Користувачі
На даний момент 81 гостей на сайті
Головна Новини гсо ООФКК ЗВІТ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ 1-го відкритого ЧЕМПІОНАТУ БІЛЯЇВСЬКОГО РАЙОН ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
WKO SHINKYOKUSHINKAI
FEDERATION SHINKYOKUSHINKAIKARATE OF UKRAINE
FEDERATION SHINKYOKUSHINKAI KARATE OF ODESSA REGIONAL

 ЗВІТ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ

1-го відкритого ЧЕМПІОНАТУ БІЛЯЇВСЬКОГО  РАЙОН ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ У РОЗДІЛІ  “КУМІТЕ” серед  молодших юнаків/МОЛОДШИХ дівчат, ДЛЯ СПОРТСМЕНІВ-ПОЧАТКІВЦІВ ВІД 10 ДО 7 КЮ

 “OPEN BILAIVKA SHINKYOKUSHINKAI  CHAMPIONSHIP”

 

alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt
 
       На змаганнях були представленні наступні спортивні організації:
 
 1 - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області
 2 - Секція  «ФШКОО»  в Суворовському  районі  м. Одеса
 3 - Секція  «ФШКОО»в Київському  районі  м. Одеса
 4 - Секція  «ФШКОО» в смт. Ільїнка, Біляївського районі, Одеської області
 5 - Секція «ФШКОО» в с. Усатове, Біляївського  районі Одеської області
 6 - Секція  «ФШКОО» в с. Набережне,  Біляївського  районі, Одеської області
 7 - ВП ГО «ООФКК» у Березівському  районі, Одеської області
 8 - ДЮЦСЄ «Муромець-1999»  м. Київ
 9 - Головне додзьо ГО «ФКШК м. Києві» м. Київ
 10 - Секція ГО «ФКШК м. Києві» в Дарницькому районі м. Києва
 11 - ВП ГО «ФШКУ» ФШКЧО м. Умань,Черкаська область 
 12 - Спортивний клуб «САТОРІ» м. Одеса
 13 - ГО «ВФКК» С/К «Будокан» м. Одеса
 14 - ВП ГО «ФШКУ» ФШКХО м. Славута, Хмельницька область 
 15 - ВП ГО «ФШКУ» ФШКЧО м. Прилуки,Чернигівська область 
 16 - Спортивний клуб «ОЯМА» м. Черкаси
 
      Загальна кількість учасників склала - 171 чоловік
 
ПЕРШІ МІСЦЯ (ЧЕМПІОНИ ЗМАГАНЬ)
1-Бахчиєв  Ярослав - СК “Саторі” м. Одеса (тренер А.Г. Черфас)
2-Вольський Ілля - ВП ГО «ФШКУ» ФШКХО м. Славута, Хмельницька область (тренер С.В. Колесник)
3- Глуховська Єва - СК “Саторі” м. Одеса (тренер А.Г. Черфас)
4-Зрютін Мирослав - Секція  ГО ФШКОО” в с. Усатове Біляївського  р-ну. Одеськоїобласті (тренер А.О. Остапенко)
5-Напалков Кирило - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер Д.А Мельник)
6-Аляраши Даніель - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер Д.А Мельник)
7-Березин Олександр - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер Д.А Мельник)
8-Білан Дмитро - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)    
9-Білобрицький Дмитро - Секція  ГО ФШКОО” в с. Усатове Біляївського  р-ну. Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
10-Бударецький Максим - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер Д.А Мельник)
11-Шибко Данило - СК “Саторі” м. Одеса (тренер А.Г. Черфас)
12-Нагернюк Олексій - МОГО «ФКБК»м. Миколаїв (тренер В.В. Гішко)
13-Власенко Михайло - МОГО «ФКБК»м. Миколаїв (тренер В.В. Гішко)
14-Холстенко Катериа - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер К.Г.Запорожець)
15-Самаракіна Анастасія - Головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (тренер К.Г. Запорожець)
16-Милосердний Богдан - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер Д.А Мельник)
17-Мовсісян Роберт - Секція  ГО ФШКООСуворовського  р-ну. м. Одеса (тренер І.А. Громов)
18-Насальський Віталій - ГО «ВФКК» С/К «Будокан»  м. Одеса (тренер М.С. Баух)
19-Ігнатовський Аркадій -  Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер Д.А Мельник)
20-Дунак Віталій - м. Миколаїв МОГО «ФКБК» (тренер В.В. Гішко)
21-Дімітров Роман - ГО «ВФКК» С/К «Будокан» м. Одеса (тренер М.С. Баух)
22-Грабчак Катерина - Секція  ГО ФШКООСуворовського  р-ну. м. Одеса (тренер І.А. Громов)
23-Коломієць Анастасія - Секція  ГО ФШКОО” в с. Усатове Біляївського  р-ну. Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
24-Остапенко Олексій - Секція  ГО ФШКОО” в с. Усатове Біляївського  р-ну. Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
25-Албул Остап - СК “Саторі” м. Одеса (тренер А.Г. Черфас)
26-Томиловський Владислав - МОГО «ФКБК»м. Миколаїв (тренер В.В. Гішко)
27-Некрасова Анна - Секція  ГО ФШКОО” в с. Усатове Біляївського  р-ну. Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
28-Студіліна Владислава - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
29-Гребенюк Артеи - СК “Саторі” м. Одеса (тренер А.Г. Черфас)
30-Марченко Каріна - ВП ГО «ФШКУ» ФШКЧО м. Умань (тренер К.С. Слуцька)
31-Казановська Кристина - ВП ГО «ФШКУ» ФШКЧО м. Умань (тренер К.С. Слуцька)
32-Лобань Дмитро - ГО «ВФКК» С/К «Будокан» м. Одеса (тренер М.С. Баух)
33-Гречанська Софія - Секція  ГО ФШКОО” в с. Усатове Біляївського  р-ну. Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
34-Науменко Олександр - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
35-Фаградян Давид - Секція  ГО “ФШКОО”  смт. Ільїнка  Біляївського  р-ну. Одеської області (тренер О.С. Бордан)
36-Рачков Данило - МОГО «ФКБК»м. Миколаїв (тренер В.В. Гішко)
37-Потапенко Данило - МОГО «ФКБК»м. Миколаїв (тренер В.В. Гішко)
38-Белоус Максим - Секція  ГО ФШКООСуворовського  р-ну. м. Одеса (тренер І.А. Громов)
39-Шевченко Данило - Секція  ГО ФШКООСуворовського  р-ну. м. Одеса (тренер І.А. Громов)
40-Валікова Євгенія - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)    
41-Виноградний Данило - МОГО «ФКБК»м. Миколаїв (тренер В.В. Гішко)
42-Сіманьков Олександр - Секція  ГО ФШКОО” в с. Усатове Біляївського  р-ну. Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
43-Оснякова Альбіна - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)    
44-Демідюк Андрій - Секція  ГО “ФШКОО”  смт. Ільїнка  Біляївського  р-ну. Одеської області (тренер О.С. Бордан)
45-Мельничук Дмитро - ВП ГО «ФШКУ» ФШКХО м. Славута, Хмельницька область  (тренер С.В. Колесник)
46-Лабунський Богдан - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)    
47-Некритов Владислав - Секція  ГО “ФШКОО”  смт. Ільїнка  Біляївського  р-ну. Одеської області (тренер О.С. Бордан)
48-Лаур Максим - Секція  ГО ФШКОО” в с. Набережне Біляївського  р-ну. Одеської області (тренер Г.М. Гузель)
49-Столяр Іван - Секція  ГО “ООФКК” в с. Набережне Біляївського  р-ну  Одеської області (тренер Г.М. Гузель)
50-Тулизик Олексій - СК “Саторі” м. Одеса (тренер А.Г. Черфас)
 
ДРУГІ МІСЦЯ (СРІБНІ ПРИЗЕРИ ЗМАГАНЬ)
51-Марцинишен Роман - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер Д.А Мельник)
52-Сич Констянтин - Секція  ГО ФШКОО” в с. Усатове Біляївського  р-ну. Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
53-Лисєнко Поліна - Головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (тренер К.Г. Запорожець)
54-Степаненко Денис - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
55-Медзяновський Євгеній - Секція  ГО ФШКОО” в с. Усатове Біляївського  р-ну. Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
56-Натей-Голенко Кирилл - СК “Саторі” м. Одеса (тренер А.Г. Черфас)
57-Котов Тимур - Секція ГО «ФКШК м. Києві» в Дарницькому районі м. Києва(тренер С.О. Сакун)
58-Бабакін Сергій - СК “Саторі” м. Одеса (тренер А.Г. Черфас)
59-Мазур Михайло - Секція  ГО ФШКОО” в с. Усатове Біляївського  р-ну. Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
60-Бєлов Єгор - Головне додзьоГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер Д.А Мельник)
61-Бурега Ілля - МОГО «ФКБК»м. Миколаїв (тренер В.В. Гішко)
62-Вольський Микита - ВП ГО «ФШКУ» ФШКХО м. Славута, Хмельницька область (тренер С.В. Колесник)
63-Клімова Вікторія - Головне додзьо ГО «ФКШК м. Києві» м. Київ (тренер В.Г. Лященко)
64-Опанасенко Денис - Секція  ГО “ФШКОО”  смт. Ільїнка  Біляївського  р-ну. Одеськоїобласті (тренер О.С. Бордан)
65-Просвєтов Паниєлєй - Головне додзьо ГО «ФКШК м. Києві» м. Київ (тренер В.Г. Лященко)
66-Гуреу Богдан - Секція  ГО “ООФКК” в с. Набережне Біляївського  р-ну. Одеської області(тренер Г.М. Гузель)
67-Стенгач Владислав - Секція  ГО “ООФКК” в с. Набережне Біляївського  р-ну. Одеськоїобласті (тренер Г.М. Гузель)
68-Тихенко Євгеній - Головне додзьоГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
69-Леванов Арсеній - СК “Саторі” м. Одеса (тренер А.Г. Черфас)
70-Ельгазалі Аіда - Секція  ГО ФШКОО” в с. Усатове Біляївського  р-ну. Одеськоїобласті (тренер А.О. Остапенко)
71-Власенко Вікторія - ГО «ВФКК» С/К «Будокан» м. Одеса (тренер М.С. Баух)
72-Напалков Павло - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер Д.А Мельник)
73-Селезенко Глеб - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер Д.А Мельник)
74-Юрченко Денис - Головне додзьо ГО «ФКШК м. Києві» м. Київ (тренер В.Г. Лященко)
75-Сотова Яна - Головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (тренер К.Г. Запорожець)
76-Галка Анна - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
77-Юшков Андрій - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)    
78-Алєксандрова Єлізавета - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
79-Білобрицька Ангеліна - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове Біляївського  р-ну.Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
80-Стенгач Дмитро - Секція  ГО “ООФКК” в с. Набережне Біляївського  р-ну.Одеської області (тренер Г.М. Гузель)
81-Арутюнян Кристина - Секція  ГО ФШКОО” в с. Усатове Біляївського  р-ну.Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
82-Даценко Олександр - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
83-Бригадир Костянтин - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
84-Лобунець Максим - ВП ГО «ФШКУ» ФШКХО м. Славута, Хмельницька область  (тренер С.В. Колесник)
85-Галутва Ярослав -Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
 86-Димчогло Олександр - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)    
87-Тарасова Дарина - Головне додзьо ГО «ФКШК м. Києві» м. Київ (тренер В.Г. Лященко)
88-Гайдученко Андрій - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
89-Трубчанінов Тимофій - Секція  ГО ФШКОО” в с. Усатове Біляївського  р-ну. Одеськоїобласті (тренер А.О. Остапенко)
90-Мельничук Дарина - Головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (тренер К.Г. Запорожець)
91-Невер Артем - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
92-Новіков Микита - Секція  ГО “ФШКОО” в Київському  р-ні. м. Одеса (тренер Д.О. Агінов)
93-Смілянець Дмитро - СК “Ояма” м. Черкаси  (тренер С. Ігнатенко)
94-Геворгян Арсен - ВП ГО «ФШКУ» ФШКХО м. Славута, Хмельницька область  (тренер С.В. Колесник)
95-Шевченко Олександр - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
96-Бурмака Віталій - Секція  ГО “ООФКК” в с. Набережне Біляївського  р-ну. Одеської області (тренер Г.М. Гузель)
 
ТРЕТІ МІСЦЯ (БРОНЗОВІ ПРИЗЕРИ ЗМАГАНЬ)
97-Ботнарь Володимир - Секція  ГО ФШКОО” в с. Усатове Біляївського  р-ну. Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
98-Запорожець Євгенія - Головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (тренер К.Г. Запорожець)
99-Мазило Кирилл - СК “Саторі” м. Одеса (тренер А.Г. Черфас)
100-Стенгач Микита - Секція  ГО “ООФКК” в с. Набережне Біляївського  р-ну. Одеської області (тренер Г.М. Гузель)
101-Вернедуб Єгор - Секція  ГО ФШКОО” в с. Усатове Біляївського  р-ну. Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
102-Совбан Артем - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер Д.А Мельник)
103-Осіпов Максим - Секція  ГО ФШКОО” в с. Усатове Біляївського  р-ну. Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
104-Решетняков Микита - Секція  ГО ФШКОО” в с. Усатове Біляївського  р-ну. Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
105-Чайка Максим - МОГО «ФКБК» - м. Миколаїв (тренер В.В. Гішко)
106-Абдулаєв Олександр - Секція  ГО ФШКОО” в с. Усатове Біляївського  р-ну. Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
107-Осіпов Артем - Секція  ГО ФШКОО” в с. Усатове Біляївського  р-ну. Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
108-Бойцов Богдан - Секція  ГО ФШКОО” в с. Усатове Біляївського  р-ну. Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
109-Водонаєв Богдан - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
110-Єршов Ярослав - Секція  ГО ФШКОО” в с. Усатове Біляївського  р-ну. Одеськоїобласті (тренер А.О. Остапенко)
111-Височан Аркадій - СК “Саторі” м. Одеса (тренер А.Г. Черфас)
112-Запорожець Костянтин - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В.Левицький)
113-Калініч Дмитро - Секція  ГО ФШКОО” в с. Усатове Біляївського  р-ну. Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
114-Гуртовий Олег - СК “Саторі” м. Одеса (тренер А.Г. Черфас)
115-Мірошников Тимур - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
116-Торба Владислав - МОГО «ФКБК»м. Миколаїв (тренер В.В. Гішко)
117-Ботнарь Софія - Секція  ГО ФШКОО” в с. Усатове Біляївського  р-ну. Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
118-Опанасенко Вікторія - Секція  ГО “ФШКОО”  смт. Ільїнка  Біляївського  р-ну. Одеської області (тренер О.С. Бордан)
119-Краснощьок Анатолій - Секція  ГО “ФШКОО”  смт. Ільїнка  Біляївського  р-ну. Одеської області (тренер О.С. Бордан)
120-Завалій Владислав - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
121- Оханський Олександр - ВП ГО «ФШКУ» ФШКЧО м. Умань (тренер К.С. Слуцька)
122-Бойко Богдан - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)    
123-Галицький Максим - ВП ГО «ФШКУ» ФШКХО м. Славута, Хмельницька область  (тренер С.В. Колесник)
124-Кисельов Георгій - ГО «ВФКК» С/К «Будокан» м. Одеса (тренер М.С. Баух)
125-Чумаченко Юрій - Секція  ГО “ООФКК” в с. Набережне Біляївського  р-ну. Одеської області (тренер Г.М. Гузель)
126-Арутюнян Давид - Секція  ГО ФШКОО” в с. Усатове Біляївського  р-ну. Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
 
ТРЕТІ/ЧЕТВЕРТІ МІСЦЯ (ПРИЗЕРИ ЗМАГАНЬ)
127-Черевчук Кирилл - Секція  ГО ФШКОО” в с. Усатове Біляївського  р-ну. Одеськоїобласті (тренер А.О. Остапенко)
128-Армашова Дар’я - Головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (тренер К.Г. Запорожець)
129-Абрамов Георгій - Секція  ГО ФШКОО” в с. Усатове Біляївського  р-ну. Одеськоїобласті (тренер А.О. Остапенко)
130-Яковенко Єгор - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
131-Землянський Олександр - Головне додзьоГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер Д.А Мельник)
132-Мальчик Кирилл - Секція  ГО ФШКОО” в с. Усатове Біляївського  р-ну. Одеськоїобласті (тренер А.О. Остапенко)
133-Небеленчук Данило -  Головне додзьоГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер Д.А Мельник)
134-Кравченко Олег - Секція  ГО ФШКОО” в с. Усатове Біляївського  р-ну. Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
135-Мельник Руслан - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
136-Чорний Олександр - Секція  ГО ФШКООСуворовського  р-ну. м. Одеса (тренер І.А. Громов)
137-Кісільов Богдан - МОГО «ФКБК»м. Миколаїв (тренер В.В. Гішко)
138-Рибак Євген - ВП ГО «ФШКУ» ФШКЧО м. Умань (тренер К.С. Слуцька)
139-Кушпій Микола - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
140-Сорока Владислав - Секція  ГО ФШКОО” в с. Усатове Біляївського  р-ну. Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
141-Туровський Вадим - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
142-Росінська Дарина - Секція  ГО ФШКОО” в с. Усатове Біляївського  р-ну. Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
143-Сідошенко Всеволод - Секція  ГО ФШКОО” в с. Усатове Біляївського  р-ну. Одеськоїобласті (тренер А.О. Остапенко)
144-Секретарюк Владислав - ВП ГО «ФШКУ» ФШКЧО м. Умань (тренер К.С. Слуцька)
145-Карчевський Артур - Секція  ГО “ФШКОО”  в Київському  р-ні. м. Одеса (тренер Д.О. Агінов)
146-Пальчик Андрій - Секція ГО «ФКШК м. Києві» в Дарницькому районі м. Києва(тренер С.О. Сакун)
147-Ковбишь Вадим - Секція  ГО ФШКООСуворовського  р-ну. м. Одеса (тренер І.А. Громов)
148-Мєєрзон Даніель - Секція  ГО ФШКООСуворовського  р-ну. м. Одеса (тренер І.А. Громов)
 
Керівний склад
ГО «ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
щиро вітає усіх переможців та призерів змагань!
ОСУ!
 
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ
ГО «ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити