Користувачі
На даний момент 160 гостей на сайті
Головна Новини гсо ООФКК Звіт про результати 1-го відкритого спеціалізованого семінару «ОДЕСА БУДО КАЙКА - 2017»
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
WKO SHINKYOKUSHINKAI
FEDERATION SHINKYOKUSHINKAI KARATE OF UKRAINE
FEDERATION SHINKYOKUSHINKAI KARATE OF ODESA REGIONAL
 
Звіт про результати
1-го відкритого спеціалізованого семінару з виду бойового
мистецтва шинкіокушинкай карате
(WKO SHINKYOKUSHINKAI)
«ОДЕСА БУДО КАЙКА - 2017»
alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt
 
Місце проведення ВСС «ОДЕСА БУДО КАЙКА - 2017» було:
- м. Одеса, вул. Ольгіївська, 4 а (спортивна зала, спортивного комплексу ОНМедУ)
Головний керуючий ВСС «ОДЕСА БУДО КАЙКА - 2017» був:
- президент ГО «ФШКУ» шихан Віктор Георгійович Лященко, 5 дан (м. Київ)
Головою організаційного комітету ВСС «ОДЕСА БУДО КАЙКА - 2017» був:
- президент ГО «ФШКОО» сенсей Ігор Вікторович Левицький, 3 дан (м. Одеса)
Головним куратором ВСС «ОДЕСА БУДО КАЙКА - 2017» був:
- начальник кафедри спеціальної фізичної підготовки ОДУВС підполковник Національної поліції Володимир Володимирович Домніцак (м. Одеса)
Головним методистом ВСС «ОДЕСА БУДО КАЙКА - 2017» був:
- чемпіон світу з тайського боксу Володимир Попов(м. Одеса)
 
Загальна кількість учасників склала - 128 спортсменів.
 
     Перелік осіб, що вдало склали атестаційне тестування на учнівську 10 кю ступінь з виду бойового мистецтва шинкіокушинкай карате (WKO SHINKYOKUSHINKAI)
1-Акопян Геворк - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Набережне, Біляївського  району, Одеської області (інструктор-методист Г.М. Гузель)
2-Юсипів Олександр - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
3-Побережний Кирил - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
4-Амуров Артем-Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
5-Новіков Данило - Секція  ГО “ФШКОО” в Київському району, Одеської області (тренер Д.О. Агінов )
6-Конаненко Ольга -  Секція  ГО “ФШКОО” в с. Ільїнка, Біляївського району, Одеської області  (інструктор-методист О.С. Бордан)
7-Андронік Алефтіна - Секція  ГО “ФШКОО” в Київському району, Одеської області (тренер Д.О. Агінов )
8- Фоміна Марія  - Секція  ГО “ФШКОО” в Київському району, Одеської області (тренер Д.О. Агінов )
9-Сіров Максим - Секція  ГО “ФШКОО” в Київському району, Одеської області (тренер Д.О. Агінов )
10-Ігнатов Артем -Секція  ГО “ФШКОО” в Київському району, Одеської області (тренер Д.О. Агінов )
11-Топальницький Дмитро -Секція  ГО “ФШКОО” в Київському району, Одеської області (тренер Д.О. Агінов )
12-Нєйчев Кирил - Секція  ГО “ФШКОО” в Київському району, Одеської області (тренер Д.О. Агінов )
13-Дубінчак Олександр -Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
14-Вамильева Ірина -Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
15-Дзюбенко Евгенія -Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер К.Г. Запорожець)
16-Супрунович Данило – ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської  області (тренер В.В. Дацишен)
     Перелік осіб, що вдало склали атестаційне тестування на учнівську 9 кю ступінь з виду бойового мистецтва шинкіокушинкай карате (WKO SHINKYOKUSHINKAI)
17-Медзяновський Евген - Секція ГО “ФШКОО”в с.Усатове,Біляївського району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
18-Белобрицький Дмитро - Секція  ГО “ФШКОО” в с.Усатове, Біляївського району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
19-Белобрицька Ангеліна - Секція  ГО “ФШКОО”в с.Усатове,Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
20-Олтян Максим - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області(тренер І.В. Левицький)
21-Колос Анжеліка - Секція  ГО “ФШКОО” в Київському району, Одеської  області (тренер А.А. Федоров)
22-Колос Максим - Секція  ГО “ФШКОО” в Київському району, Одеської області (тренер А.А. Федоров)
23- Дереча Артур - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області(тренер І.В. Левицький)
24-Господинько Костянтин -Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
25-Меднов Денис -Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
26-Сідошенко Ольга -Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
27-Дзюба Тихон -Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
28-Колбун Денис - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської  області (тренер В.В. Дацишен)
     Перелік осіб, що вдало склали атестаційне тестування на учнівську 8 кю ступінь з виду бойового мистецтва шинкіокушинкай карате (WKO SHINKYOKUSHINKAI)
29-Степанов Максим - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
30-Супрунець Евгеній - Секція  ГО “ФШКОО” в Київському району, Одеської області (тренер Д.О. Агінов )
31-Науменко Олександр - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
32-Мельничук  Дар’я - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер К.Г. Запорожець)
33-Оніщенко Марія - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер К.Г. Запорожець)
     Перелік осіб, що вдало склали атестаційне тестування на учнівську7 кю ступінь з виду бойового мистецтва шинкіокушинкай карате (WKO SHINKYOKUSHINKAI)
34-Бакун Олександр - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)
35-Федоров Вадим -Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
36-Лисенко Андрій - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
37-Лабунський Богдан - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської  області (тренер В.В. Дацишен)
      Перелік осіб, що вдало склали атестаційне тестування на учнівську 6 кю ступінь з виду бойового мистецтва шинкіокушинкай карате (WKO SHINKYOKUSHINKAI)
38-Косолапов Станіслав - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
39-Глущенко Оксана - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
     Перелік осіб, що вдало склали атестаційне тестування на учнівську 5 кю ступінь з виду бойового мистецтва шинкіокушинкай карате (WKO SHINKYOKUSHINKAI)
40-Руденко Павло - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
41-Громовенко Констянтин- Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
     Перелік осіб, що вдало склали атестаційне тестування на учнівську 3 кю ступінь з виду бойового мистецтва шинкіокушинкай карате (WKO SHINKYOKUSHINKAI)
42-Новосельцев Дмитро - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
      Перелік осіб, що вдало склали атестаційне тестування на учнівську 2 кю ступінь з виду бойового мистецтва шинкіокушинкай карате (WKO SHINKYOKUSHINKAI)
43-Шевченко Андрій - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
44-Холостенко Володимир - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
45-Капустинський Вадим - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
     Перелік осіб, що вдало склали атестаційне тестування на учнівську 1 кю ступінь з виду бойового мистецтва шинкіокушинкай карате (WKO SHINKYOKUSHINKAI)
46-Безусова Анна - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області  (тренер І.В. Левицький)
47-Лисаченеко Владислав - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
 
Керівний склад
ГО «ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
щиро вітає усіх спортсменів з вдалим тестуванням!
ОСУ!
 
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ
ГО «ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити