Користувачі
На даний момент 384 гостей на сайті
Головна Новини гсо ООФКК Проток результатів ІІ-ГО ВІДКРИТОГО ЧЕМПІОНАТУ ГО «ООФКІК» З ПОСИЛЕННОЇ ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ та прикладного розділу каратепід гаслом " ЗДОРОВІ ДІТИ - БАГАТСТВО УКРАЇНИ"
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

WKO SHINKYOKUSHINKAI

BRANCH OF SHIHAN V.G. LYASHCHENKO IN UKRAINE

Проток результатів

ІІ-го відкритого чемпіонату ГО «Одеська обласна федерація кіокушинкай карате» З ПОСИЛЕННОЇ ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ

та прикладного розділу каратепід гаслом

"  ЗДОРОВІ ДІТИ - БАГАТСТВО УКРАЇНИ"

(під патронатом Одеського Державного Університету Внутрішніх Справ)

alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt

м.Одеса  Блок А (залік з посилених фізичних нормативів)  8 листопада 2015 р

 

     На змаганнях були представлені команди наступних спортивних організацій:

 1-Головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (м.Одеса)

2-Секція  ГО «ООФКК» в Київському  районі м.Одеси

3-ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (м.Березівка)

4-Секція  ГО «ООФКК» в Суворовському  районі м.Одеси

8-ВП ГО «ООФКК» в Ізмаїльському районі Одеської області (с.Кіслиця)

9-Спортивний клуб Аквіон м.Одеса

10-Спортивний клуб Саторі м.Одеса

11-ГО Одеська федерація рукопашного бою м.Одеса

12-Одеський Державний Університет Внутрішніх Справ

     

     Загальна кількість учасників склала 62 -  спортсмена.

 

За результатами в особистому заліку спортсмени посіли наступні призові місця:

ПЕРШІ МІСЦЯ (ЧЕМПІОНИ ЗМАГАНЬ)

1- Левицька Анастасія - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (сенсей І.В. Левицький ІІІ дан)  спортсменка набрала 254 балів

2- Запорожець Катерина – м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (сенсей І.В. Левицький ІІІ дан)  спортсменка набрала 358 балів

3- Холостенко Володимир - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (сенсей І.В. Левицький ІІІ данспортсмен набрав 186 балів

4-Запорожець Анастасія - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (сенсей І.В. Левицький ІІІ дан) спортсменка набрала 351 балів

5- Шевченко Нікіта - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (сенсей І.В. Левицький ІІІ дан) спортсмен набрав 247 балів

6- Деде Максим - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (семпай В.В. Дацишен І дан)  спортсмен набрав 237 балів

7- Зверенко Анастасія м.Одеса с/к Аквіон (мастер В.П. Скальський І дан)  спортсменка набрала 171 балів

8- Бордан Андрій - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (сенсей І.В. Левицький ІІІ дан)  спортсмен набрав 379 балів

9- Красюк Олександр - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (семпай В.В. Дацишен І дан)спортсмен набрав 250 балів

10- Красюк Олексій - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (семпай В.В. Дацишен І дан)  спортсмен набрав 231 балів

11- Сиволапенко ВладисалвВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської

області (семпай В.В. Дацишен І дан)   спортсмен набрав 168 балів

12- Юшков Андрій - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (семпай В.В. Дацишен І дан)  спортсмен набрав 134 балів

13- Соколовський Вадим - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (сенсей І.В. Левицький ІІІ дан)  спортсмен набрав 214 балів

14- Замфіракі Борис секція  ГО «ООФКК» в Київському  районі м.Одеси

( семпай Д.О. Агінов 1 дан)  спортсмен набрав 199 балів

15-Свиріпа Іринам.Одеса Одеський Державний Університет Внутрішніх Справ спортсмен набрав 421 балів

16-Штембер Максимм.Одеса Одеський Державний Університет Внутрішніх Справ спортсмен набрав 526 балів (нагороджений в номінації найбільш фізично розвинутий спортсмен)

 

ДРУГІ МІСЦЯ (СРІБНІ ПРИЗЕРИ ЗМАГАНЬ)

17- Дацишена Аліна - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (семпай В.В. Дацишен І дан) спортсмен набрав 349 балів

18- Запорожець Максим - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (сенсей І.В. Левицький ІІІ дан)  спортсмен набрав 242 балів

19- Цуркан Андрій - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (семпай Д.А. Мельник І дан) спортсмен набрав 222 балів

20- Напалков Павло -  м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (семпай Д.А. Мельник І дан) спортсмен набрав 122 балів

21- Димчогло Дмитро - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (сенсей І.В. Левицький ІІІ дан) спортсмен набрав 523 балів

22 Безусова Анна - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (сенсей І.В. Левицький ІІІ дан) спортсменка набрала 245 балів

23- Григоренко Олексій - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (сенсей І.В. Левицький ІІІ дан)  спортсмен набрав 359 балів

24- Чеботаренко Антон - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (сенсей І.В. Левицький ІІІ дан) спортсмен набрав 217 балів

25- Мельник Даніїл – м.Одеса с/к Аквіон (мастер В.П. Скальський І дан) спортсмен набрав 158 балів

26- Венгер Даніїл – Секція  ГО «ООФКК» в Київському  районі м.Одеси ( семпай Д.О. Агінов 1 дан) спортсмен набрав 182 балів

27- Кодимський  Нікіта- м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (сенсей І.В. Левицький ІІІ дан) спортсмен набрав  212 балів

28- Єгоров Андрій – м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (семпай Д.А. Мельник І дан) спортсмен набрав 186 балів

29-Іщук Богдана – м.Одеса Одеський Державний Університет Внутрішніх Справ спортсменка набрала 416 балів

30- Литошко Марина – м.Одеса Одеський Державний Університет Внутрішніх Справ  спортсменка набрала 314 балів

 

                          ТРЕТІ МІСЦЯ (БРОНЗОВІ ПРИЗЕРИ ЗМАГАНЬ)

31- Руденко Павло - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (семпай Д.А. Мельник І дан) спортсмен набрав 177 балів

32- Грабчак Максим - секція ГО «ООФКК» в Суворовському районі Одеської області (і/м  І.А.  Громов 4 кю ) спортсмен набрав 175 балів

33- Неміровський Давід – м.Одеса ГО Одеська федерація рукопашного бою” (мастер О.Л. Балан ІІІ) спортсмен набрав 149 балів

34- Юшков Микита - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (семпай В.В. Дацишен І дан)  спортсмен набрав 211

35-Дімітров Володимир - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (семпай Д.А. Мельник І дан) спортсмен набрав  186 балів

36- Булавенко Мирослава - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (семпай В.В. Дацишен І дан)  спортсмен набрав 333 балів

37- Пасічник Павло - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (семпай В.В. Дацишен І дан)  спортсмен набрав 350 балів

38- Зайкова Владислава - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (сенсей І.В. Левицький ІІІ дан)  спортсмен набрав 228 балів

39- Сергеєв Ігор - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (сенсей І.В. Левицький ІІІ дан)  спортсмен набрав 454 балів

40- Лустін Ілья - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (сенсей І.В. Левицький ІІІ дан)  спортсмен набрал 99 балів

41- Ратушний В’ячеслав - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (сенсей І.В. Левицький ІІІ дан)  спортсмен набрав 209 балів

42- Маслов Даніїл - секція ГО «ООФКК» в Київському  районі Одеської області (інструктор-методист  Д.О.  Агінов ) спортсмен набрав 125 балів

43-Симонова Анна- м.Одеса Одеський Державний Університет Внутрішніх Справ  спортсменка  набрала 398 балів

44-Цзян Яна – м.Одеса Одеський Державний Університет Внутрішніх Справ  спортсменка  набрала 307 балів

 

                                   ТРЕТІ-ЧЕТВЕРТІ МІСЦЯ (ПРИЗЕРИ ЗМАГАНЬ)

45- Грозова Діана - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (сенсей І.В. Левицький ІІІ дан)  спортсменка набрала  343 балів

46- Кобилянська Анастасія - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (сенсей І.В. Левицький ІІІ дан)  спортсменка набрала  299 балів

47- Таран Максим – Секція  ГО «ООФКК» в Київському  районі м.Одеси ( семпай Д.О. Агінов 1 дан)  спортсмен набрал  172 балів

48- Бударецький Олександр - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (семпай Д.А. Мельник І дан) спортсмен набрал  96 балів

49- Чавдар В’ячеслав - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (сенсей І.В. Левицький ІІІ дан)  спортсмен набрал  335 балів

50- Костюк Ігор  - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області  (сенсей І.В. Левицький ІІІ дан)  спортсмен набрав  195 балів

51- Валікова Евгенія – ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (семпай В.В. Дацишен І дан)  спортсменка набрала 214 балів

52- Капустинський Вадим - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (сенсей І.В. Левицький ІІІ дан)  спортсмен набрав  173 балів

53- Колесников Арсеній – м.Одеса с/к Аквіон (мастер В.П. Скальський І дан) спортсмен набрав  170 балів

54- Бурячек  Вячеслав - м.Одеса ГО Одеська федерація рукопашного бою”  (мастер О.Л. Балан ІІІ)  спортсмен набрав  138 балів

55- Целий Ігор – м.Одеса Одеський Державний Університет Внутрішніх Справ  спортсмен набрав  414 балів

 

КЕРІВНИЦТВО ФЕДЕРАЦІЇ  ЩИРО ВІТАЄ УСІХ ПЕРЕМОЖЦІВ З ВДАЛИМ ВИСТУПОМ!

 

Офіційний сайт:

ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ»

www.kyokushinkay.od.ua

 

Офіційний сайт:

ОДЕСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВНУТРІШНІХ СПРАВ

www.oduvs.edu.ua 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити