Користувачі
На даний момент 50 гостей на сайті
Головна Новини гсо ООФКК Звіт про особисті результати участі спортсменів збірної команди ГО « ООФКК» у 5 відкритому обласному турнірі ГО « Одеська обласна федерація кіокушинкай карате» з кіокушинкай карате у вагових категоріях у розділі “куміте” серед молодших юнаків/молодших
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

WKO SHINKYOKUSHINKAI

 

Звіт про особисті результати участі спортсменів збірної команди ГО «ООФКК»  у 5 відкритому обласному турнірі ГО «Одеська обласна федерація кіокушинкай карате» з кіокушинкай карате у вагових категоріях  у розділі “куміте” серед  молодших юнаків/молодших дівчат юнаків/дівчат cпортсменів-початківців

"YOUNG DRAGON KYOKUSHINKAI KARATE"

котрий проходив в м. Одеса  24-25.04.2015 року

(за підтримки управління у справах фізичної культури та спорту Одеської обласної державної адміністрації)

alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt

 Загальний склад збірної команди  71 –  спортсмена, які були представлені:  
1-Головне додзьо ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» в м.Одеса

2-ВП ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» в Миколаївському районі Одеської області

3-ВП ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» в Березівському районі Одеської області

4-ВП ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» в Ізмаїльському районі Одеської області

5-Секція ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» в Київському районі міста Одеси

6-Секція ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» в Приморському районі міста Одеси

7-Секція ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» в с.Усатове Біляївського району Одеської області

8-Секція ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» в с.Августівка Біляївського району Одеської області

    Місце проведення баскетбольна зала спортивного комплексу Одеського Національного медичного університету  за адресою: вул. Ольгіївська, 4-А.

     Безпосередня відповідальність за проведення змагань покладалаась на ГО «ООФКК» та суддівську колегію, призначену та затверджену організаційним комітетом.

-Головним суддею чемпіонату був віце-президента ВГО “Українська федерація кіокушинкай карате”, суддю міжнародної категорії зі спорту шихана В. Г. Лященка, 5-й дан (м. Київ)

-Заступником головного судді був - президент ГО «Одеська обласна федерація кіокушинкай карате»  семпай І. В. Левицький, 2 дан (м. Одеса)

-Технічним секретар змагань була - інструктор К.Г. Запорожець 3 кю (м. Одеса)

-Головою організаційного комітету був - віце-президент ГО «Одеська обласна федерація кіокушинкай карате» інструктор Е.Ю Сотов 1 кю (м. Одеса)

-Коорденатором  змагань з питань суддівства був - семпай Д.І Савенко 1 дан (м. Одеса)

-Коорденатором змагань по організаційним питанням був - інструктор  О.Л. Балан 4 кю (м.Одеса)

ПЕРШІ місця

(чемпіони Одеської області з кіокушинкай карате)

1-Запорожець Констянтин -головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

2-Каплунов Вадим - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одесаінструктор  Остапенко А.О.

3-Напалков Кирило - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

4-Остапенко Олексій - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

5-Милосердний Богдан - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

6-Григорян Сергій- головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

7-Кандрашов Микита - ВП ГО “ООФКК” в Березівкому р-ні  т/в Дацишин В.В.

8-Марусяк Андрій -ВП ГО “ООФКК” в Березівкому р-ні  т/в Дацишин В.В.

9-Гарбуз Валерій -ВП ООФКК в Миколаївському р-ні  інструктор Губа О.С.

10-Запорожець Евгенія - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

11-Дерищук Яна - ВП ООФКК в Миколаївському р-ні  інструктор Губа О.С.

12-Лавренцова Анна - ВП ООФКК в Ізмаїльському р-ні інструктор  Федоровський В.О.

13-Дудник Анастасія -ВП ГО “ООФКК” в Березівкому р-ні  т/в Дацишин В.В.

 

ДРУГІ місця

(срібні призери Одеської області з кіокушинкай карате)

14-Дегтяр Арсен - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

15-Абдулаєв Олександр - Секція ООФКК в с.Усатово в м.Одеса інструктор Остапенко А.О.

16-Бєлов Егор - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

17-Майстер Даніїїл  - ВП ГО “ООФКК” в Березівкому р-ні  т/в Дацишин В.В.

18-Крутієнко Олександр - ВП ООФКК в Ізмаїльському р-ні інструктор Федоровський В.О.

19-Сватковський Максим - Секція ООФКК в Київському р-ні в м.Одеса інструктор Агівнов Д.О.

20-Косцов Захар - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.

21-Кацапов Владислав - Секція ООФКК в с.Августівка т/в Савенко Д.І.

56-Травлінський Валерій - ГО “ООФКК” ВП ГО “ООФКК” в Березівкому р-ні  т/в Дацишин В.В.

22-Грабчак Максим - Секція ООФКК в Приморському р-ні  інструктор Громов І.А.

23-Новіков Микита - Секція ООФКК в Київському р-ні в м.Одеса інструктор Агівнов Д.О.

24-Вербицький Дмитро - ВП ООФКК в Миколаївському р-ні інструктор Губа О.С.

25-Ястремський Владислав - Секція ООФКК в Приморському р-ні інструктор Громов І.А.

26-Березовська Любов- ВП ООФКК в Миколаївському р-ні  інструктор Губа О.С.

27-Кондрушина Катерина- головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

28-Кирилова Марина - Секція ООФКК в с.Августівка т/в Савенко Д.І.

29-Григоровська Діана - ВП ООФКК в Миколаївському р-ні  інструктор Губа О.С.

30-Валікова Євгенія - ГО “ООФКК” ВП ГО “ООФКК” в Березівкому р-ні  т/в Дацишин В.В.

31-Афанасьева Олена- Секція ООФКК в Приморському р-ні  інструктор Громов І.А.

 

ТРЕТІ місця

(бронзові призери Одеської області з кіокушинкай карате)

32-Сечкін Віктор - головне додзьоГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

33-Тимчук Кирило - ВП ГО “ООФКК” в Березівкому р-ні  т/в Дацишин В.В.

34-Красаков Ярослав - Секція ООФКК в с.Августівка т/в Савенко Д.І.

35-Дядичек Роман -ВП ГО “ООФКК” в Березівкому р-ні  т/в Дацишин В.В.

36-Дойжа Владислав - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

37-Кондрашов Данило -ВП ГО “ООФКК” в Березівкому р-ні  т/в Дацишин В.В.

38-Селезенко Глеб - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

39-Мартинович Вячеслав -ВП ГО “ООФКК” в Березівкому р-ні  т/в Дацишин В.В.

40-Озкан Даніїл - Секція ООФКК в с. Августівка т/в Савенко Д.І.

41-Піліпочкін Олександр - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.

42-Гуляєв Руслан - ВП ООФКК в Миколаївському р-ні  інструктор Губа О.С.

43-Науменко Володимир - ВП ООФКК в Ізмаїльському р-ні інструктор Федоровський В.О.

44-Сотова Яна - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

45-Козакевич ІваннаВП ГО “ООФКК” в Березівкому р-ні  т/в Дацишин В.В.

46-Кириловська Валерія- ВП ГО “ООФКК” в Березівкому р-ні  т/в Дацишин В.В.

47-Крутієнко Ірина - ВП ООФКК в Ізмаїльському р-ні інструктор Федоровський В.О.

 

ЧЕТВЕРТІ  місця

(призери Одеської області з кіокушинкай карате)

48-Юшков Андрій- ВП ГО “ООФКК” в Березівкому р-ні  т/в Дацишин В.В.

49-Калінич Дмитро-Секція ООФКК в с.Усатово  в м.Одеса інструктор Остапенко А.О.

50-Обжелянський Андрій - ВП ООФКК вІзмаїльському р-ні інструктор Федоровський В.О.

51-Гомашов Семен - Секція ООФКК в с.Августівка т/в Савенко Д.І.

52-Герега Олексій- Секція ООФКК в с.Августівка т/в Савенко Д.І.

53-Бельмач Дмитро - головне додзьоГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

54-Вахідов Армен - Секція ООФКК в с.Августівка т/в Савенко Д.І.

55-Левковський Владислав - Секція ООФКК в с.Августівка т/в Савенко Д.І.

56-Трубченінов Тимофій - Секція ООФКК в с.Усатово  в м.Одеса інструктор Остапенко А.О.

57-Зайцев Андрій - Секція ООФКК в Київському р-ні в м.Одеса інструктор Агівнов Д.О.

58-Титаренко Павло- Секція ООФКК в с.Усатово  в м.Одеса інструктор Остапенко А.О.

59-Яновський Денис - Секція ООФКК в с.Усатово  в м.Одеса інструктор Остапенко А.О.

60-Мантос Олександр - головне додзьоГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

61-Бурля Юлія - ВП ООФКК в Миколаївському р-ні  інструктор Губа О.С.

62-Васильєва Ольга - ВП ГО “ООФКК” в Березівкому р-ні  т/в Дацишин В.В.

 

Офіційний сайт:

ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ»

www.kyokushinkay.od.ua

 

Керівництво ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» висловлює щиру вдячність усім спортсменам,тренерам та представникам команд за дружню партнерську підтримку та активну участь в змаганнях!

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити