Користувачі
На даний момент 113 гостей на сайті
Головна Новини гсо ООФКК Звіт про особисті результати ІІІ-го відкритого чемпіонату Одеської області з кіокушинкай карате в розділі «ката» «OPEN ODESSA REGIONAL CHAMPIONSHIP SHINKYOKUSHINKAI»
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
WKO SHINKYOKUSHINKAI
BRANCH OF SHIHAN V.G. LYASHCHENKO IN UKRAINE
ODESSA REGIONAL FEDERATION OF KYOKUSHINKAI KARAT
 
Звіт про особисті результати
ІІІ-го відкритого чемпіонату Одеської області з кіокушинкай карате
в розділі «ката» (WKO SHINKYOKUSHINKAI)
серед молодших юнаків та молодших дівчат у вікових групах
8-9,10-11,12-13 років
«OPEN ODESSA REGIONAL CHAMPIONSHIP  SHINKYOKUSHINKAI»
(при підтримці управління сім’ї молоді спорту Одеської ОДА )
 
м.Одеса                                           5-6 лютого 2016 року                       
 
alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt
Загальна кількість учасників – 65 чоловік
Загальний склад представленних команди  –  спортсменів, які були представлені:  

1-Головне додзьоГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» в м.Одеса
2-ВП ГО«ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» в Березівському районі Одеської області
3-Спортивний клуб «Таайфун» м. Одеса          
4-ГО «Кйоукошинкай карате південне додзьо Ренгокай» 
5-Секція ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» в с. Усатове Біляївського району Одеської області
 
    Місце проведення Спортивна зала Одеського Національного медичного університету  Головне додзьо ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» вОдеській області
     Загальне керівництво організацією та проведенням змагань здійснювалось Управлінням у справах сім’їмолоді та спорту Одеської ОДА.
     Безпосереднє керівництво  покладалось на створений організаційний комітет змагань,  ГО «Одеська обласна федерація кіокушинкай карате, та затвердженого  головного суддю і суддівську колегію змагань.
     Головний  суддя змагань був - суддя зі спорту  міжнародної категорії шихан Лященко Віктор Георгійович (V дан, м. Київ).
Помічник головного судді був -  семпай Дмитро Анатолійович Мельник  І дан, (м. Одеса)                                
Помічник головного судді був-  семпай Андрій Олексійович Остапенко  І дан, (м. Одеса)                                
Технічний секретар змагань була - Анастасія СергіївнаКобилянска  6 кю, (м. Одеса)
 
Молодші юнаки 8-9 років  підгрупа 1
 
1 МІСЦЕ – Клименко Андрій - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області
(семпай Д.А. Мельник І дан)
2 МІСЦЕ – Кременецький Павло - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області
(семпай Д.А. Мельник І дан)
3 МІСЦЕ- Лустін Ілля - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (сенсей І.В. Левицький ІІІ дан)
¾ МІСЦЕ - відсутній спортсмен
 
Молодші юнаки 8-9 років  підгрупа 2
 
1 МІСЦЕ – Бударецький Олександр - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області
(семпай Д.А. Мельник І дан)
2 МІСЦЕ – Дімітров Володимир - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області
(семпай Д.А. Мельник І дан)
3 МІСЦЕ- відсутній спортсмен
¾ МІСЦЕ – відсутній спортсмен
 
Молодші юнаки 10-11 років  підгрупа 1
 
1 МІСЦЕ – Шевченко Нікіта - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (сенсей І.В. Левицький ІІІ дан)
2 МІСЦЕ – Холостенко Володимир - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (сенсей І.В. Левицький ІІІ дан)
3 МІСЦЕ- Соколовський Вадим - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області
(семпай Д.А. Мельник І дан)
¾ МІСЦЕ – Кодимський Микита - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (сенсей І.В. Левицький ІІІ дан)
 
Молодші юнаки 10-11 років  підгрупа  2
 
1 МІСЦЕ – Запорожець Максим - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (сенсей І.В. Левицький ІІІ дан)
2 МІСЦЕ – Ратушний В’ячеслав - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (сенсей І.В. Левицький ІІІ дан)
3 МІСЦЕ- відсутній спортсмен
¾ МІСЦЕ – відсутній спортсмен
 
Молодші юнаки 10-11 років  підгрупа 3
 
1 МІСЦЕ – Деде Максим - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області
(семпай В.В. Дацишен І дан)
2 МІСЦЕ – Мирошниченко Максим – (Леонов)
3 МІСЦЕ- Лисєнко Даніїл - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (сенсей І.В. Левицький ІІІ дан)
¾ МІСЦЕ – Брусенський Ренат - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області
(семпай Д.А. Мельник І дан)
 
Молодші  дівчата 10-11 років 
 
1 МІСЦЕ – Хальзева Станіслава – (Хальзев)
2 МІСЦЕ – відсутній спортсмен
3 МІСЦЕ - відсутній спортсмен
¾ МІСЦЕ - відсутній спортсмен
 
Молодші  дівчата 12-13 років 
 
1 МІСЦЕ – Бондаренко Ніка – (Леонов)
2 МІСЦЕ – Нєнова Еріка - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області
(семпай В.В. Дацишен І дан)
3 МІСЦЕ- Булавенко Мирослава - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області
(семпай В.В. Дацишен І дан)
¾ МІСЦЕ – відсутній спортсмен
 
Молодші юнаки 12-13 років підгрупа 1
 
1 МІСЦЕ – Красюк Олексій - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області
(семпай В.В. Дацишен І дан)
2 МІСЦЕ – Сиволапенко Владислав - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області
(семпай В.В. Дацишен І дан)
3 МІСЦЕ- Бажан Андрій – (Леонов)
¾ МІСЦЕ – відсутній спортсмен
 
Молодші юнаки 12-13 років  підгрупа  2
 
1 МІСЦЕ – Цимбалюк Олександр - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області
(семпай В.В. Дацишен І дан)
2 МІСЦЕ – Красюк Олександр - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області
(семпай В.В. Дацишен І дан)
3 МІСЦЕ- Юшков Микита - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області
(семпай В.В. Дацишен І дан)
¾ МІСЦЕ – відсутній спортсмен
 
 
Керівництво федерації вітає переможців змагань з вдалим виступом!
 
 
Офіційний сайт:
ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ»
 
 
 
 
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити