Користувачі
На даний момент 76 гостей на сайті
Головна Новини гсо ООФКК 21-22 березня 2015 року в м.Києві на базі с/к «УЧІДЕШІ» відбувся методично-практичний семінар в роз
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

21-22 березня 2015 року в м.Києві на базі  с/к «УЧІДЕШІ» відбувся методично-практичний семінар в розділі «куміте» по шинкіокушинкай карате

 

Місце проведення: м. Київ,  вул. Кошиця 8, ЗОШ №296

     Методично-практичний семінару проводив регіональнальний представник бранча шихана Лященко В.Г. в Україні(Одеська область) президент ГО "Одеська обласна федераціякіокушинкай карате» семпай Левицький Ігор Вікторович ІІ дан (м.Одеса) тренер-викладач з кіокушинкай карате І категорії.

Асистентами методично-практичного семінару були:

Віце-президент ГО «Одеська обласна федерація кіокушинкай карате» інструктор  Сотов Едуард Юрійович І кю (м.Одеса)

Голова суддівської колегії ГО «Одеська обласна федерація кіокушинкай карате» семпай Савенко Дмитрій Ігорович І дан (м.Одеса)

    Організатором методично-практичного семінару та  керівником спортивного клубу «УЧИДЕШІ» був семпай Гончарук Євген Валерійович ІІ дан (м.Київ) представник ГО "Федерація кіокушинкай та шинкіокушинкай карате в м. Києві", кандидат в майстри спорту України з кіокушинкай карате, чемпіон України з кіокушинкай карате.

   В методично-практичному семінарі брали участь (50 чоловік) різного віку та з різним рівнем підготовки, головною метою даного спортивного заходу було підвищення технічного рівня та  підготовка спортсменів с/к «УЧІДЕШІ» до планових змагань, як регіонального так і Всеукраїнського рівня.

Висловлюємо щиру вдячність всім спортсменам та їх батькам за активну участь у методично-практичному семінарі і створенні сприятливих умов розвитку і популяризації шинкіокушинкай карате на території міста Києва!

alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ СПОРТИВНОГО КЛУБУ «УЧИДЕШІ» www.uchideshi.com.ua

ОФІЦІЙНИЙ САЙТГО " ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ"www.kyokushinkay.od.ua

 

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити