасік - Секція ГО “ФШКОО” вс. Набережне,Біляївського району, Одеської області (інструктор-методист Г.М. Гузель)
34-Шевченко Максим - Секція ГО “ФШКОО” вс. Набережне,Біляївського району, Одеської області (інструктор-методист Г.М. Гузель)
35-Олтян Максим - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
36-Дорич Георгій - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
37-Стрильчук Нікон - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)
38-Землянський Олександр - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)
39-Лисенко Поліна - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (інструктор-методист К.Г. Запорожець)
40-Бойцун Денис - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)
41-Драгонюк Максим - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)
42-Стойков Денис - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
43-Косарев Владислав - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)
44-Загребельний Кирил - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
45-Левін Ростислав - Секція ГО “ФШКОО” вс. Усатове, Біляївського району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
46-Білецький Давід -Секція ГО “ФШКОО” вс. Усатове, Біляївського району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
47-Тарахоніч Євгеній - Секція ГО “ФШКОО” вс. Усатове, Біляївського району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
 
Перелік спортсменів які вдало склали іспит на 9 кю ступінь
48-Ігнатовський Аркадій - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)
49-Березин Аркадій - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)
50-Сіманьков Олександр - ВПГО «ООФКК»в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)
51-Некритов Владислав - Секція «ФШКОО» в смт. Ільїнка, Біляївського району, Одеської області (інструктор-методист О.С. Бордан)
52-Сангуров Данил - Секція «ФШКОО» в смт. Ільїнка, Біляївського району, Одеської області (інструктор-методист О.С. Бордан)
53-Фаградян Давид - Секція «ФШКОО» в смт. Ільїнка, Біляївського району, Одеської області (інструктор-методист О.С. Бордан)
54-Опанасенко Денис - Секція «ФШКОО» в смт. Ільїнка, Біляївського району, Одеської області (інструктор-методист О.С. Бордан)
55-Опанасенко Вікторія - Секція «ФШКОО» в смт. Ільїнка, Біляївського району, Одеської області (інструктор-методист О.С. Бордан)
56-Рибаков Кирилл - Секція «ФШКОО» в смт. Ільїнка, Біляївського району, Одеської області (інструктор-методист О.С. Бордан)
57-Демідюк Андрій - Секція «ФШКОО» в смт. Ільїнка, Біляївського району, Одеської області (інструктор-методист О.С. Бордан)
58-Науменко Олександр - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
59-Аляраши Даніель - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)
60-Мельничук Дар’я - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (інструктор-методист К.Г. Запорожець)
61-Галутва Ярослав - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
62-Вернедуб Єгор - Секція ГО “ФШКОО” вс. Усатове, Біляївського району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
63-Кибич Іван - ВПГО «ООФКК»в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)
64-Слободяник Назар - ВПГО «ООФКК»в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)
65-Бойко Богдан - ВПГО «ООФКК»в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)
66-Димчогло Олександр - ВПГО «ООФКК»в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)
67-Яковлюк Владислав - Секція ГО “ФШКОО” вс. Усатове, Біляївського району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
68-Ельгазалі Аіда - Секція ГО “ФШКОО” вс. Усатове, Біляївського району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
69-Оніщенко Марія - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (інструктор-методист К.Г. Запорожець)
70-Кравченко Олег - Секція ГО “ФШКОО” вс. Усатове, Біляївського району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
 
Перелік спортсменів які вдало склали іспит на 8 кю ступінь
 
71-Стенгач Владислав - Секція ГО “ФШКОО” вс. Набережне,Біляївського району, Одеської області (інструктор-методист Г.М. Гузель)
72-Милосердний Богдан - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)
73-Кравченко Ілля - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
74-Бакун Олександр - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)
75-Коломієць Анастасія - Секція ГО “ФШКОО” вс. Усатове, Біляївського району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
76-Оснякова Альбіна - ВПГО «ООФКК»в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)
77-Наврузов Рашад - ВПГО «ООФКК»в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)
78-Комарова Арина - Секція ГО “ФШКОО” вс. Усатове, Біляївського району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
79-Тихенко Євгеній - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
80-Шевченко Вікторія - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (інструктор-методист К.Г. Запорожець)
81-Лаур Максим - Секція ГО “ФШКОО” вс. Набережне,Біляївського району, Одеської області (інструктор-методист Г.М. Гузель)
 
Перелік спортсменів які вдало склали іспит на 7 кю ступінь
 
82-Меднов Денис - Секція ГО “ФШКОО” вс. Усатове, Біляївського району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
83-Лєбєдєв Микита -Секція ГО “ФШКОО” вс. Набережне,Біляївського району, Одеської області (інструктор-методист Г.М. Гузель)
84-Столяр Іван -Секція ГО “ФШКОО” вс. Усатове, Біляївського району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
85-Бурмака Віталій - Секція ГО “ФШКОО” вс. Набережне,Біляївського району, Одеської області (інструктор-методист Г.М. Гузель)
86-Бородин Владислав -Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)
87-Беріл Олексій - Секція ГО “ФШКОО” вс. Усатове, Біляївського району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
88-Глущенко Оксана - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
 
Перелік спортсменів які вдало склали іспит на 6 кю ступінь
 
89-Трубчанінов Тимофій - Секція ГО “ФШКОО” вс. Усатове, Біляївського району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
90-Єгоров Андрій - Секція ГО “ФШКОО” вс. Усатове, Біляївського району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
91-Некрасова Анна - Секція ГО “ФШКОО” вс. Усатове, Біляївського району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
92-Карчевський Артур - Секція ГО “ФШКОО” в Київському району, Одеської області (тренер Д.О. Агінов)
 
Перелік спортсменів які вдало склали іспит на 5 кю ступінь
 
93-Булавенко Мирослава - ВПГО «ООФКК»в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)
94-Косцов Захар - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
95-Брусенський Рінат - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)
96-Бударецький Олександр - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)
97-Дімітров Володимир - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
 
Перелік спортсменів які вдало склали іспит на 3 кю ступінь
 
98-Клименко Андрій - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)
 
Перелік спортсменів які вдало склали іспит на 2 кю ступінь
 
99-Лисенко Данило - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
100-Шевченко Нікіта - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
101-Безусова Анна - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
 
Перелік спортсменів які вдало склали іспит на 1 кю ступінь
 
102-Запорожець Анастасія - Головне додзьо ГО «ФШКОО»в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
103-Пасічник Павло - ВПГО «ООФКК»в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)
 
Президента ГО “ФШКУ” бренч чіф WKO SHINKYOKUSHINKAI шихана В.Г. Лященко,5 дан щиро вітає усіх спортсменів, інструкторів та тренерів з вдалим атестаційним тестуванням!
ОСУ!
 
Офіційний сайт:
ГО «ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ УКРАЇНИ»
 
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити