Користувачі
На даний момент 36 гостей на сайті
Головна Новини гсо ООФКК Звіт про результати участі збірної команди ООФКК від Одеської області у відкритому чемпіонаті Одеської області з кіокушин-кан карате до Ренмей у розділі «куміте», м. Одеса, 5.10.2014 р.
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Звіт про результати участі збірної команди ООФКК
від Одеської області
у відкритому чемпіонаті Одеської області з кіокушин-кан
карате до Ренмей у розділі  «куміте»
серед молодших юнаків, молодших дівчат, юнаків,
дівчат, юніорів, юніорок, чоловіків та жінок,
м. Одеса, 5.10.2014 р.

 

ПЕРШІ МІСЦЯ
1. Запорожець Максим Генадійович – м.Одеса, тренер Д. А. Мельник  
2. Цимбалюк Іван Вікторович – м.Березівка, Одеська область, тренер В. В. Дацишен
3. Цимбалюк Олександр Вікторович – м.Березівка, Одеська область, тренер В. В. Дацишен
4. Дацишена Катерина Володимирівна – м.Березівка, Одеська область, тренер В. В. Дацишен
5. Нєнова Еріка Германівна – м.Миколаївка, Одеська область, інструктор О. С. Губа
6. Кідготко Олександр – м.Миколаївка, Одеська область, інструктор О. С. Губа
7. Безусова Анна – м.Миколаївка, Одеська область, інструктор О. С. Губа
8. Півненко Наталія – м.Миколаївка, Одеська область, інструктор О. С. Губа
9. Замфіракі Борис – м.Одеса, інструктор Д. О. Агінов
10. Соколовський Вадим – м.Одеса, тренер Д. А. Мельник  
11. Клименко Андрій – м.Одеса, тренер Д. А. Мельник
12. Чеботаренко Антон Вікторович – м.Одеса, тренер І. В. Левицький
13. Бордан Олег – м.Одеса тренер, І. В. Левицький
14. Новосельцев Дмитро – м.Одеса тренер І.В. Левицький

ДРУГІ  МІСЦЯ
15. Холостенко Володимир Андрійович – м.Одеса, тренер Д. А. Мельник
16. Тведоклебов Богдан – м.Одеса, тренер Д. А. Мельник
17. Потапова Тетяна – м.Одеса, тренер І. В. Левицький
18. Запорожець Анастасія Геннадіївна – м.Одеса тренер, І. В. Левицький
19. Чайка Катерина Олегівна – м.Миколаївка, Одеська область інструктор, О.С. Губа

ТРЕТІ МІСЦЯ
20. Куценко Владислав – м.Миколаївка, Одеська область інструктор О. С. Губа
21. Цуркан Анрій – м.Одеса, тренер Д. А. Мельник
22. Капустинський Вадим – м.Одеса, тренер Д.иА. Мельник
23. Заболотний Андрій – м.Одеса, тренер І. В. Левицький
24. Струченков Артур – м.Одеса, тренер І. В. Левицький

ЧЕТВЕРТІ МІСЦЯ
25. Жун-Чун Кирило – м.Одеса, інструктор Д. О. Агінов
26. Шнуркованюк Микита – м.Одеса, тренер І. В. Левицький

В командному заліку збірна команда ООФКК від Одеської області посіла І командне місце.
Загальний склад команди ООФКК від Одеськоі області – 43  спортсменів.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити