Користувачі
На даний момент 56 гостей на сайті
Головна Новини гсо ООФКК Наказ Про присвоєння спортивних розрядів з виду спорту кіокушинкай карате на підставі результатів 1-го відкритого міжрегіонального турніру ГО «ООФКК» з кіокушинкай карате "YOUNG DRAGON SHINKYOKUSHINKAI KARATE"
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
WKO SHINKYOKUSHINKAI
BRANCH OF SHIHAN V.G. LYASHCHENKO IN UKRAINE
ODESSA REGIONAL FEDERATION OF KYOKUSHINKAI KARATE


 «У З Г О Д Ж Е Н О»
Радою ГО “Одеська обласна
федерація кіокушинкай карате”
18.05.16 року

Наказ № 37 від 20.05.2016 року
Про присвоєння спортивних розрядів з виду спорту кіокушинкай карате
 
    Відповідно до Єдиної спортивної класифікації  України та на підставі результатів 1-го відкритого міжрегіонального турніру ГО «ООФКК» з кіокушинкай карате (WKO SHINKYOKUSHINKAI) у вагових категоріях у розділі “куміте” серед  молодших юнаків/дівчат, юнаків/дівчат "YOUNG DRAGON SHINKYOKUSHINKAI KARATE", що проходив у м. Одесі, 13-14.05.16 року.
 000000
 
Наказую:
 
І. Присвоїти та підтвердити  виконання  ТРЕТЬОГО ЮНАЦЬКОГО
спортивного розряд з кіокушинкай карате:
1-Соколовський  Назар - м. Одеса, Головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області тренер Д.А Мельник
2-Сичь Іван - м. Одеса, Головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області тренер Д.А Мельник
3-Запорожець Констянтин (підтвердив виконаний третій юнацький спортивний розряд)- м.Одеса, Головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області тренер І.В. Левицький
4-Напалков  Кирил (підтвердив виконаний третій юнацький спортивний розряд)- м.Одеса, Головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (тренер Д.А Мельник)
5-Семерня Андрій - Секція  ГО “ООФКК” Суворовського  р-ну. м. Одеса (тренер І.А. Громов)
6-Сангуров  Данило - Секція  ГО “ООФКК”  смт. Ільїнка  Біляївського  р-ну. Одеської області (тренер О.С. Бордан)
7-Опанасенко Денис - Секція  ГО “ООФКК”  смт. Ільїнка  Біляївського  р-ну. Одеськоїобласті (тренер О.С. Бордан)
8-Ігнатовський Аркадій - м. Одеса, Головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)
9-Мавсісян Роберт - Секція  ГО “ООФКК” Суворовського  р-ну. м. Одеса (тренер І.А. Громов)
10-Науменко Олександр - м.Одеса, Головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (тренер І.В.Левицький)
11-Шевченко Данило - Секція  ГО “ООФКК” Суворовського  р-ну. м. Одеса (тренер І.А. Громов)
12-Морошен Олександр - ВП ГО “ООФКК” в Миколаївському р-ні. Одеської області  (тренер О.С. Губа)
13- Новиков Микита - Секція  ГО “ООФКК”  в Київському  р-ні. м. Одеса (тренер Д.О. Агінов)
14-Мігов Іван - ВП ГО «ООФКК» в Ізмаїльському р-ні.  Одеської області (тренер В.О. Бур’ян)    
15-Ніколаєв Данил - ВП ГО «ООФКК» в Ізмаїльському р-ні.  Одеської області (тренер В.О. Бур’ян)    
16-Соловьов Станіслав - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області(тренер В.В. Дацишен)
17-Запорожець Євгенія (підтвердила виконаний третій юнацький спортивний розряд) - м. Одеса, Головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (тренер К.Г.Запорожець)
18-Самаракіна  Анастасія - Головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (тренер К.Г.Запорожець)
19-Коломієць Анастасія - Секція  ГО “ООФКК” в с. Усатово Біляївського  р-ну. Одеськоїобласті (тренер А.О. Остапенко)
20-Кондрушина  Катерина - м. Одеса, Головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (тренер Д.А Мельник)
21-Грабчак  Катерина - Секція  ГО “ООФКК” Суворовського  р-ну. м. Одеса (тренер І.А.Громов)
21-Шевченко Вікторія (підтвердила виконаний третій юнацький спортивний розряд) - м. Одеса, Головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (тренер К.Г. Запорожець)
22-Теличко Наталья - Секція  ГО “ООФКК” в с. Усатово Біляївського  р-ну. Одеської області  (тренер А.О. Остапенко)
24-Сотова Яна (підтвердила виконаний третій юнацький спортивний розряд) - м. Одеса, Головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (тренер К.Г. Запорожець)

 

ІІ. Присвоїти та підтвердити виконання  ДРУГОГО ЮНАЦЬКОГО
спортивного розряду з кіокушинкай карате:

 

25-Юшков Андрій - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В.Дацишен)    
26-Остапенко Олексій - Секція  ГО “ООФКК” в с. Усатово Біляївського  р-ну. Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
27-Напалков Павло - м. Одеса, Головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (тренер Д.А Мельник)
28-Піліпочкін Олександр - м. Одеса, Головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
 
     А також на підставі результатів 7-го відкритого чемпіонату Одеської області з кіокушинкай карате (WKO SHINKYOKUSHINKAI) у вагових категоріях  у розділі “куміте” серед  молодших юнаків/молодших дівчат, юнаків/дівчат, юніорів та юніорокOPEN CHAMPIONSHIP SHINKYOKUSHINKAI KARATE   “BLACK SEA,що проходив у м. Одесі, 13-14.05.16 року.

 Наказую:

 І. Присвоїти та підтвердити виконання ТРЕТІЙ ЮНАЦЬКИЙ

спортивний розряд з кіокушинкай карате:
 
1-Руденко Павло (підтвердив виконаний третій юнацький спортивний розряд) - м. Одеса, Головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (тренер Д.А Мельник)

 

ІІ. Присвоїти та підтвердити виконання  ДРУГОГО ЮНАЦЬКОГО
спортивного розряду з кіокушинкай карате:

 

2-Лустін Ілля - м. Одеса, Головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
3-Лезненков Олександр - м. Одеса, Головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (тренер Д.АМельник)

 

ІІІ. Присвоїти та підтвердити виконання  ПЕРШОГО ЮНАЦЬКОГО
спортивного розряд з кіокушинкай карате:

 

4-Бударецький Олександр  (тренер Д.А Мельник)
5-Соколовський Вадим (підтвердив виконаний перший юнацький спортивний розряд)    - м. Одеса, Головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (тренер Д.А Мельник)
6-Деде Максим (підтвердив виконаний перший юнацький спортивний розряд)   - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)
7-Ратушний В’ячеслав (підтвердив виконаний перший юнацький спортивний розряд)    - м. Одеса, Головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
8-Клименко Андрій (підтвердив виконаний перший юнацький спортивний розряд)   - м. Одеса, Головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (тренер Д.А Мельник)
9-Цимбалюк Олександр (підтвердив виконаний перший юнацький спортивний розряд)   - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)
10-Красюк Олександр (підтвердив виконаний перший юнацький спортивний розряд)   - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)
11-Ненова Еріка (підтвердила виконаний перший юнацький спортивний розряд)  - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)

  

президент ГО «Одеська обласна

федерація кіокушинкай карате»                    сенсей  І.В. Левицький, ІІІ дан  

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити