Користувачі
На даний момент 99 гостей на сайті
Головна Новини гсо ООФКК Наказ №31 від 24.12.2014 р.про присвоєння спортивних розрядів
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Наказ № 31 від 24.12.2014 р.
Про присвоєння спортивних розрядів з виду спорта кіокушинкай карате

 

alt

Відповідно до Єдиної спортивної класифікації  України та на підставі результатів 4 відкритої першості Одеської області з кіокушинкай карате у розділі “куміте” серед  молодших юнаків/молодших дівчат та юнаків/дівчат “OPEN ODESSA REGIONAL SHINKYOKUSHINKAI  SUPERIORITY” та 2 відкритого чемпіонату м. Березівки Одеськоі області з кіокушинкай карате у розділі “куміте” серед  молодших юнаків/молодших дівчат,юнаків та дівчат “OPEN BEREZIVKA SHINKYOKUSHINKAI  CHAMPIONSHIP” (за підтримкою Березівського РВ ГУ МВС України в  Одеській області), що присвячується до Дня працівника міліції України, котрі проходили 19-20 грудня 2014 року в м. Березівка Одеської області

Наказую:
   
   І. Присвоїти ПЕРШИЙ ЮНАЦЬКИЙ спортивний розряд з кіокушинкай карате:
1-Капустинському Вадиму 01.06.06 р.н  м.Одеса                                 (т/в ІІ категорії Д. А. Мельник);
2-Соколовському Вадиму 24.01.06 р.н  м.Одеса                                   (т/в ІІ категорії Д. А. Мельник);
3-Кліменку Андрію 14.05.06 р.н  м.Одеса                                              (т/в ІІ категорії Д. А. Мельник);
4-Ратушному Вячеславу 30.12.04 р.н  м.Одеса                                      (т/в ІІ категорії Д. А. Мельник);
5-Кідготьку Олександру 23.10.02.  р.н  м.Миколаївка                           (інструктор О. С. Губа);

   ІІ. Присвоїти ДРУГИЙ ЮНАЦЬКИЙ спортивний розряд з кіокушинкай карате:
6-Соколу Владиславу 03.03.06 р.н.  м.Березівка                                    (т/в ІІ категорії В. В. Дацишен);
7-Замфіраки Борису 20.09.06 р.н  м.Одеса                                              (інструктор Д. О. Агінов);
8-Александрову Ярославу 29.12.05 р.н  м.Одеса                                    (інструктор Д. О. Агінов);
9-Грищенку Владиславу 21.07.05 р.н.  м.Березівка                                (т/в ІІ категорії В. В. Дацишен);
10-Маслову Даніїлу  21.10.05 р.н  м.Одеса                                              (інструктор Д. О. Агінов);
11-Сиволапенку Владиславу 12.11.02 р.н.  м.Березівка                         (т/в ІІ категорії В. В. Дацишен);

   ІІІ. Присвоїти ТРЕТІЙ ЮНАЦЬКИЙ спортивний розряд з кіокушинкай карате:
12-Напалкову Павлу 20.09.07 р.н.  м.Одеса                                            (т/в ІІ категорії Д. А. Мельник);
13-Бородіну Владиславу 07.10.06 р.н.  м.Одеса                                     (т/в ІІ категорії Д. А. Мельник);
14-Черні Данилу 19.03.06 р.н.  м.Миколаївка                                         (інструктор О. С. Губа);
15-Гладкову Микиті 15.07.05 р.н.  м.Березівка                                       (т/в ІІ категорії В. В. Дацишен);
16-Копайгорі Максиму 16.02.05 р.н. м.Березівка                                    (т/в ІІ категорії В. В. Дацишен);
17-Юшкову Микиті 02.04.02 р.н.  м.Березівка                                        (т/в ІІ категорії В. В. Дацишен);
18-Перевознюк Наталії 19.11.06 р.н.  м.Миколаївка                               (інструктор О. С. Губа);
19-Остапенку Олексію  08.08.08 р.н.  м.Одеса                                         (т/в ІІ категорії Д. А. Мельник);
20-Мілосердному Богдану 04.03.07 р.н.  м.Одеса                                    (т/в ІІ категорії Д. А. Мельник);
21-Запорожцю Константину  05.01.08 р.н.  м.Одеса                                (т/в ІІ категорії Д. А. Мельник);
22-Григоряну Сергію 21.04.07 р.н.  м.Одеса                                             (т/в ІІ категорії Д. А. Мельник);
23-Кипибіда Богдану 30.10.07 р.н.  м.Миколаївка                                    (інструктор О. С. Губа);
24-Соловйову Владиславу 17.12.05 р.н.  м.Березівка                          (т/в ІІ категорії В. В. Дацишен);
25-Балдіну Вадиму 13.01.05 р.н.  м.Одеса                                                 (т/в ІІ категорії Д. А. Мельник);
26-Українцю Дмитру  23.02.04 р.н.  м.Одеса                                             (т/в І категорії І. В. Левицикий);
27-Кандрашову Нікіті 14.04.03 р.н.   м.Березівка                                      (т/в ІІ категорії В. В. Дацишен);
28-Марусяку Андрію 18.10.01 р.н.   м.Березівка                                       (т/в ІІ категорії В. В. Дацишен);
29-Юрлову Евгену 2001 р.н.   м.Березівка                                                 (т/в ІІ категорії В. В. Дацишен);
30-Сотовій Яні 31.08.08 р.н.  м.Одеса                                                        (т/в ІІ категорії Д. А. Мельник);
31-Виверець Кірі 27.07.06 р.н  м.Миколаївка                                            (інструктор О. С. Губа);
32-Гусак Таісії 2004 р.н  м.Миколаївка                                                      (інструктор О. С. Губа);
33-Валіковій Евгенії 31.12.02 р.н.   м.Березівка                                        (т/в ІІ категорії В. В. Дацишен);
34-Швейдар Аліні 2001 р.н  м.Миколаївка                                                (інструктор О. С. Губа);
 
   І. Присвоїти ТРЕТІЙ ДОРОСЛИЙ спортивний розряд з кіокушинкай карате:
35-Павлечку Андріяну 12.12.00 р.н  м.Миколаївка                                 (інструктор О. С. Губа);
36-Пасічнику Павлу 09.07.00 р.н.  м.Березівка                                        (т/в ІІ категорії В. В. Дацишен);
37-Антонюку Дмитру 01.06.00 р.н  м.Миколаївка                                   (інструктор О. С. Губа);
38-Белку Владиславу 02.02.98 р.н.  м.Березівка                                       (т/в ІІ категорії В. В. Дацишен);
39-Галану Миколаю 05.11.99 р.н.  м.Березівка                                         (т/в ІІ категорії В. В. Дацишен);
40-Олійнику Володимиру 05.06.99 р.н.  м.Одеса                                     (т/в І категорії І. В. Левицикий);
41-Безусовій Анні 19.04.99 р.н  м.Миколаївка                                          (інструктор О. С. Губа);
42-Півненко Наталії 12.08.99 р.н  м.Миколаївка                                      (інструктор О. С. Губа);
43-Зайковій Владиславі 29.10.98 р.н.  м.Одеса                                         (т/в І категорії І. В. Левицикий);

   ІІ. Присвоїти ДРУГИЙ ДОРОСЛИЙ спортивний розряд з кіокушинкай карате:
44-Олійнику Дмитру 08.02.00 р.н.  м.Миколаївка                                    (інструктор О. С. Губа);
45-Коренюку Миколаю 19.12.00 р.н.  м.Миколаївка                                (інструктор О. С. Губа);
46-Новосельцеву Дмитру 25.07.00 р.н.  м.Одеса                                      (т/в І категорії І. В. Левицикий);
47-Швейдару Богдану 01.12.99 р.н.  м.Миколаївка                                  (інструктор О. С. Губа);


Президент ГО “ООФКК”                                                                       семпай  І. В. Левицький, ІІ дан

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити