Користувачі
На даний момент 206 гостей на сайті
Головна Новини гсо ООФКК Звіт про особисті результати участі збірної команди ГО « ООФКК» від Одеської області у І-му відкритому кубку ГО «ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ ТА КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» “SPRING CUP POLTAVA - 2016”
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

WKO SHINKYOKUSHINKAI

BRANCH OF SHIHAN V.G. LYASHCHENKO IN UKRAINE

ODESSA REGIONAL FEDERATION OF 

KYOKUSHINKAI KARATE

 

Звіт про особисті результати участі збірної команди

ГО « ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» від Одеської області у І-му відкритому кубку ГО «ПОЛТАВСЬКА обласна федерація ШИНКІОКУШИНКАЙ ТА кіокушинкай карате»

“SPRING CUP POLTAVA - 2016”

 000

 

м. Полтава                                               4-5 березня 2016 року
 
Загальна кількість збірної команди ГО «ООФКК» склала 57 чоловік.
Загальна кількість учасників склала - 254 чоловіка
 
ПЕРШІ МІСЦЯ (ЧЕМПІОНИ ЗМАГАНЬ)
 
1 - Ратушний В’ячеслав - м. Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (сенсей І.В. Левицький ІІІ дан) 
2 - Ткачук Валерія - м. Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (інструктор-методист К.Г. Запорожець 1 кю)
3 - Запорожець Анастасія - м. Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (сенсей І.В. Левицький ІІІ дан) 
4 - Клименко Андрій - м. Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області
(семпай Д.А. Мельник І дан)
5 - Бударецький Олександр - м. Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області
(семпай Д.А. Мельник І дан)
6 - Деде Максим - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області
(семпай В.В. Дацишен І дан) 
7 - Милосердний Богдан - м. Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області
(семпай Д.А. Мельник І дан)
8 - Аляраши Даніїл – Олександр - м. Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (семпай Д.А. Мельник І дан)
9 - Кременецький Павло - м. Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області
(семпай Д.А. Мельник І дан)
 10 - Белоус Максим – секція ГО «ООФКК» в Суворовському районі Одеської області (інструктор-методист  І.А.  Громов 1 кю )
11 - Запорожець Максим - м. Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (сенсей І.В. Левицький ІІІ дан) 
12 - Новосельцев Дмитро - м. Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (сенсей І.В. Левицький ІІІ дан) 
13 - Дацишена Катерина - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (семпай В.В. Дацишен І дан) 
14 - Ненова Еріка  - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області
(семпай В.В. Дацишен І дан) 
15 - Красюк Олександр - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області
(семпай В.В. Дацишен І дан) 
16 - Красюк Олексій - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області
(семпай В.В. Дацишен І дан) 
17 - Юшков Микита - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області
(семпай В.В. Дацишен І дан) 
18 - Цимбалюк Іван - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області
(семпай В.В. Дацишен І дан) 
19 - Оснякова Альбіна - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області
(семпай В.В. Дацишен І дан) 
 
ДРУГІ МІСЦЯ (СРІБНІ ПРИЗЕРИ ЗМАГАНЬ)
 
20 - Холостенко Володимир - м. Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (сенсей І.В. Левицький ІІІ дан) 
21Шевченко Нікіта - м. Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (сенсей І.В. Левицький ІІІ дан) 
22 - Дацишена Аліна - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області
(семпай В.В. Дацишен І дан) 
23 - Напалков Павло -  м. Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області
(семпай Д.А. Мельник І дан)
24 - Капустін Микола - м. Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (сенсей І.В. Левицький ІІІ дан) 
25 - Дегтяр Арсеній - м.Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області
(семпай Д.А. Мельник І дан)
26 - Українець Дмитро -  м. Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (сенсей І.В. Левицький ІІІ дан) 
27 - Остапенко Олексій - секція ГО «ООФКК» в с. Усатове Одеської області (інструктор-методист  А.О. Остапенко 1 дан )
28 - Піліпочкін Олександр - м. Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (сенсей І.В. Левицький ІІІ дан) 
29 - Некрасова Анна - секція ГО «ООФКК» в с. Усатове Одеської області (інструктор-методист  А.О. Остапенко 1 дан )
30 - Галан Микола - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області
(семпай В.В. Дацишен І дан) 
 
 
ТРЕТІ МІСЦЯ (БРОНЗОВІ ПРИЗЕРИ ЗМАГАНЬ)
 
31 - Шевченко Вікторія - м. Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (інструктор-методист К.Г. Запорожець 1 кю)
32 - Напалков Кирил - м. Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області
(семпай Д.А. Мельник І дан)
33 - Сиволапенко Владислав - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (семпай В.В. Дацишен І дан) 
 34 - Булавенко Мирослава - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (семпай В.В. Дацишен І дан) 
 35 - Юшков Андрій - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області
(семпай В.В. Дацишен І дан) 
 
 
- Холостенко Володимир - м. Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (сенсей І.В. Левицький ІІІ дан) НАГОРОДЖЕННИЙ ІМЕННОЮ ВІДЗНАКОЮ ЗМАГАНЬ ЗА КРАЩУ ТЕХНІКУ
- Шевченко Вікторія - м. Одеса головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (інструктор-методист К.Г. Запорожець 1 кю) НАГОРОДЖЕННА ІМЕННОЮ ВІДЗНАКОЮ ЗМАГАНЬ ЗА КРАЩУ ТЕХНІКУ
 
    За результатами збірна команда ГО «ООФКК» від Одеської області в командному заліку посіла ПЕРШЕ КОМАНДНЕ місце.
 
Керівництво федерації  вітає усіх переможців змагань та висловлює щиру вдячність усім батькам спортсменів за створення сприятливих умов,що до відрядження збірної команди на змагання!
 
Офіційний сайт:
ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ»
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити