Користувачі
На даний момент 39 гостей на сайті
Головна Новини гсо ООФКК Звіт про об'єднані регіональні учбово-тренувальні збори з кіокушинкай карате (WKO Shikyokushinkai) “КОКОРО-2013”, м. Одеса, 5-8.12.2013 р.
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

З 5 до 8 грудня 2013 р. ГО «Одеська обласна федерація кіокушинкай карате» та ГО «Федерація кіокушинкай та шинкіокушинкай карате м. Києва» провели об’єднані регіональні навчально-тренувальні збори
«КОКОРО-2013» (WKO ShinKyokushinkai)

Місце проведення: м. Одеса та Одеська область
Організатор: президент ГО «ООФКК» семпай І. В. Левицький, ІІ дан (м. Одеса)
Керівник: віце-президент ВГО «УФКК» шихан В. Г. Лященко, Vдан (м. Київ)
В зборах прийняли участь близько 180 спортсменів (м. Одеса, м. Березівка, м. Миколаївка, с. Усатово, м. Умань, м. Київ).
Успішно атестовались на кю-ступінь 162 спортсмена ООФКК.

Четвер – перший день зборів
Пройшов в невеликому містечку в Одеській області, в м. Миколаївка (Миколаївський район). Рік тому там відкрився новий додзьо кіокушинкай карате, в якому проводить тренування молодий інструктор ООФКК Оксана Губа і її помічник Сергій Губа. Окрім цього, кіокушинкай активно розвивається не лише в м. Миколаївка, але і в довколишніх селах. За цей час, в районі, близько 65 чоловік, у віці від 4,5 років та і старше активно вивчають це бойове мистецтво.
У тренуваннях брали участь спортсмени і інструкторський склад з м.Березівки і м. Миколаївки (інструктори Губа Оксана, Сергій Губа, Дацишен Володимир).
Семінар проходив в спортивному залі місцевої школи, в якому зібралося 85 спортсменів. Велика частина присутніх в залі були новачки з білими поясами.

Віце-президент УФКК шихан В.Г. Лященко, V дан відмітив велике бажання і прагнення присутніх спортсменів до вивчення кіокушинкай карате.
На занятті Віктор Георгійович приділив увагу правильності виконання техніки блоків, ударів і стойок, а також був проставлений особливий акцент по деяких ката.

Після тренування, був проведений кю-тест. На жаль, не усі змогли його пройти і піднятися на наступну сходинку. Традиційно збори закінчилися врученням дипломів про проходження семінару, і присвоєнням новогої учнівського кю-ступеня.

Подальші дні тренування проходили в м.Одеса, в центральному додзьо ООФКК.
Усі учасники школи були розділені на вікові групи, з якими займалися в певний час. До обіду в зал приходили діти, а потім починалося тренування для старших учнів.

П’ятниця – другий день зборів
Цього дня тренування проводив Ігор Андрійович Громов (м. Одеса), майстер спорту України з кік-боксингу, чемпіон України з тайського боксу і зі змішаних бойових мистецтвах. У минулому він також займався кіокушинкай карате. Тема для тренувань, як у дітей, так і у дорослих була одна - відпрацювання ударів ногами(робота колінами, лоукік).

Як відомо, тайські боксери дуже добре володіють технікою ніг і відмінно застосовують її на рингу. Під час тренування робилося порівняння, як виконують удари ногами тайці і як ці ж удари можна застосовувати на змаганнях після кіокушинкай карате.

Субота – третій день зборів
До м. Одеси приїхав ще один гість зборів – сенсей Іван Іванович Шимкив, IV дан, (м. Хмельницький) заслужений тренер України, майстер спорту України, багатократний чемпіон України з кіокушинкай карате в розділі "ката". Дуже досвідчений тренер, який не лише тренує, але ще і сам бере участь в змаганнях. Його учні успішно виступають як на українських, так і на міжнародних турнірах. І у цього інструктора дійсно є чому повчитися. Для учасників зборів це був дуже насичений день в плані отримання різної інформації.

Тренування почалось з кихона. Окрім звичайної розповіді, що і як правильно виконувати, було багато різної термінології, яку Іван Іванович розшифровував і детально розповів, що означає те або інше слово. Його уважно слухали не лише учасники зборів, але і присутні батьки.

Друга частина тренування була присвячена ката. І хоч багато хто ката не сильно любить, ця частина так само була дуже корисною і цікавою.

Сенсей Іван Іванович Шимків, IV дан приїхав поділитись досвідом і знаннями, своїми напрацюваннями і деякими методиками, якими він користується при підготовці своїх спортсменів. І. І. Шимків намагався якомога більше розповісти і показати, але, на жаль, всього відразу розповісти не можна. Так само, цього дня провели невеликі змагання з куміте серед маленьких спортсменів, у яких немає досвіду змагання.

Неділя – четвертий день зборів
Проводив шихан Віктор Георгійович Лященко, V дан . Так само як і гості зборів, він провів два тренування в день, на яких відпрацьовували техніку і ката кіокушинкай карате.

О 18.00 годині вечора почався кю-тест, який проводив шихан В.Г. Лященко, 5 дан як екзамінатор він дуже пильно спостерігав за кожним спортсменом, що здає атестацію.

Після поєдинків були оголошені результати іспиту. Всім, хто успішно пройшов іспит вручили дипломи, що підтверджують привласнення нового учнівського кю-ступеня.
Окрім цього, кращим спортсменам ООФКК, які стали призерами чемпіонатів України в 2013 р. були вручені грошові премії.

Одеська обласна федерація кіокушинкай карате і надалі буде запрошувати іменитих майстрів, тренерів і спортсменів, які ділитимуться із спортсменами своїми навичками і знаннями, що дозволить ще більше підвищити технічний рівень спортсменів, що займаються кіокушинкай карате.

Фотогалерея

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити