Користувачі
На даний момент 229 гостей на сайті
Головна Новини гсо ООФКК Звіт про особисті результати І - го відкритого міжрегіонального кубку України «ДОБРОВОЛЕЦЬ»
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
WKO SHINKYOKUSHINKAI
FEDERATION SHINKYOKUSHINKAI KARATE OF UKRAINE
FEDERATION SHINKYOKUSHINKAI KARATE OF ODESSА REGIONAL
alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt
Звіт про особисті результати
І - го відкритого міжрегіонального кубку України з виду  бойового мистецтва шинкіокушинкай карате по посиленій фізичній підготовці та прикладному розділу (WKO SHINKYOKUSHINKAI) «ДОБРОВОЛЕЦЬ» під гаслом
«ЗДОРОВІ ДІТИ - БАГАТСТВО УКРАЇНИ»
23-24 грудня 2016 року
м. Одеса

 

    Загальний кількість учасників  102 –  спортсмена, які були представлені:  

1-Головне додзьо ГО «ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ» у Одеській області
2-ВП ГО«ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» у Березівському районі Одеської області
3-Секція ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» в Київському районі міста Одеси
4-Секція ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» у с. Усатове, Біляївського району,Одеської області
5-Секція ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» у с. Ільїнка, Біляївського району, Одеської області
6-Секція ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» у с. Набережне, Біляївського району, Одеської області
 
      Місце проведення-  м. Одеса, вул. Успенська, буд. 1
Одеський державний  університет внутрішніх справ
      Загальне керівництво І - го відкритого міжрегіонального кубоку України з шинкіокушинкай карате по ПФП та ПР «Доброволець» покладалось на створений організаційний комітет ГО «Федерація шинкіокушинкай крате України», ГО «Федерація шинкіокушинкай крате Одеської області» та кафедру спеціальної фізичної підготовки ОДУВС, головного суддю змагань, суддівську колегію.
      Безпосередня відповідальність за проведення змагань покладається на ГО “Федерація шинкіокушинкай карате України” та суддівську колегію, призначену та затверджену організаційним комітетом змагань.
      Головним суддею змагань був - президента ГО «ФШКУ», суддю міжнародної категорії зі спорту шихан В.Г. Лященко, 5 дан  (м. Київ). 
      Заступником головного судді змагань був - першого віце-президента ГО «ФШКУ» сенсей І. В. Левицький, 3 дан (м. Одеса).
     Куратором змагань був - начальник кафедри спеціальної фізичної підготовки ОДУВС підполковник поліціїВ. В. Домніцак (м. Одеса).
      Головою організаційного комітету змаганьбув
- перший віце-президент ГО «ФШКОО» семпай Є. Ю. Сотов, І дан (м. Одеса).
       Координатором  змагань з заліку по посиленій фізичній підготовці був
 -  семпай Д. А. Мельник, І дан (м. Одеса). 
           Координатором  змагань з заліку по прикладному розділу був
- семпай А. А. Федоров, І дан (м. Одеса). 
      Головою технічного секреторіату змагань була
- семпай  К. Г. Запорожець, 1 дан (м. Одеса).

 

ЗАГАЛЬНІ РЕЗУЛЬТАТИ З ПОСИЛЕННОЇ ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ

 

ПЕРШІ МІСЦЯ (ЧЕМПІОНИ ЗМАГАНЬ)

 

     5 років (молодші дівчата)

1 МІСЦЕ –Галан Анастасія - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)   
2 МІСЦЕ- не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
3 МІСЦЕ - не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
3/4 МІСЦЕ - не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
3/5 МІСЦЕ -  не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
    5 років (молодші юнаки)
1 МІСЦЕ – Карчевський Максим - Секція  ГО “ФШКОО” в Київському районі м. Одеси (тренер Д.О. Агінов)
2 МІСЦЕ – Гензель Всеволод - Секція  ГО “ФШКОО” в Київському районі м. Одеси (тренер Д.О. Агінов)
3 МІСЦЕ – Шеляг Олександа -  Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
3/4 МІСЦЕ - не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
3/5 МІСЦЕ -  не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
    6 років (молодші юнаки)
1 МІСЦЕ – Черевчук Кирил - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
2 МІСЦЕЗванцев Родіон - Секція  ГО “ФШКОО” в Київському районі м. Одеси (тренер Д.О. Агінов)
3 МІСЦЕ – Білан Юрій - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)   
3/4 МІСЦЕ - не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
3/5 МІСЦЕ -  не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
     6 років (молодші дівчата)
1 МІСЦЕ – Запорожець Евгенія - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (інструктор-методист К.Г. Запорожець)
2 МІСЦЕ – Армашова  Дар’я - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (інструктор-методист К.Г. Запорожець)
3 МІСЦЕ – Жовнєр Емілія - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)   
3/4 МІСЦЕ - не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
3/5 МІСЦЕ -  не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
     6 років (молодші юнаки)          Підгрупа А
1 МІСЦЕ – Шпульніков Олександр - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)   
2 МІСЦЕ – Бевз Павло - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)   
3 МІСЦЕ – Біденко Єгор - Секція  ГО “ФШКОО” в Київському районі м. Одеси (тренер Д.О. Агінов)
3/4 МІСЦЕ – Дубінчак Олександр - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
3/5 МІСЦЕ -  не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
    6 років (молодші юнаки)          Підгрупа  Б
1 МІСЦЕ – Тарасенко Кирил - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)   
2 МІСЦЕ – Коваль Євгеній - Секція  ГО “ФШКОО” в Київському районі м. Одеси (тренер Д.О. Агінов)
3 МІСЦЕ – Стрильчук Нікон - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)
3/4 МІСЦЕ – Ботнарь Володимир - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
3/5 МІСЦЕ -  не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
   6 років (молодші юнаки)        Підгрупа  В
1 МІСЦЕ – Дорич Георгій - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
2 МІСЦЕ – Осадчий Руслан - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)   
3 МІСЦЕ – Загребельний Кирил - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
3/4 МІСЦЕ – не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
3/5 МІСЦЕ -  не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
    7 років (молодші дівчата)  
1 МІСЦЕ – Холостенко Катерина - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (інструктор-методист К.Г. Запорожець)
2 МІСЦЕ – Оніщенко Марія - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (інструктор-методист К.Г. Запорожець)
3 МІСЦЕ – не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
3/4 МІСЦЕ – не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
3/5 МІСЦЕ -  не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
     7 років (молодші юнаки) 
1 МІСЦЕ – Терзіогло Ярослав - Секція  ГО “ООФКК” в с. Набережне Біляївського  р-ну.
 Одеської області (інструктор-методист Г.М. Гузель)
2 МІСЦЕ – Тарахоніч Евгеній - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
3 МІСЦЕ – Дорош Владислав - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)   
3/4 МІСЦЕ – Совбан Артем - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)
3/5 МІСЦЕ - Кошик Кирил - Секція  ГО “ООФКК” в с. Набережне Біляївського  р-ну.
 Одеської області (інструктор-методист Г.М. Гузель)
     7 років (молодші юнаки) 
1 МІСЦЕ – Полетаев Геннадій  - Секція  ГО “ООФКК” в с. Набережне Біляївського  р-ну.
 Одеської області (інструктор-методист Г.М. Гузель)
2 МІСЦЕ – Каплунов Вадим - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
3 МІСЦЕ – Білан Дмитро - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)   
3/4 МІСЦЕ – Мансарлійський Микита - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
3/5 МІСЦЕ - Везель Тимур - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)   
     7 років (молодші юнаки) 
1 МІСЦЕ – Напалков Кирил - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)
2 МІСЦЕ – Землянський Олександр - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)
3 МІСЦЕ – Марковський Максим - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)
3/4 МІСЦЕ – Балан Богдан - Секція  ГО “ООФКК” в с. Набережне Біляївського  р-ну. Одеської області (інструктор-методист Г.М. Гузель)
3/5 МІСЦЕ -  не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
    8 років (молодші дівчата)  
1 МІСЦЕ – Самаракіна Анастасія - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (інструктор-методист К.Г. Запорожець)
2 МІСЦЕ – Ботнарь Софія - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
3 МІСЦЕ – Дзюбенко Евгенія - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (інструктор-методист К.Г. Запорожець)
3/4 МІСЦЕ – не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
3/5 МІСЦЕ -  не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
    8 років (молодші юнаки) 
1 МІСЦЕ – Кравченко Олег - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
2 МІСЦЕ – Антипенко Сергій - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)   
3 МІСЦЕ – Дзюба Тихон -  Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
3/4 МІСЦЕ – Яковлюк Владислав -  Секція  ГО “ФШКОО” в Київському районі м. Одеси (тренер Д.О. Агінов)
3/5 МІСЦЕ -  не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
     8 років (молодші юнаки) 
1 МІСЦЕ – Тихенко Евгеній - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
2 МІСЦЕ – Остапенко Олексій -  Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
3 МІСЦЕ – Запорожець Костянтин - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
3/4 МІСЦЕ – не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
3/5 МІСЦЕ -  не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
      9 років (молодші дівчата) 
1 МІСЦЕ – Некрасова Анна - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
2 МІСЦЕ – Єльгазалі  Аіда - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
3 МІСЦЕ – Передеренко Ірина - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (інструктор-методист К.Г. Запорожець)
3/4 МІСЦЕ – не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
3/5 МІСЦЕ -  не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
     9 років (молодші юнаки) 
1 МІСЦЕ – Давіденко Віталій - Секція  ГО “ООФКК” в с. Набережне Біляївського  р-ну.
 Одеської області (інструктор-методист Г.М. Гузель)
2 МІСЦЕ – Штурмак Олександр - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
3 МІСЦЕ – Стенгач Владислав - Секція  ГО “ООФКК” в с. Набережне Біляївського  р-ну.
 Одеської області (інструктор-методист Г.М. Гузель)
3/4 МІСЦЕ – не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
3/5 МІСЦЕ -  не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
     9 років (молодші юнаки) 
1 МІСЦЕ – Опанасенко Денис - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Ільїнка, Біляївського  району, Одеської області (тренер О.С.  Бордан)
2 МІСЦЕ – Мужило Богдан - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)   
3 МІСЦЕ – Бойцов Боглан - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
3/4 МІСЦЕ – Павловський Всеволод - Секція  ГО “ФШКОО” в Київському районі м. Одеси (тренер Д.О. Агінов)
3/5 МІСЦЕ -  не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
    10 років (молодші дівчата) 
1 МІСЦЕ – Коломієць Анастасія - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
2 МІСЦЕ – Мельничук  Дар’я - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (інструктор-методист К.Г. Запорожець)
3 МІСЦЕ – не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
3/4 МІСЦЕ – не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
3/5 МІСЦЕ -  не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
     10 років (молодші юнаки) 
1 МІСЦЕ – Бойко Богдан -  Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
2 МІСЦЕ – Фаградян Давід - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Ільїнка, Біляївського  району, Одеської області (тренер О.С.  Бордан)
3 МІСЦЕ – Олтян Максим - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
3/4 МІСЦЕ – не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
3/5 МІСЦЕ -  не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
     10 років (молодші юнаки) 
1 МІСЦЕ – Сіренко Володимир - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
2 МІСЦЕ – Кожухарь Богдан - Секція  ГО “ООФКК” в с. Набережне Біляївського  р-ну.
 Одеської області (інструктор-методист Г.М. Гузель)
3 МІСЦЕ – Димчогло Олександр - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)   
3/4 МІСЦЕ – не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
3/5 МІСЦЕ -  не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
     10 років (молодші юнаки) 
1 МІСЦЕ – Клименко Андрій - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)
2 МІСЦЕ – Карчевський Артур - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
3 МІСЦЕ – Брусенський Рінат - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)   
3/4 МІСЦЕ – Дімітров Володимир - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
3/5 МІСЦЕ -  Егоров Андрій - Секція  ГО “ООФКК” в с. Набережне Біляївського  р-ну.
 Одеської області (інструктор-методист Г.М. Гузель)
     11 років (молодші дівчата) 
1 МІСЦЕ – Комарова Арина -  Секція  ГО “ФШКОО” в Київському районі м. Одеси (тренер Д.О. Агінов)
2 МІСЦЕ – Шевченко Вікторія - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (інструктор-методист К.Г. Запорожець)
3 МІСЦЕ – не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
3/4 МІСЦЕ – не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
3/5 МІСЦЕ -  не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
     11 років (молодші юнаки) 
1 МІСЦЕ – Шевченко Нікіта - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
2 МІСЦЕ –  Запорожець Максим - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
3 МІСЦЕ – Ратушний В’ячеслав - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)   
3/4 МІСЦЕ – Лисенко Данило - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
3/5 МІСЦЕ - Косцов Захар - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
    11 років (молодші юнаки) 
1 МІСЦЕ – Кибич Іван - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)   
2 МІСЦЕ – Акопян Геворк - Секція  ГО “ООФКК” в с. Набережне Біляївського  р-ну. Одеської області (інструктор-методист Г.М. Гузель)
3 МІСЦЕ – Галутва Ярослав - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)   
3/4 МІСЦЕ – Новіков Данило - Секція  ГО “ФШКОО” в Київському районі м. Одеси (тренер Д.О. Агінов)
3/5 МІСЦЕ -  Сіманьков Олександр - Секція  ГО “ООФКК” в с. Набережне Біляївського  р-ну. Одеської області (інструктор-методист Г.М. Гузель)
    12 років (молодші юнаки) 
1 МІСЦЕ – Демідюк Андрій - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Ільїнка, Біляївського  району, Одеської області (тренер О.С.  Бордан)
2 МІСЦЕ – Колос Максим - Секція  ГО “ФШКОО” в Київському районі м. Одеси (тренер А.А. Федоров)
3 МІСЦЕ – не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
3/4 МІСЦЕ – не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
3/5 МІСЦЕ -  не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
     12 років (молодші юнаки) 
1 МІСЦЕ – Холостенко Володимир - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
2 МІСЦЕ – Столяр Іван - Секція  ГО “ООФКК” в с. Набережне Біляївського  р-ну. Одеської області (інструктор-методист Г.М. Гузель)
3 МІСЦЕ –  Піліпочкін Олександр -  Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
3/4 МІСЦЕ – не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
3/5 МІСЦЕ -  не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
     13 років (молодші дівчата) 
1 МІСЦЕ – Опанасенко Вікторія - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Ільїнка, Біляївського  району, Одеської області (тренер О.С.  Бордан)
2 МІСЦЕ – Колос Анжеліка - Секція  ГО “ФШКОО” в Київському районі м. Одеси (тренер А.А. Федоров)
3 МІСЦЕ – Кириловська Валерія - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)   
3/4 МІСЦЕ – не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
3/5 МІСЦЕ -  не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
     13 років (молодші юнаки) 
1 МІСЦЕ – Сидоренко Владислав - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)   
2 МІСЦЕ – Вербовецький Олег - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Ільїнка, Біляївського  району, Одеської області (тренер О.С.  Бордан)
3 МІСЦЕ – Некритов Владислав - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Ільїнка, Біляївського  району, Одеської області (тренер О.С.  Бордан)
3/4 МІСЦЕ – не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
3/5 МІСЦЕ -  не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
    14-15 років (дівчата) 
1 МІСЦЕ – Булавенко Мирослава - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)   
2 МІСЦЕ – Запорожець Анастасія - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
3 МІСЦЕ – не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
3/4 МІСЦЕ – не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
3/5 МІСЦЕ -  не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
    14-15 років (юнаки) 
1 МІСЦЕ – Красюк Олександр  - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)   
2 МІСЦЕ – Красюк Олексій  - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)   
3 МІСЦЕ –  Лаур Максим - Секція  ГО “ООФКК” в с. Набережне Біляївського  р-ну. Одеської області (інструктор-методист Г.М. Гузель)
3/4 МІСЦЕ – Долапчі Олександр - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)   
3/5 МІСЦЕ -  Сиволапенко Владислав - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)  
    16-17  років (юніорки) 
1 МІСЦЕ – Безусова Анна - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
2 МІСЦЕ – Левицька Анастасія - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
3 МІСЦЕ – не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
3/4 МІСЦЕ – не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
3/5 МІСЦЕ -  не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
     16 років (юніори) 
1 МІСЦЕ – Новосельцев Дмитро - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
2 МІСЦЕ –не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
3 МІСЦЕ – не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
3/4 МІСЦЕ – не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
3/5 МІСЦЕ -  не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
      понад 18  років (чоловіки) 
1 МІСЦЕ – Гордійцяк Ярослав - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
2 МІСЦЕ – Лисаченко Владислав - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
3 МІСЦЕ – Степанов Максим - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
3/4 МІСЦЕ – Меднов Денис - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
3/5 МІСЦЕ -  не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
      понад 18  років (жінки) 
1 МІСЦЕ – Запооржець Катерина - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
2 МІСЦЕ – Гисич Владлена - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
3 МІСЦЕ – Глущенко Оксана - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
3/4 МІСЦЕ – не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
3/5 МІСЦЕ -  не визначалось в звязку з відсутністю спортсмена в віковій групі
 
ВІТАЄМО ВСІХ УЧАСТНИКІВ ТА ПЕРЕМОЖЦІВ З ЗАНЯТИМИ ПРИЗОВИМИ МІСЦЯМИ!
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ
ГО «ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ УКРАЇНИ»
 
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ
ГО «ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
 
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ
ОДЕСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВНУТРІШНІХ СПРАВ
www.oduvs.edu.ua
 
З повагою,
Президент ГО «ФШКОО»  сенсей І. В. Левицький, 3 дан
 
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити