Користувачі
На даний момент 113 гостей на сайті
Головна Новини гсо ООФКК 4-5 березня 2016 року у місті Полтава відбудеться відкритий кубок ГО «ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ ТА КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ»
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

WKO SHINKYOKUSHINKAI

BRANCH OF SHIHAN V.G. LYASHCHENKO IN UKRAINE

POLTAVA REGIONAL FEDERATION OF SHINKYOKUSHINKAI AND KYOKUSHINKAI KARATE

 

4-5 березня 2016 року у місті Полтава відбудеться відкритий кубок ГО «ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ ТА КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ»

з шинкіокушинкай карате (WKO SHINKYOKUSHINKAI)з розділу “куміте” у вагових категоріях серед  молодших юнаків/молодших дівчат,юнаків/дівчат та юніорів

SPRING CAP POLTAVA 2016”

001 

      Місце проведення змагань – спортивна  залагімназії17 за адресою: м. Полтаваб-р. Б.Хмельницького, 15 . Початок змагань  5березня 2016 року   о 9:00.

 

    Змагання (особист-командні) проводяться (відповідно до статуту ГО «ПОФШКК»)   за олімпійською системою (у окремих випадках за круговою системою)  відповідно до суддівських  вимог (WKO SHINKYOKUSHINKAI)  з урахуванням чинних правил змагань з кіокушинкай карате ВГО “УФКК”

 

     Загальне керівництво організацією та проведенням  відкритого кубку ГО «ПОФШКК» здійснюється організаційним комітетом змагань котрій створенний та затверджений ГО “ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ ТА КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ ”

     Безпосередня  відповідальність за проведення змагань покладається на ГО “ ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ ТА КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ ” тастворенну  суддівську колегію, призначену і затверджену оргкомітетом змагань.

      Головний суддя змагань віце-презитдент ВГО «УКРАЇНСЬКА ФЕДЕОАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ

     Заступник головного судді змагань та голова організаційного комітету змагань президент ГО “ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ ТА КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ ” семпай Д.М.Боклащука, 2-й дан (м.Полтава)

    Технічний секретар змагань - інструктора-методиста ГО «ПОФШКК»  О.В. Іванов, 2 кю (м.Полтава)

 

    У змаганнях беруть участь спортсмени з шинкіокушинкай карате м. Полтава, Полтавської області та інших регіонів України. . Також до змагань допускаються  команди інших спортклубів, організацій, федерацій повноконтактного карате, спортсмени яких ознайомлені з чинними правилами змагань з кіокушинкай карате з урахуванням суддівських  вимог (WKO SHINKYOKUSHINKAI) при обов'язковому узгодженні цього питання з Головним суддею, суддею зі спорту міжнародної категорії  шиханом В.Г.Лященко, 5-й дан (м.Київ).

      Попередні заявки за затвердженим зразком, що надаються в додатку, повинні бути надіслані до оргкомітету змагань не пізніше 27 лютого 2016 року на електронну адресу E-mail: sempaidima@gmail.com                               

 

Офіційний сайт:

БРЕНЧ ЧІФА WKO SHINKYOKUSHINKAI В.Г ЛЯЩЕНО В УКРАЇНІ

www.lyashchenko-branch.kiev.ua

 

1 ПОЛОЖЕННЯ Про проведення відкритого кубку

2 ІМЕННА ЗАЯВКА

3-ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДОЗВІЛ НА УЧАСТЬ У ЗМАГАННЯХ З КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити