Користувачі
На даний момент 75 гостей на сайті
Головна Новини гсо ООФКК Проток результатів ІІ-ГО ВІДКРИТОГО ЧЕМПІОНАТУ ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» З ПОСИЛЕННОЇ ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ та прикладного розділу каратепід гаслом "ЗДОРОВІ ДІТИ - БАГАТСТВО УКРАЇНИ"
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

WKO SHINKYOKUSHINKAI

BRANCH OF SHIHAN V.G. LYASHCHENKO IN UKRAINE

Проток результатів

ІІ-го відкритого чемпіонату ГО «Одеська обласна федерація кіокушинкай карате» З ПОСИЛЕННОЇ ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ та прикладного розділу каратепід гаслом "ЗДОРОВІ ДІТИ - БАГАТСТВО УКРАЇНИ"

(під патронатом Одеського Державного Університету Внутрішніх Справ)

серед спортсменів початківців

alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt

м.Одеса     Блок А (залік з посилених фізичних нормативів)      8 листопада 2015 р

 

     На змаганнях були представлені команди наступних спортивних організацій:

 

1-Головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (м.Одеса)

2-Секція  ГО «ООФКК» в Київському  районі м.Одеси

3-ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (м.Березівка)

4-Секція  ГО «ООФКК» в Суворовському  районі м.Одеси

5-Секція ГО «ООФКК» в с.Усатово Біляївського району Одеської області (с.Усатово)

6-Секція ГО «ООФКК»  Біляївського району Одеської області (с.Набережне)

7-Секція ГО «ООФКК»  Біляївського району Одеської області (с.Августівка)

8-ВП ГО «ООФКК» в Ізмаїльському районі Одеської області (с.Кіслиця)

9-Спортивний клуб Аквіон м.Одеса

10-Спортивний клуб Саторі м.Одеса

11-ГО Одеська федерація рукопашного бою м.Одеса

 

      Загальна кількість учасників склала 148 -  спортсмена.

 

За результатами в особистому заліку спортсмени посіли наступні призові місця:

ПЕРШІ МІСЦЯ (ЧЕМПІОНИ ЗМАГАНЬ)

1-Запорожець Евгенія - м.Одеса, головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області

(і/м К.Г. Запорожець 2 кю) спортсменка набрала 95 балів

2-Малий Володимир - м.Одеса с/к Саторі (семпай О.Г. Черфас ІІ дан)

спортсмен набрав 70 балів

3-Драчинський Радіон - м.Одеса с/к Аквіон (мастер В.П. Скальський І дан)

спортсмен набрав 72 балів

4-Ніколаєва Злата - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області

(і/м К.Г.Запорожець 2 кю) спортсменка набрала 90 балів

5-Гоцуленко Артем - м.Одеса ГО Одеська федерація рукопашного бою

(мастер О.Л. Балан ІІІ) спортсмен набрав 94 балів

6-Хвалеба Владислав - секція ГО «ООФКК» в с.Усатово Біляївського району Одеської

області (семпай А.О. Остапенко І дан) спортсмен набрав 71 балів

7-Холостенеко  Катерина -  м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області

(і/м К.Г. Запорожець 2 кю) спортсменка набрала 81 балів

8-Шеренков Ілья - м.Одеса с/к Аквіон (мастер В.П. Скальський І дан)

спортсмен набрав 90 балів

9-Подзолков Владислав - м.Одеса ГО Одеська федерація рукопашного бою

(мастер О.Л. Балан ІІІ) спортсмен набрав 98 балів

10-Медзяновський Евген - м.Одеса с/к Аквіон (мастер В.П. Скальський І дан)

 спортсмен набрав 93 балів

11-Березин Олександр - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області

(семпай Д.А. Мельник І дан) спортсмен набрав 94

12-Напалков Кирил - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області

(семпай Д.А. Мельник І дан) спортсмен набрав 105

13- Кравченко Даніїл - м.Одеса с/к Аквіон (мастер В.П. Скальський І дан)

спортсмен набрав 134

14-Дегтяр Арсеній - м.Одеса  головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області

(семпай Д.А. Мельник І дан) спортсмен набрав 138

15-Лисун Ігор - м.Одеса ГО Одеська федерація рукопашного бою

(мастер О.Л. Балан ІІІ) спортсмен набрав 146

16-Остапенко Олексій - секція ГО «ООФКК» в с.Усатово Біляївського району Одеської

області (семпай А.О. Остапенко І дан) спортсмен набрав 144

17-Запорожець Констянтин - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській

області (сенсей І.В. Левицький ІІІ дан) спортсмен набрав 132

18-Щесюк Максим - м.Одеса с/к Аквіон(мастер В.П. Скальський І дан)

спортсмен набрав 122

19-Некрасова Анна - секція ГО «ООФКК» в с.Усатово Біляївського району Одеської

області (семпай А.О. Остапенко І дан) спортсменка набрала 91

20-Касько Юлія - м.Одеса ГО Одеська федерація рукопашного бою

(мастер О.Л. Балан ІІІ)  спортсменка набрала 167

21-Гребенюк Артем - м.Одеса с/к Саторі (семпай О.Г. Черфас ІІ дан)

спортсмен набрав 140 балів

22-Ламзак Андрій - м.Одеса  с/к Саторі (семпай О.Г. Черфас ІІ дан)

спортсмен набрав 114 балів

23-Голубцов Андрій - м.Одеса  с/к Аквіон (мастер В.П. Скальський І дан)

спортсмен набрав 124 балів

24-Салієнко Владислав - м.Одеса  с/к Аквіон (мастер В.П. Скальський І дан)

спортсмен набрав 134 балів

25-Албул Остап - м.Одеса с/к Саторі (семпай О.Г. Черфас ІІ дан)

спортсмен набрав 151 балів

26-Кучеренко Олександр - м.Одеса с/к Саторі (семпай О.Г. Черфас ІІ дан)

спортсмен набрав 220 балів

27- Харченко Олександр - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області

(семпай В.В. Дацишен І дан)  спортсмен набрав 238

28-Топащенко Олександр - секція ГО «ООФКК» в с.Набережне Біляївського району

Одеської області (і/м  Г.М. Гузель )  спортсмен набрав 195

29-Загараднюк Максим- секція  ГО «ООФКК» в Київському  районі м.Одеси

спортсмен набрав 230 балів

30-Суходолова Аліна- секція  ГО «ООФКК» в Київському  районі м.Одеси

спортсмен набрав 83  балів

31-Філоненко Лілія- м.Одеса с/к Аквіон (мастер В.П. Скальський І дан)

спортсмен набрав 98  балів

32-Белоус Максим - м.Одеса  секція  ГО «ООФКК» в Суворовському  районі м.Одеси

(і/м І.А. Громов 4 кю) спортсмен набрав 216 балів

33-Ташматов Даніїл – Секція  ГО «ООФКК» в Київському  районі м.Одеси

( семпай Д.О. Агінов 1 дан) спортсмен набрав 234 балів

 34-Кацапов Владислав - секція ГО «ООФКК» в с.Августівка Біляївського району Одеської

області (і/м О.О Стасюк 5 кю)  спортсмен набрав 147 балів

35-Озкан Даніїл - секція ГО «ООФКК» в с.Августівка Біляївського району Одеської

області (і/м О.О Стасюк 5 кю) спортсмен набрав 144 балів

36-Стехна Олександр - м.Одеса с/к Саторі (семпай О.Г. Черфас ІІ дан)

 спортсмен набрав 149 балів

 

ДРУГІ МІСЦЯ (СРІБНІ ПРИЗЕРИ ЗМАГАНЬ)

37-Соколовський Назар - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області

(семпай Д.А. Мельник І дан) спортсмен набрав  62 балів

38-Бахчиєв Ярослав- м.Одеса с/к Саторі (семпай О.Г. Черфас ІІ дан)

 спортсмен набрав  57 балів

39-Алєксеєва Дарина - м.Одеса  с/к Аквіон (мастер В.П. Скальський І дан)

спортсменка набрала 65 балів

40-Шибко Дініїл- м.Одеса с/к Саторі (семпай О.Г. Черфас ІІ дан)

 спортсмен набрав 74 балів

41- Черевчук Кирил - секція ГО «ООФКК» в с.Усатово Біляївського району Одеської

області (семпай А.О. Остапенко І дан) спортсмен набрав68 балів

42- Аніщенко Маріям.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області

 (і/м К.Г. Запорожець 2 кю) спортсмен набрав 70 балів

43- Соломон Мирослава- м.Одеса с/к Аквіон (мастер В.П. Скальський І дан)

спортсменка набрала 66 балів

44- Сечкін Віктор- м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області

(семпай Д.А. Мельник І дан) спортсмен набрав 78 балів

45- Натей-Голенко Кирил- м.Одеса с/к Саторі (семпай О.Г. Черфас ІІ дан)

спортсмен набрав78

46- Каплунов Вадим- секція ГО «ООФКК» в с.Усатово Біляївського району Одеської

області (семпай А.О. Остапенко І дан) спортсмен набрав 80 балів

47- Баландюк Евгеній- м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області

(семпай Д.А. Мельник І дан) спортсмен набрав – 84 балів

48- Шевченко Тимур- м.Одеса с/к Аквіон (мастер В.П. Скальський І дан)

спортсмен набрав 79 балів

49- Бурмака Володимир - секція ГО «ООФКК» в с.Набережне Біляївського району Одеської

області (і/м  Г.М. Гузель 5 кю ) спортсмен набрав 123 балів

50- Калінич Дмитро- секція ГО «ООФКК» в с.Усатово Біляївського району Одеської

області (семпай А.О. Остапенко І дан) спортсмен набрав 132 балів

51- Остапченко Олексій- секція ГО «ООФКК» в с.Усатово Біляївського району Одеської

області (семпай А.О. Остапенко І дан) спортсмен набрав – 108 балів

52- Голубев Даніїл -м.Одеса с/к Аквіон (мастер В.П. Скальський І дан)

спортсмен набрав 112 балів

53- Мєлєшко Іван- секція  ГО «ООФКК» в Київському  районі м.Одеси

( семпай Д.О. Агінов 1 дан) спортсмен набрав 102 балів

54- Харьковенко Володимир м.Одеса с/к Аквіон (мастер В.П. Скальський І дан)

спортсмен набрав  107 балів

55- Сотова  Яна - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області

(і/м К.Г. Запорожець 2 кю) спортсмен набрала 79 балів

56- Самаракіна Анастасія - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області

(і/м К.Г. Запорожець 2 кю) спортсменка набрала 132 балів

57- Овчаров Владислав- м.Одеса с/к Аквіон (мастер В.П. Скальський І дан)

спортсмен набрав 137 балів

58- Фролов Анатолій  - м.Одеса с/к Аквіон (мастер В.П. Скальський І дан)

спортсмен набрав 109 балів

59- Тортіка Владислав- м.Одеса ГО Одеська федерація рукопашного бою

(мастер О.Л. Балан ІІІ) спортсмен набрав 117 балів

 60- Ігнатовський Аркадій - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області

(семпай Д.А. Мельник І дан) спортсмен набрав 198 балів

61- Урановський Нікіта-  м.Одеса с/к Аквіон (мастер В.П. Скальський І дан)

спортсмен набрав 194 балів

62- Мельник Максим- м.Одеса с/к Аквіон (мастер В.П. Скальський І дан)

спортсмен набрав 192 балів

63- Ромашов Семен - м.Одеса с/к Аквіон (мастер В.П. Скальський І дан)

спортсмен набрав 191 балів

64- Лєбєдєв Микита - секція ГО «ООФКК» в с.Набережне Біляївського району Одеської

області (інструктор-методист  Г.М. Гузель ) спортсмен набрав117

65- Гуртовий Олег - м.Одеса с/к Саторі (семпай О.Г. Черфас ІІ дан)

спортсмен набрав 150 балів

66- Лашкова Вікторія - м.Одеса с/к Аквіон (мастер В.П. Скальський І дан)

спортсмен набрав 78  балів

67- Мантос Олександра - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області

(семпай Д.А. Мельник І дан) спортсменка набрала 66

68- Андрєєв Владислав - м.Одеса с/к Аквіон (мастер В.П. Скальський І дан)

спортсмен набрав198

69- Бурмака Віталій - секція ГО «ООФКК» в с.Набережне Біляївського району Одеської

області (і/м  Г.М. Гузель  5 кю) спортсмен набрав146

70- Невер Артем - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області

(сенсей І.В. Левицький ІІІ дан)  спортсмен набрав137

71- Супрунець Евгеній - м.Одеса с/к Аквіон (мастер В.П. Скальський І дан)

спортсмен набрав 131

 

ТРЕТІ МІСЦЯ (БРОНЗОВІ ПРИЗЕРИ ЗМАГАНЬ)

72- Стоянов Ігор м.Одеса с/к Аквіон(мастер В.П. Скальський І дан)

спортсмен набрав 79

73- Капустін Павел - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області

(сенсей І.В. Левицький ІІІ дан)  спортсмен набрав 75

74- Піліпочкін Олександр - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області

(сенсей І.В. Левицький ІІІ дан)  спортсмен набрав 122

75- Харьковенко Олександр - м.Одеса с/к Аквіон (мастер В.П. Скальський І дан)  

спортсмен набрав 66

76- Олійник Максим - секція ГО «ООФКК» в с.Августівка Біляївського району Одеської

області (і/м О.О Стасюк 5 кю) спортсмен набрав 189

77- Дуднік Ія - м.Одеса с/к Аквіон (мастер В.П. Скальський І дан)

спортсменка набрала65

78- Мальчев Михайло - секція ГО «ООФКК» в с.Усатово Біляївського району Одеської

області (семпай А.О. Остапенко І дан) спортсмен набрав 124

79- Тарасов Андрій- м.Одеса с/к Аквіон (мастер В.П. Скальський І дан)

спортсмен набрав 97 балів

80- Берин Тимур - м.Одеса с/к Аквіон (мастер В.П. Скальський І дан)

спортсмен набрав 158 балів

81- Бойко Богдан - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області

(семпай В.В. Дацишен І дан)  спортсмен набрав 171

82- Сватенко Андрій - м.Одеса с/к Аквіон (мастер В.П. Скальський І дан)

спортсмен набрав 191 балів

83- Харьковенко Богдан- м.Одеса с/к Аквіон (мастер В.П. Скальський І дан)

 спортсмен набрав 166

84- Бакун Олександр - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області

(семпай Д.А. Мельник І дан) спортсмен набрав 102

85- Лабунець Іван - м.Одеса с/к Саторі (семпай О.Г. Черфас ІІ дан)

спортсмен набрав 128

86- Щевченко Вікторія - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області

(і/м К.Г. Запорожець 2 кю) спортсменка набрала123

87- Скальська Марія- м.Одеса с/к Аквіон (мастер В.П. Скальський І дан)

спортсмен набрав 76 балів

88- Махов Леонид - м.Одеса с/к Аквіон (мастер В.П. Скальський І дан)

спортсмен набрав 105 балів

 89- Дорошенков Даніїл  - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області

(семпай В.В. Дацишен І дан)  спортсмен набрав 110

90-Сорока Владислав - секція ГО «ООФКК» в с.Усатово Біляївського району Одеської

 області (семпай А.О. Остапенко І дан) спортсмен набрав 106

91- Куліш Кирил - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області

(семпай В.В. Дацишен І дан)  спортсмен набрав 121

92- Холод Любомир -  секція ГО «ООФКК» в Суворовському районі Одеської області

(і/м  І.А.  Громов 4 кю ) спортсмен набрав 106

93- Богатенко Михайло- м.Одеса с/к Аквіон (мастер В.П. Скальський І дан)

спортсмен набрав 79

94-Білан Дмитро - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області

(семпай В.В. Дацишен І дан)  спортсмен набрав 78

95- Фомін Констянтин - м.Одеса с/к Аквіон (мастер В.П. Скальський І дан)

спортсмен набрав 65

96-Добровольський Евгеній - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській

області (сенсей І.В. Левицький ІІІ дан)  спортсмен набрав 73

97- Скальський Миколайм.Одеса с/к Аквіон (мастер В.П. Скальський І дан)

 спортсмен набрав 70

98-Глуховська Евам.Одеса с/к Саторі (семпай О.Г. Черфас ІІ дан)

спортсменка набрала 60

99-Армашова Дарья - секція ГО «ООФКК» в Суворовському районі Одеської області

 (і/м  І.А. Громов 4 кю ) спортсменка набрала 51

100- Брикульський Міронм.Одеса с/к Саторі (семпай О.Г. Черфас ІІ дан)

спортсмен набрав 69

101-Мальчик Кирил - секція ГО «ООФКК» в с.Усатово Біляївського району Одеської

області (семпай А.О. Остапенко І дан) спортсмен набрав 59

102-Самбурський Костянтин - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській

області (сенсей І.В. Левицький ІІІ дан)  спортсмен набрав 48

103- Лисєнко Єгор- м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області

(семпай Д.А. Мельник І дан) спортсмен набрав 54

104-Ратушна Татьяна - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області

(і/м К.Г. Запорожець 2 кю) спортсменка набрала 65

 

                                             ТРЕТІ-ЧЕТВЕРТІ МІСЦЯ (ПРИЗЕРИ ЗМАГАНЬ)

105-Чеботаренко Тимофій - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області

(сенсей І.В. Левицький ІІІ дан) спортсмен набрав 38

106- Бабакін Сергій –м.Одеса с/к Саторі (семпай О.Г. Черфас ІІ дан)

спортсмен набрав 68

107- Краштан Олександр - м.Одеса с/к Аквіон (мастер В.П. Скальський І дан)

спортсмен набрав 61

108- Бударецький Максим - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області

(семпай Д.А. Мельник І дан) спортсмен набрав 70

109- Терзи Володимир - м.Одеса с/к Аквіон (мастер В.П. Скальський І дан)

спортсмен набрав 58

110- Черняков Євген - м.Одеса с/к Аквіон (мастер В.П. Скальський І дан)

спортсмен набрав 50

111- Стадницький Ілля - секція ГО «ООФКК» в с.Набережне Біляївського району Одеської

області (і/м  Г. Гузель 5 кю) спортсмен набрав 75

112- Капустін Миколай - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області

(сенсей І.В. Левицький ІІІ дан)  спортсмен набрав 67

113- Аляраши Даніїл -Секція  ГО «ООФКК» в Київському  районі м.Одеси

( семпай Д.О. Агінов 1 дан)  спортсмен набрав 96

114- Болдирев Андріан- Секція  ГО «ООФКК» в Київському  районі м.Одеси

( семпай Д.О. Агінов 1 дан) спортсмен набрав 98

115- Белов Єгор- секція  ГО «ООФКК» в Київському  районі м.Одеси

( семпай Д.О. Агінов 1 дан) спортсмен набрав 89

116- Грицаєв Даніїл- м.Одеса с/к Аквіон (мастер В.П. Скальський І дан)

спортсмен набрав 82 балів

117- Кондрушина Катерина  спортсмен набрав 66

118- Ткачук Лера - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області

(і/м К.Г. Запорожець 2 кю) спортсменка набрала 115

119- Пундик Владислав- ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області

(семпай В.В. Дацишен І дан)  спортсмен набрав 123

120- Пензов Лев м.Одеса с/к Аквіон (мастер В.П. Скальський І дан)

спортсмен набрав 76  балів

121- Димчогло Олександр- ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області

(семпай В.В. Дацишен І дан)  спортсмен набрав 155

122- Аль Васел Алім.Одеса с/к Аквіон (мастер В.П. Скальський І дан)

спортсмен набрав 148 балів

123- Кравчук Ілья - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області

(сенсей І.В. Левицький ІІІ дан)  спортсмен набрав 151

124- Нужин Соломон- м.Одеса с/к Аквіон (мастер В.П. Скальський І дан)

спортсмен набрав 98 балів

125- Ковбиш Вадимм.Одеса  секція  ГО «ООФКК» в Суворовському  районі м.Одеси

(і/м І.А. Громов 4 кю)  спортсмен набрав 182 балів

127- Косцов Захар - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області

(сенсей І.В. Левицький ІІІ дан) спортсмен набрав 181

128- Левковський Владислав-секція ГО «ООФКК» в с.Августівка Біляївського району

Одеської області (і/м О.О Стасюк 5 кю)  спортсмен набрав 104

 

КЕРІВНИЦТВО ФЕДЕРАЦІЇ  ЩИРО ВІТАЄ УСІХ ПЕРЕМОЖЦІВ З ВДАЛИМ ВИСТУПОМ!

 

Офіційний сайт:

ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ»

www.kyokushinkay.od.ua

 

Офіційний сайт:

ОДЕСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВНУТРІШНІХ СПРАВ

www.oduvs.edu.ua

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити