Користувачі
На даний момент 82 гостей на сайті
Головна Новини гсо ООФКК Звіт про особисті результати І-літнього фестивалю ГО «ООФКК» З ПОСИЛЕНОЇ ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ ТА АКРОБАТИЧНО-ГІМНАСТИЧНИХ ВПРАВ під гаслом “ЗДОРОВІ ДІТИ-БАГАТСТВО УКРАЇНИ” м.Одеса 21.06.2015 року
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

WKO SHINKYOKUSHINKAI

 

Звіт про особисті результати

І-літнього фестивалю ГО «Одеська обласна федерація кіокушинкай карате»

З ПОСИЛЕНОЇ ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ ТА АКРОБАТИЧНО-ГІМНАСТИЧНИХ ВПРАВ

під гаслом “ЗДОРОВІ ДІТИ-БАГАТСТВО УКРАЇНИ”

м.Одеса 21.06.2015 року

  DSC9631-crop

     У І-літньому фестивалі ГО «ООФКК» З ПФП та АВ брали участь спортсмени які

були представленні:

1-Головне додзьоГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» в м.Одеса

2-ВП ГО«ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» в Березівському районі Одеської області

3-Секція ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» в Приморському районі міста Одеси

4-Секція ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» в с.Усатове Біляївського району Одеської області

5-Спортсмени ГО «ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ ТА ШИНКІОКУШИНКАЙ М.КИЄВА»

 

Загальна кількість учасників у фестивалі  67  спортсменів різного віку

     

     Місце проведення - Головне додзьо ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» в м.Одесі спорткомплекс ОНМеду м.Одеса вул..Ольгіївська 4 а

    Безпосередня відповідальність за проведення фестивалю покладалась  на ГО «ООФКК» та суддівську колегію, призначену та затверджену організаційним комітетом.

-Куратором фестивалю був – віце-президент ВГО «Українська федерація кіокушинкай карате»

Шихан В.Г.Лященко, 5 дан (м.Київ)

-Головним суддею фестивалю був-президент ГО «Одеська обласна федерація кіокушинкай карате» 

семпай І. В. Левицький, 2 дан (м. Одеса).

-Заступником головного судді фестивалю був - семпай Д.А.Мельник, 2 дан (м. Одеса)

-Технічний секретар фестивалюбула- інструктор К.Г. Запорожець, 3 кю (м. Одеса)

ПРИЗОВІ МІСЦЯ В ОСОБИСТОМУ ЗАЛІКУ

  

     5 років (молодші дівчата)

1 МІСЦЕ - Запорожець Евгенія - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

2 МІСЦЕ - Стрильчук Нік - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

3 МІСЦЕ - відсутній спортсмен

3/4 МІСЦЕ - відсутній спортсмен

3/5 МІСЦЕ - відсутній спортсмен

 

    6 років (молодші юнаки)  блок (А)

1 МІСЦЕ - Березин Олександр - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

2 МІСЦЕ - Сливинський Артур - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

3 МІСЦЕ  - Дойжа Владислав - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

3/4 МІСЦЕ - відсутній спортсмен

3/5 МІСЦЕ - відсутній спортсмен

 

     6 років (молодші юнаки)  блок (Б)

1 МІСЦЕ -Остапенкр Олексій - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

2 МІСЦЕ - Каплунов Вадим - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

3 МІСЦЕ - Дегтяр Арсеній - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одес ат/в Мельник Д.А.

3/4 МІСЦЕ - Белов Єгор - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

3/5 МІСЦЕ - відсутній спортсмен

 

    7 років (молодші юнаки)  блок (А)

1 МІСЦЕ - Запорожець Констянтин - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

2 МІСЦЕ - Милосердний Богдан - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

3 МІСЦЕ - Калінич Дмитро  - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

3/4 МІСЦЕ - відсутній спортсмен

3/5 МІСЦЕ - відсутній спортсмен

 

    7 років (молодші юнаки)  блок (Б)

1 МІСЦЕ - Берил Олексій – секція ГО «ООФКК» в с.Усатове Біляївського району Одеської області інструктор Остапенко А.О.

2 МІСЦЕ - Сорока Владислав – секція ГО «ООФКК» в с.Усатове Біляївського району Одеської області інструктор Остапенко А.О.

3 МІСЦЕ - Кондратьев Юрій - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області т/в Дацишен В.В.

3/4 МІСЦЕ - відсутній спортсмен

3/5 МІСЦЕ - відсутній спортсмен

 

    6-8 років (молодші дівчата)

1 МІСЦЕ - Некрасова Анна - секція ГО «ООФКК» в с.Усатове Біляївського району Одеської області інструктор Остапенко А.О.

2 МІСЦЕ - Мантас Олександра - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

3 МІСЦЕ - відсутній спортсмен

3/4 МІСЦЕ - відсутній спортсмен

3/5 МІСЦЕ - відсутній спортсмен

   

   8 років (молодші юнаки)  блок (А)

1 МІСЦЕ - Кременецький Павло - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

2 МІСЦЕ - Бельмач Дмитро - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

3 МІСЦЕ - Бакун Олександр - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

3/4 МІСЦЕ - Селезенко Глеб - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

3/5 МІСЦЕ - відсутній спортсмен

 

   8 років (молодші юнаки)  блок (Б)

1 МІСЦЕ - Лустін Ілья - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.

2 МІСЦЕ - Лезненков Олександр - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

3 МІСЦЕ - Бударецький Олександр - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

3/4 МІСЦЕ - Дімітров Володимир - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

3/5 МІСЦЕ - відсутній спортсмен

 

    років (молодші юнаки)  блок (А)

1 МІСЦЕ - Александров Ярослав - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.

2 МІСЦЕ - Капустинський Вадим - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.

3 МІСЦЕ -  Руденко Павло -  головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одесат/в Левицький І.В.

3/4 МІСЦЕ - Дереча Артур - секція ГО «ООФКК» в с.Усатове Біляївського району Одеської області інструктор Остапенко А.О.

4/5 МІСЦЕ - Брусенський Ренат - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

 

     9 років (молодші юнаки)  блок (Б)

1 МІСЦЕ - Запорожець Максим - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.

2 МІСЦЕ - Цуркан Андрій - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.

3 МІСЦЕ - Клименко Андрій - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

3/4 МІСЦЕ - Соколовський Вадим - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

3/5 МІСЦЕ - відсутній спортсмен

 

    10 років (молодші юнаки)

1 МІСЦЕ - Холостенко Володимир - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.

2 МІСЦЕ - Шевченко Микита - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.

3 МІСЦЕ - Ратушний Вячеслав - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.

3/4 МІСЦЕ - Лисенко Даніііл - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.

3/5 МІСЦЕ - Грабчак Максим - секція ГО «ООФКК» в Приморському районі міста Одеси інструктор Громов І.А.

  

      10-12 років (молодші юнаки)

1 МІСЦЕ - Яновський Денис - секція ГО «ООФКК» в с.Усатове Біляївського району Одеської області інструктор Остапенко А.О.

2 МІСЦЕ - Пилипочкін Олександр - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В

3 МІСЦЕ - Українець Дмитро - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В

3/4 МІСЦЕ - відсутній спортсмен

3/5 МІСЦЕ - відсутній спортсмен

 

    12-13 років (молодші дівчата)

1 МІСЦЕ - Дацишена Аліна - ВП ГО«ООФКК» в Березівському районі Одеської області т/в Дацишен В.В.

2 МІСЦЕ - Запорожець Анастасія - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В

3 МІСЦЕ  - Булавенко Мирослава - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області т/в Дацишен В.В.

3/4 МІСЦЕ - Клітинська Лариса - м.Славута Хмельницька область

3/5 МІСЦЕ - відсутній спортсмен

 

    14-15 років (юнаки)

1 МІСЦЕ - Чевдар Вячеслав - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В

2 МІСЦЕ - Господинський Констянтин - секція ГО «ООФКК» в с.Усатове Біляївського району Одеської області інструктор Остапенко А.О.

3 МІСЦЕ - Грігорєнко Олексій - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В

3/4 МІСЦЕ - Догапчі Олександр - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В

3/5 МІСЦЕ - відсутній спортсмен

 

    18+ (жінки)

1 МІСЦЕ - Грозова Діана - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В

2 МІСЦЕ - Запорожець Катерина - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В

3 МІСЦЕ - Кітченко Єлизавета - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В

3/4 МІСЦЕ - Кобилянська Анастасія - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В

3/5 МІСЦЕ - відсутній спортсмен

 

     18-30 років (чоловіки)

1 МІСЦЕ - Гузель Геннадій - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В

2 МІСЦЕ - Остапенко Олексій - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

3 МІСЦЕ - Арзуманян Місак  - м.Київ ГО «ФКШКК в м.Києві»

3/4 МІСЦЕ - Сеник Анатолій – м.Луцьк Волинська область

3/5 МІСЦЕ - відсутній спортсмен

 

30 + (чоловіки)

1 МІСЦЕ - Шевченко Андрій - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В

2 МІСЦЕ - Дацишен Володимир - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В

3 МІСЦЕ - Громов Ігор - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В

3/4 МІСЦЕ - Ребедюк Вадим - м.Київ ГО «ФКШКК в м.Києві»

4/5 МІСЦЕ - Сотов Єдуард - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В

 

 

Керівництво ГО «ООФКК» висловлює щиру вдячність всім спортсменам

  за активну участь у фестивалі!

 

Офіційний сайт:

ГО ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКШИНКАЙ КАРАТЕ

www.kyokushinkay.od.ua

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити