Користувачі
На даний момент 389 гостей на сайті
Головна Новини гсо ООФКК Звіт про особисті результати I-го відкритого технічного фестивалю ГО “ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ” з кіокушинкай карате
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
WKO SHINKYOKUSHINKAI
BRANCH OF SHIHAN V.G. LYASHCHENKO IN UKRAINE
ODESSA REGIONAL FEDERATION OF KYOKUSHINKAI KARAT
 
Звіт про особисті результати
I-го відкритого технічного фестивалю 
ГО ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ
 з кіокушинкай карате ( WKO SHINKYOKUSHINKAI )
серед молодших юнаків та молодших дівчат
YOUNG DRAGON SHINKYOKUSHINKAI KARATE
(при підтримці управління сім’ї молоді спорту Одеської ОДА )
alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt
Загальна кількість учасників – 132 чоловіка
Загальний склад представленних команди  –  спортсменів, які були представлені:  

1-Головне додзьоГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» в м.Одеса
2-ВП ГО«ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» в Березівському районі Одеської області
3-Секція ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» в Суворорському районі міста Одеси
4-Секція ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» в с. Усатове Біляївського району Одеської області
5-Секція ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» в с. Набережне Біляївського району Одеської області
6-Секція ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» в с. Августівка Біляївського району Одеської області
7-Секція ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» в с.Ільїнка Біляївського району Одеської області
8-Секція ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» в Київському районі міста Одеси
9-Спортивний клуб «Таайфун» м. Одеса          
10-ГО «Кйоукошинкай карате південне додзьо Ренгокай»  
 
     Місце проведення Спортивна зала Одеського Національного медичного університету  Головне додзьо ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» вОдеській області
 
      Безпосередня відповідальність за проведення змагань покладається на ГО «ОДЕСЬКА ОБЛПАСНА ФЕДЕРАЦІЙ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» та суддівську колегію, призначену та затверджену організаційним комітетом.
-Головним суддею фестивалю був сем пай Є.Ю Сотов І дан (м. Одеса)
-Помічсником фестивалю була- інструктор-методист К.Г. Запорожець 1 кю (м. Одеса)
-Помічсником фестивалю була- інструктор-методист А.І. Левицька1 кю (м. Одеса)
-Технічним секретарем фестивалюбула – інструктор-методист А.Г. Запорожець 4 кю (м. Одеса)
 
 
Молодші юнаки (Блок А)  вікова група 3 роки
 
1 МІСЦЕ –Чеботаренко Тимофій - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (сенсей І.В. Левицький ІІІ дан)
2 МІСЦЕ – відсутній спортсмен
3 МІСЦЕ – відсутній спортсмен
¾ МІСЦЕ-відсутній спортсмен
 
 Молодші юнаки (Блок А) вікова група 4 роки
 
1 МІСЦЕ –Малий Володиимир - секція ГО «ООФКК»  в Київський району Одеської області (семпай Д.О. Агінов І дан)
2 МІСЦЕ – Черевчук Кирил - секція ГО «ООФКК» в с.Усатово Біляївського району Одеської області (семпай А.О. Остапенко І дан)
3 МІСЦЕ –Сичь Іван - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області
(семпай Д.А. Мельник І дан)
¾ МІСЦЕ- відсутній спортсмен
Молодші дівчата (Блок А) вікова група 4 роки
 
1 МІСЦЕ –Коломієць Кароліна - секція ГО «ООФКК» в с.Усатово Біляївського району Одеської області (семпай А.О. Остапенко І дан)
2 МІСЦЕ – Маховська Олеся -  м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (інструктор-методист К.Г. Запорожець 1 кю)
3 МІСЦЕ – відсутній спортсмен
¾ МІСЦЕ- відсутній спортсмен
 
Молодші юнаки (Блок А)  вікова група 5 років
 
1 МІСЦЕ –Хвалеба Владислав - секція ГО «ООФКК» в с.Усатово Біляївського району Одеської області (семпай  А.О. Остапенко І дан)
2 МІСЦЕ –Лисєнко Єгор - - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області
(семпай Д.А. Мельник І дан)
3 МІСЦЕ –Небеленчук Даніїл - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області
(семпай Д.А. Мельник І дан)
¾ МІСЦЕ-Мальчик Кирило - секція ГО «ООФКК» в с.Усатово Біляївського району Одеської області (семпай  А.О. Остапенко І дан)
 
Молодші дівчата (Блок А)  вікова група 5 років
 
1 МІСЦЕ –Запорожець Євгенія - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (інструктор-методист К.Г. Запорожець 1 кю)
2 МІСЦЕ – Армашова Дарина - секція ГО «ООФКК» в Суворовському районі Одеської області (інструктор-методист  І.А.  Громов 2 кю )
3 МІСЦЕ – відсутній спортсмен
¾ МІСЦЕ-відсутній спортсмен
  
Молодші юнаки (Блок А) вікова група 6 років підгрупа 1
 
1 МІСЦЕ –Березин Олександр - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області
(семпай Д.А. Мельник І дан)
2 МІСЦЕ – Баландюк Євгеній - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області
(семпай Д.А. Мельник І дан)
3 МІСЦЕ – Білан Дмитро - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області
(семпай В.В. Дацишен І дан) 
¾ МІСЦЕ-Стадницький Ілля - секція ГО «ООФКК» с.Набережне  в  Одеській області (інструктор-методист  Г.М.  Гузель 3 кю )
 
Молодші юнаки (Блок А)  вікова група 6 років підгрупа 2
 
1 МІСЦЕ –Сечкін Віктор - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області
(семпай Д.А. Мельник І дан)
2 МІСЦЕ – Терзиогло Ярослав - секція ГО «ООФКК» с.Набережне  в  Одеській області (інструктор-методист  Г.М.  Гузель 3 кю )
3 МІСЦЕ – Стефашкін Олексій - секція ГО «ООФКК» с.Ільїнка в  Одеській області (інструктор-методист  О.С.Бордан  1 кю )
¾ МІСЦЕ-Сорока Владислав - секція ГО «ООФКК» в с.Усатово Біляївського району Одеської області (семпай  А.О. Остапенко І дан)
 
 
Молодші юнаки (Блок А)  вікова група 6 років підгрупа 3
 
1 МІСЦЕ –Бударецький Максим - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області
(семпай Д.А. Мельник І дан)
2 МІСЦЕ – Радухін Микита  - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (сенсей І.В. Левицький ІІІ дан)
3 МІСЦЕ – Абрамов Георгій - секція ГО «ООФКК» в с.Усатово Біляївського району Одеської області (семпай  А.О. Остапенко І дан)
¾ МІСЦЕ-Аляраши Даніїл - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області
(семпай Д.А. Мельник І дан)
 
 
Молодші юнаки (Блок А) вікова група 7 років підгрупа 1
 
1 МІСЦЕ –Напалков Кирил - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області
(семпай Д.А. Мельник І дан)
2 МІСЦЕ – Дегтяр Арсеній - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області
(семпай Д.А. Мельник І дан)
3 МІСЦЕ –Холод Любомир - секція ГО «ООФКК» в Суворовському районі Одеської області (інструктор-методист  І.А.  Громов 2 кю )
¾ МІСЦЕ-відсутній спортсмен
 
Молодші юнаки (Блок А) вікова група 7 років підгрупа 2
 
1 МІСЦЕ –Тихенко Євгеній - секція ГО «ООФКК» с.Набережне  в  Одеській області (інструктор-методист  Г.М.  Гузель 3 кю )
2 МІСЦЕ – Бєлов Єгор - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області
(семпай Д.А. Мельник І дан)
3 МІСЦЕ – Дегтяренко Ростислав - секція ГО «ООФКК» в Суворовському районі Одеської області (інструктор-методист  І.А.  Громов 2 кю )
¾ МІСЦЕ-Медзяновський Евгеній - секція ГО «ООФКК» в с.Усатово Біляївського району Одеської області (семпай  А.О. Остапенко І дан)
 
  
Молодші юнаки (Блок А) вікова група 7 років підгрупа 3
 
1 МІСЦЕ –Сангуров Даніїл - секція ГО «ООФКК» с.Ільїнка в  Одеській області (інструктор-методист  О.С.Бордан  1 кю )
2 МІСЦЕ – відсутній спортсмен
3 МІСЦЕ – відсутній спортсмен
¾ МІСЦЕ-відсутній спортсмен
 
Молодші дівчата (Блок А) вікова група 7 років підгрупа 1
 
1 МІСЦЕ –Сотова Яна - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (інструктор-методист К.Г. Запорожець 1 кю)
2 МІСЦЕ – Холостенко Катерина - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (інструктор-методист К.Г. Запорожець 1 кю)
3 МІСЦЕ – відсутній спортсмен
¾ МІСЦЕ-відсутній спортсмен
 
Молодші дівчата (Блок А) вікова група 7 років підгрупа 2
 
1 МІСЦЕ –Холостенко Катерина - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (інструктор-методист К.Г. Запорожець 1 кю)
2 МІСЦЕ – Самаракіна Анастасія - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (інструктор-методист К.Г. Запорожець 1 кю)
3 МІСЦЕ – відсутній спортсмен
¾ МІСЦЕ-відсутній спортсмен
 
Молодші юнаки (Блок Б) вікова група 8 років підгрупа 1
 1 МІСЦЕ –Запорожець Констянтин - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (сенсей І.В. Левицький ІІІ дан)
2 МІСЦЕ –Григорян Сергій - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області
(семпай Д.А. Мельник І дан)
3 МІСЦЕ –Гурец Богдан - секція ГО «ООФКК» с.Набережне  в  Одеській області (інструктор-методист  Г.М.  Гузель 3 кю )
¾ МІСЦЕ-Болдирьов Андріан - секція ГО «ООФКК» с.Набережне  в  Одеській області (інструктор-методист  Г.М.  Гузель 3 кю )
 
Молодші юнаки (Блок Б) вікова група 8 років підгрупа 2
 
1 МІСЦЕ –Бакун Олександр  - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області
(семпай Д.А. Мельник І дан)
2 МІСЦЕ – Милосердний Богдан  - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області
(семпай Д.А. Мельник І дан)
3 МІСЦЕ – Берил Олексій - секція ГО «ООФКК» в с.Усатово Біляївського району Одеської області (семпай  А.О. Остапенко І дан)
¾ МІСЦЕ-Кулик Констянтин - секція ГО «ООФКК» с.Набережне  в  Одеській області (інструктор-методист  Г.М.  Гузель 3 кю )
 
 Молодші юнаки (Блок Б) вікова група 9 років підгрупа 1
 
1 МІСЦЕ –Ігнатовський Аркаадій - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області
(семпай Д.А. Мельник І дан)
2 МІСЦЕ – Ковбишь Вадим - секція ГО «ООФКК» в Суворовському районі Одеської області (інструктор-методист  І.А.  Громов 2 кю )
3 МІСЦЕ – Лебедев Нікіта - секція ГО «ООФКК» с.Набережне  в  Одеській області (інструктор-методист  Г.М.  Гузель 3 кю )
¾ МІСЦЕ-Гініятулін Владислав - секція ГО «ООФКК» в с.Усатово Біляївського району Одеської області (семпай  А.О. Остапенко І дан)
 
Молодші юнаки (Блок Б) вікова група 9 років підгрупа 2
 
1 МІСЦЕ –Белоус Максим - секція ГО «ООФКК» в Суворовському районі Одеської області (інструктор-методист  І.А.  Громов 2 кю )
2 МІСЦЕ –Димчогло Олександр - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області
(семпай В.В. Дацишен І дан)
3 МІСЦЕ – відсутній спортсмен
¾ МІСЦЕ-відсутній спортсмен
                               
Молодші дівчата (Блок Б) вікова група 9 років
 
1 МІСЦЕ –Ткачук Валерія - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (інструктор-методист К.Г. Запорожець 1 кю)
2 МІСЦЕ – Коломієць Анастасія - секція ГО «ООФКК» в с.Усатово Біляївського району Одеської області (семпай  А.О. Остапенко І дан)
3 МІСЦЕ – Білявська Анастасія -
секція ГО «ООФКК» в с.Усатово Біляївського району Одеської області (семпай  А.О. Остапенко І дан)
¾ МІСЦЕ-Комарова Арина -  секція ГО «ООФКК»  в Київський району Одеської області (семпай Д.О. Агінов І дан)
 
Молодші юнаки (Блок Б) вікова група 10 років підгрупа 1
 
1 МІСЦЕ – Богаченко Дмитро - секція ГО «ООФКК» в Суворовському районі Одеської області (інструктор-методист  І.А.  Громов 2 кю )
2 МІСЦЕ – Андрєєв Владислав - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (сенсей І.В. Левицький ІІІ дан)
3 МІСЦЕ – відсутній спортсмен
4 МІСЦЕ – відсутній спортсмен
 
Молодші юнаки (Блок Б) вікова група 10 років підгрупа 1
 
1 МІСЦЕ – Богаченко Дмитро - секція ГО «ООФКК» в Суворовському районі Одеської області (інструктор-методист  І.А.  Громов 2 кю )
2 МІСЦЕ – Андрєєв Владислав - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (сенсей І.В. Левицький ІІІ дан)
3 МІСЦЕ – відсутній спортсмен
4 МІСЦЕ – відсутній спортсмен
  
Молодші юнаки (Блок Б) вікова група 10 років підгрупа 2
 
1 МІСЦЕ – Кравченко Ілля - Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (сенсей І.В. Левицький ІІІ дан)
2 МІСЦЕ – Іщенко Ярослав -  секція ГО «ООФКК» в Суворовському районі Одеської області (інструктор-методист  І.А.  Громов 2 кю )
3 МІСЦЕ – Шевченко Андрій - секція ГО «ООФКК» с.Ільїнка в  Одеській області (інструктор-методист  О.С.Бордан  1 кю )
4 МІСЦЕ – Фаградян Давід - секція ГО «ООФКК» с.Ільїнка в  Одеській області (інструктор-методист  О.С.Бордан  1 кю )
 
Молодші дівчата (Блок Б) вікова група 10 років
 
1 МІСЦЕ – Шевченко Вікторія - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (інструктор-методист К.Г. Запорожець 1 кю)
2 МІСЦЕ –Оснякова Альбіна - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області
(семпай В.В. Дацишен І дан) 
3 МІСЦЕ –Возная Татьяна - секція ГО «ООФКК» с.Ільїнка в  Одеській області (інструктор-методист  О.С.Бордан  1 кю )
¾ МІСЦЕ- відсутній спорсмен
 
Молодші юнаки (Блок В) вікова група 11 років
 
1 МІСЦЕ – Бурмака Віталій - секція ГО «ООФКК» с.Набережне в Одеській області (інструктор-методист  Г.М.  Гузель 3 кю )
2 МІСЦЕ – відсутній спортсмен
3 МІСЦЕ – відсутній спортсмен
¾ МІСЦЕ - відсутній спортсмен
                                              
Молодші юнаки (Блок В) вікова група 12 років  підгрупа 1
 
1 МІСЦЕ – Капустін Павло - Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (сенсей І.В. Левицький ІІІ дан)
2 МІСЦЕ – Новиков Микита - секція ГО «ООФКК»  в Київський району Одеської області (семпай Д.О. Агінов І дан)
3 МІСЦЕ –Некритов Владислав - секція ГО «ООФКК» с.Ільїнка в  Одеській області (інструктор-методист  О.С.Бордан  1 кю )
 ¾ МІСЦЕ –Невер Артем -  Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (сенсей І.В. Левицький ІІІ дан)
 
 
Молодші юнаки (Блок В) вікова група 12 років  підгрупа 2
 
1 МІСЦЕ – Капустін Павло - Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (сенсей І.В. Левицький ІІІ дан)
2 МІСЦЕ – Руднев Миколай -  секція ГО «ООФКК» с.Ільїнка в  Одеській області (інструктор-методист  О.С.Бордан  1 кю )
3 МІСЦЕ – відсутній спортсмен
¾ МІСЦЕ - відсутній спортсмен
   
Молодші юнаки (Блок Г) вікова група 6-7 років, 8-7 кю, розділ «ката»
 
1 МІСЦЕ – Остапенко Олексій - секція ГО «ООФКК» в с.Усатово Біляївського району Одеської області (семпай  А.О. Остапенко І дан)
2 МІСЦЕ – Юшков Андрій  - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області
(семпай В.В. Дацишен І дан) 
3 МІСЦЕ – Абдулаєв Олександр - секція ГО «ООФКК» в с.Усатово Біляївського району Одеської області (семпай  А.О. Остапенко І дан)
¾ МІСЦЕ – Тимчук Кіріл  - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області
(семпай В.В. Дацишен І дан) 
 
Молодші юнаки (Блок Г) вікова група 8-10 років, 8-7 кю, розділ «ката»
 
1 МІСЦЕ – Хальзева Станіслава – Хальзев С.А.
2 МІСЦЕ – Сарахан Катерина – Хальзев С.А.
3 МІСЦЕ – Некрасова Анна - секція ГО «ООФКК» в с.Усатово Біляївського району Одеської області (семпай  А.О. Остапенко І дан)
¾ МІСЦЕ – Кирилова Марина - секція ГО «ООФКК» сАвгустівка в Одеській області (інструктор-методист  О.О.Стасюк 4 кю )
 
Молодші юнаки (Блок Г) вікова група 8-9 років, 8-7 кю, розділ «ката»
 
1 МІСЦЕ –Напалков Павло - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області
(семпай Д.А. Мельник І дан)
 2 МІСЦЕ – Єрьоменко Богдан - Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (сенсей І.В. Левицький ІІІ дан)
3 МІСЦЕ –Калініч Дмитро - секція ГО «ООФКК» в с.Усатово Біляївського району Одеської області (семпай  А.О. Остапенко І дан)
¾ МІСЦЕ –Жун-Чун Кирилл - секція ГО «ООФКК»  в Київський району Одеської області (семпай Д.О. Агінов І  дан)
 
Молодші юнаки (Блок Г) вікова група 10-11  років, 8-7 кю, розділ «ката»
 
1 МІСЦЕ – Трубчанінов Тимофій - секція ГО «ООФКК» в с.Усатово Біляївського району Одеської області (семпай  А.О. Остапенко І дан)
2 МІСЦЕ – Косцов Захар - Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (сенсей І.В. Левицький ІІІ дан)
3 МІСЦЕ – Целуйко Євгеній – (Леонов)
¾ МІСЦЕ – Атаманюк Олексій - секція ГО «ООФКК» сАвгустівка в Одеській області (інструктор-методист  О.О. Стасюк 4 кю )
 
 
Молодші дівчата (Блок Г) вікова група 10-11  років, 8-7 кю, розділ «ката»
 
1 МІСЦЕ – Грабчак Максим - секція ГО «ООФКК» в Суворовському районі Одеської області (інструктор-методист  І.А.  Громов 2 кю )
2 МІСЦЕ – відсутній спортсмен
3 МІСЦЕ –відсутній спортсмен
¾ МІСЦЕ –відсутній спортсмен
  
Молодші юнаки (Блок Г) вікова група 12-13  років, 8-7 кю, розділ «ката»
 
1 МІСЦЕ – Піліпочкін Олександр - Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (сенсей І.В. Левицький ІІІ дан)
2 МІСЦЕ – відсутній спортсмен
3 МІСЦЕ –відсутній спортсмен
¾ МІСЦЕ –відсутній спортсмен
 
Молодші юнаки (Блок Г) вікова група 8-9 років, 8-7 кю, розділ «ката»
 
1 МІСЦЕ –Напалков Павло - 
2 МІСЦЕ – відсутній спортсмен
3 МІСЦЕ –відсутній спортсмен
¾ МІСЦЕ –відсутній спортсмен
 
 
Керівництво федерації вітає переможців змагань з вдалим виступром!
 
 
Офіційний сайт:
ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ»
 
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити