Користувачі
На даний момент 377 гостей на сайті
Головна Новини гсо ООФКК Звіт про особисті результати ІІІ-го відкритого чемпіонату ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» З ПРИКЛАДНОГО РОЗДІЛУ КАРАТЕ "ОДЕССА ОСНОВИ САМОЗАХИСТУ - 2016"
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

WKO SHINKYOKUSHINKAI

BRANCH OF SHIHAN V.G. LYASHCHENKO IN UKRAINE

ODESSA REGIONAL FEDERATION OF KYOKUSHINKAI KARAT

 

 

Звіт про особисті результати ІІІ-го відкритого чемпіонату

ГО «Одеська обласна федерація кіокушинкай карате»

З ПРИКЛАДНОГО РОЗДІЛУ КАРАТЕ   

"ОДЕССА ОСНОВИ САМОЗАХИСТУ - 2016"

 

м. Одеса                                                                                       5-6 лютого 2016 року
alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt
 
Загальна кількість учасників – 78 чоловіка
Загальний склад представленних команди  –  спортсменів, які були представлені:  

На змаганнях були представлені команди наступних спортивних організацій:
 
1-Головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (м.Одеса)
2-ГО Одеська федерація рукопашного бою(м. Одеса)
 
За результатами в особистому заліку спортсмени посіли наступні призові місця:
 
ПЕРШІ МІСЦЯ (ЧЕМПІОНИ ЗМАГАНЬ)
 
1-Напалков Кирил - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області
(семпай Д.А. Мельник І дан)  спортсмен набрав 127 балів
2- Сєчкін Віктор - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області
(семпай Д.А. Мельник І дан) спортсмен набрав 110 балів     
3-Дімітров Володимир - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області
(семпай Д.А. Мельник І дан) спортсмен набрав 175 балів
4-Тортіка Владислав - м.Одеса ГО Одеська федерація рукопашного бою (мастер О.Л. Балан ІІІ) спортсмен набрав 221 балів
 5-Напалков Павло - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області
(семпай Д.А. Мельник І дан) спортсмен набрав 200 балів
6- Шевченко Нікіта - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області
(сенсей І.В. Левицький ІІІ дан) спортсмен набрав 205 балів
7- Запорожець Максим - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області
(сенсей І.В. Левицький ІІІ дан)  спортсмен набрав 212  балів
8- Ратушний В’ячеслав - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області
(сенсей І.В. Левицький ІІІ дан) спортсмен набрав 201 балів
9- Чеботаренко Антон - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області
(сенсей І.В. Левицький ІІІ дан) спортсмен набрав 263 балів
10-Вілл Артур - м.Одеса ГО Одеська федерація рукопашного бою (мастер О.Л. Балан ІІІ)
 спортсмен набрав 247 балів
11-Долапчі Олександр - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області
(сенсей І.В. Левицький ІІІ дан) спортсмен набрав 256 балів
12-Готка Максим - м.Одеса ГО Одеська федерація рукопашного бою (мастер О.Л. Балан ІІІ)
 спортсмен набрав 379 балів
 13- Запорожець Анастасія - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області
(сенсей І.В. Левицький ІІІ дан) спортсменка набрала 264 балів
14- Левицька Анастасія - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області
(сенсей І.В. Левицький ІІІ дан) спортсменка набрала 306 балів
15-Бордан Андрій - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області
(сенсей І.В. Левицький ІІІ дан) спортсмен набрав 302 балів
16-Бордан Олег - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області
(сенсей І.В. Левицький ІІІ дан) спортсмен набрав 399 балів
17-Запорожець Катерина - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області
(сенсей І.В. Левицький ІІІ дан) спортсменка набрала 256 балів
18-Мельник Дмитро - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області
(сенсей І.В. Левицький ІІІ дан) спортсмен набрав 542 балів
 
 
ДРУГІ МІСЦЯ (СРІБНІ ПРИЗЕРИ ЗМАГАНЬ)
 
19-Бєлов Егор - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області
(семпай Д.А. Мельник І дан)  спортсмен набрав  118 балів
20- Баландюк Євгеній - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області
(семпай Д.А. Мельник І дан)  спортсмен набрав  97 балів
21- Бударецький Олександр - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області
(семпай Д.А. Мельник І дан) спортсмен набрав 155 балів
22-Бакун Олександр - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області
(семпай Д.А. Мельник І дан)  спортсмен набрав 216 балів
23- Запорожець Конст’янтин - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області
(сенсей І.В. Левицький ІІІ дан)  спортсмен набрав191 балів
24- Холостенко Володимир - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області
(сенсей І.В. Левицький ІІІ дан) спортсмен набрав 182 балів
25- Брусенський Рінат - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області
(семпай Д.А. Мельник І дан)  спортсмен набрав 129 балів
26- Лисєнко Даніїл - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області
(сенсей І.В. Левицький ІІІ дан)  спортсмен набрав 181 балів
27- Бурячек Вячеслав - м.Одеса ГО Одеська федерація рукопашного бою (мастер О.Л. Балан ІІІ)
 спортсмен набрав 257 балів
28- Капустін Павло - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області
(сенсей І.В. Левицький ІІІ дан)  спортсмен набрав 189 балів
29- Немировський Давід - м.Одеса ГО Одеська федерація рукопашного бою (мастер О.Л. Балан ІІІ) спортсмен набрав 255 балів
30- Чавдар В’ячеслав - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області
(сенсей І.В. Левицький ІІІ дан)  спортсмен набрав 274 балів
31- Безусова Анна - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області
(сенсей І.В. Левицький ІІІ дан)  спортсменка набрала 287 балів
32- Безродний Олексій - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області
(сенсей І.В. Левицький ІІІ дан)  спортсмен набрав 288 балів
 33- Сейлова Юліана - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області
(сенсей І.В. Левицький ІІІ дан)  спортсменка набрала 386 балів
34- Федоровський Володимир - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області
(сенсей І.В. Левицький ІІІ дан)  спортсмен набрав 525 балів
 
  
ТРЕТІ МІСЦЯ (БРОНЗОВІ ПРИЗЕРИ ЗМАГАНЬ)
 
35- Дегтяр Арсеній - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області
(семпай Д.А. Мельник І дан)  спортсмен набрав 117 балів
36- Бударецький Максим - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області
(семпай Д.А. Мельник І дан)  спортсмен набрав 96 балів
37- Клименко Андрій - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області
(семпай Д.А. Мельник І дан)  спортсмен набрав 137 балів
38- Милосердний Богдан - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області
(семпай Д.А. Мельник І дан)  спортсмен набрав 204 балів
39- Капустін Микола - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області
(сенсей І.В. Левицький ІІІ дан)  спортсмен набрав 132 балів
40- Соколовський Вадим - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області
(семпай Д.А. Мельник І дан)  спортсмен набрав 172 балів
41- Косцов Захар - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області
(сенсей І.В. Левицький ІІІ дан)  спортсмен набрав 99 балів
42- Кравченко Ілля - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області
(сенсей І.В. Левицький ІІІ дан)  спортсмен набрав 68 балів
43- Піліпочкін Олександр - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області
(сенсей І.В. Левицький ІІІ дан)  спортсмен набрав 127 балів
44- Невер Артем - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області
(сенсей І.В. Левицький ІІІ дан)  спортсмен набрав 145 балів
45- Пьянковський Денис - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області
(сенсей І.В. Левицький ІІІ дан)  спортсмен набрав 220 балів
46- Грозова Діана - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області
(сенсей І.В. Левицький ІІІ дан)  спортсмен набрав 350 балів
47- Балан Олександр - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області
(сенсей І.В. Левицький ІІІ дан)  спортсмен набрав 502 балів
48-Кременецький Павло - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області
(семпай Д.А. Мельник І дан)  спортсмен набрав 204 балів
 
 
                                             ТРЕТІ-ЧЕТВЕРТІ МІСЦЯ (ПРИЗЕРИ ЗМАГАНЬ)
 
49-Березин Олександр - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області
(семпай Д.А. Мельник І дан)  спортсмен набрав 108 балів
50- Остапенко Олексій - секція ГО «ООФКК» в с.Усатово Біляївського району Одеської області (семпай А.О. Остапенко І дан) спортсмен набрав 95 балів
51- Єрьоменко Богдан - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області
(сенсей І.В. Левицький ІІІ дан)  спортсмен набрав 132 балів
52- Ігнатовський Аркадій - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області
(семпай Д.А. Мельник І дан)  спортсмен набрав 126 балів
53- Андрєєв Владислав - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області
(сенсей І.В. Левицький ІІІ дан)  спортсмен набрав 151 балів
 
Керівництво федерації вітає переможців змагань з вдалим виступром!
 
 
Офіційний сайт:
ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ»
 
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити