Користувачі
На даний момент 58 гостей на сайті
Головна Новини гсо ООФКК Звіт про особисті результати І-го чемпіонату ГО «ООФКК» З ПОСИЛЕННОЇ ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ ТА ПРИКЛАДНОГО РОЗДІЛУ КАРАТЕ під гаслом "ЗДОРОВІ ДІТИ - БАГАТСТВО УКРАЇНИ"
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

WKO SHINKYOKUSHINKAI

alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt

Звіт про особисті результати

І-го чемпіонату ГО «ООФКК»

З ПОСИЛЕННОЇ ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ та прикладного розділу карате

під гаслом "ЗДОРОВІ ДІТИ - БАГАТСТВО УКРАЇНИ"

(під патронатом Одеського державного університету внутрішніх справ)

м.Одеса 24 травня 2015 року

 

Загальний кількість учасників  82 –  спортсменів, які були представлені:  

1-Головне додзьо ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» в м.Одеса

2-ВП ГО«ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» в Березівському районі Одеської області

3-Секція ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» в Приморському районі міста Одеси

4-Секція ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» в Київському районі міста Одеси

5-Секція ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» в с.Усатове Біляївського району Одеської області

6-Секція ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» в с.Августівка Біляївського району Одеської області

7-ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ РУКОПАШНОГО БОЮ”  м.Одеса

8- Спортсмени Одеського державного університету внутрішніх справ

9-Юніон Ренгокай» м.Одеса

 

 Місце проведення-  м.Одеса вул..Успенська 1

Одеський державний  університет внутрішніх справ

    Загальне керівництво та організацію І-го чемпіонату ГО «ООФКК» з ПФП та ПРК  покладалось на створений організаційний комітет ГО «Одеська обласна федерація кіокушинкай карате», кафедру фізичної  та спеціальної підготовки ОДУВС, головного суддю змагань, суддівську колегію і управління у справах фізичної культури та спорту Одеської ОДА.

 

- Куратор І-го чемпіонату ГО «ООФКК» з ПФП та ПРК  — начальник кафедри фізичної та спеціальної підготовки ОДУВС підполковник міліції В.В. Домніцак

- Головний суддя І-го чемпіонату ГО «ООФКК» з ПФП та ПРК  – президент ГО «ООФКК» семпай І.В. Левицький ІІ дан

- Технічний секретар І-го чемпіонату ГО «ООФКК» з ПФП та ПРК  –  інструктор К.Г. Запорожець 3 кю

- Заступник головного суддіІ-го чемпіонату ГО «ООФКК» з ПФП та ПРК  Блок А (залік з посилених фізичних нормативів) семпай Д.І. Савенко І дан

- Заступник головного судді І-го чемпіонату ГО «ООФКК» з ПФП та ПРК  Блок Б (залік з прикладного розділу карате)інструктор О.Л. Балан 4 кю

 

РЕЗУЛЬТАТИ З ПОСИЛЕННОЇ ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ

   6-7  років (молодші юнаки)

1 МІСЦЕ –Напалков Павло - головне додзьоГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

2 МІСЦЕ- Дегтяр Арсеній - головне додзьоГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

3 МІСЦЕ - Гуртовой Олег - головне додзьоГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

3/4 МІСЦЕ - Запорожець Константин - головне додзьоГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

3/5 МІСЦЕ -  Березин Олександр - головне додзьоГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

 

   8-9 років (молодші юнаки)

1 МІСЦЕ – Запорожець Максим - головне додзьоГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.

2 МІСЦЕ – Клименко Андрій - головне додзьоГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.

3 МІСЦЕ – Лезненков Олександр - головне додзьоГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

3/4 МІСЦЕ – Соколовський Вадим - головне додзьоГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

3/5 МІСЦЕ – Егоров Андрій - головне додзьоГО «ООФКК» в м.Одеса т/вт/в Мельник Д.А.

   10-11 років (молодші юнаки)

1 МІСЦЕ – Холостенко Володимир - головне додзьоГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.

2 МІСЦЕ – Лисенко Даніііл -  головне додзьоГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В

3 МІСЦЕ – Шевченко Микита - головне додзьоГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В

3/4 МІСЦЕ – Левковський Влад – ГО «ОФРБ» м.Одеса т/в Балан О.Л.

3/5 МІСЦЕ – Ратушний Вячеслав - головне додзьоГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В

   12-13 років (молодші дівчата)

1 МІСЦЕ – Запорожець Анастасія - головне додзьоГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В

2 МІСЦЕ – Касько Юлія – ГО «ОФРБ» м.Одеса т/в Балан О.Л.

3 МІСЦЕ – не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в вікові групі

3/4 МІСЦЕ – не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в вікові групі

3/5 МІСЦЕ – не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в вікові групі

   12-13 років (молодші юнаки)

1 МІСЦЕ – Стехна Олександр –  юніон Ренгокай» м.Одеса

2 МІСЦЕ – Юшков Микита – ВП ГО«ООФКК» в Березівському районі Одеської області

3 МІСЦЕ – Новиков Микита – Секція ГО «ООФКК» в Приморському районі міста Одеси

інструктор Громов І.А

3/4 МІСЦЕ – Супрунец Євгеній – Секція ГО «ООФКК» в Приморському районі міста Одеси інструктор Громов І.А

3/5 МІСЦЕ – Немировський Давид – ГО «ОФРБ» м.Одеса т/в Балан О.Л.

   14-15 років (юнаки)

1 МІСЦЕ – Григоренко Олексій - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В2 МІСЦЕ – Пасечник Павло – ВП ГО«ООФКК» в Березівському районі Одеської області

3 МІСЦЕ – Игнатенко Павло – ГО «ОФРБ» м.Одеса т/в Балан О.Л.

3/4 МІСЦЕ – Новосельцев Дмитро - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В

3/5 МІСЦЕ – Чевдар Вячеслав - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В

   14-15 років (дівчата)

1 МІСЦЕ – Безусова Анна - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В

2 МІСЦЕ – Зайкова Владислава - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В

3 МІСЦЕ – не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в вікові групі

3/4 МІСЦЕ – не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в вікові групі

3/5 МІСЦЕ – не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в вікові групі

 

ВІТАЄМО ВСІХ УЧАСТНИКІВ ТА ПЕРЕМОЖЦІВ З ЗАНЯТИМИ ПРИЗОВИМИ МІСЦЯМИ!

Офіційний сайт:

ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ»

www.kyokushinkay.od.ua

 

Офіційний сайт:

ОДЕСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВНУТРІШНІХ СПРАВ

www.oduvs.edu.ua

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити