Користувачі
На даний момент 91 гостей на сайті
Головна Новини гсо ООФКК ЗВІТ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ 1-ого відкритого міжрегіонального турніру ГО “ООФКК"YOUNG DRAGON KYOKUSHINKAI KARATE" з кіокушинкай карате "YOUNG DRAGON KYOKUSHINKAI KARATE"
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
WKO SHINKYOKUSHINKAI
BRANCH OF SHIHAN V.G. LYASHCHENKO IN UKRAINE
ODESSA REGIONAL FEDERATION OF KYOKUSHINKAI KARATE
 
ЗВІТ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ
1-ого відкритого міжрегіонального турніру ГО “ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКШИНКАЙ КАРАТЕ” з кіокушинкай карате (WKO SHINKYOKUSHINKAI) у вагових категоріях з розділу “куміте” серед  молодших юнаків/дівчат, юнаків/дівчат "YOUNG DRAGON KYOKUSHINKAI KARATE"
alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt
 
На змаганнях були представленні наступні спортивні організації:
      -Головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області
      -Секція  «ООФКК»  у Суворовського  районі  м. Одеса
      -Секція  «ООФКК»у Київському  районі  м. Одеса
      -Секція  «ООФКК» в смт. Ільїнка  Біляївського районі Одеської області
     -Секція «ООФКК» в с.Усатово Біляївського  районі Одеської області
     -Секція  «ООФКК» в с. Августівка  Біляївського  районі Одеської області
     -Секція  «ООФКК» в с. Набережне  Біляївського  районі Одеської області
     -ВП ГО «ООФКК»  у Миколаївському районі  Одеської області
     -ВП ГО «ООФКК» у Березівському  районі Одеської області
     -ВП ГО «ООФКК» у Ізмаїльському районі Одеської області
     -ДЮЦСЄ «Муромець-1999»  м. Київ
     -Головне додзьо ГО «ФКШК м. Києві» м. Київ
     -СК «Файтер»  м. Умань,Черкаська область 
     -ГО «ПОФШКК»  м. Полтава, Полтавська область  
     -СК «Учідеші»  м. Київ
 
Загальна кількість учасників склала - 189 чоловік
 
ПЕРШІ МІСЦЯ (ЧЕМПІОНИ ЗМАГАНЬ)
1-Соколовський  Назар - Головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (тренер Д.А Мельник)
2-Сичь Іван - Головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (тренер Д.А Мельник)
3- Білобловський  Микита – СК “Учідеші”  м. Київ (тренер Є.В. Гончарук)
4-Михайлишин  Дмитро – СК “ Файтер ”  м. Умань  (тренер К.С. Слуцька)
5-Запорожець Констянтин - Головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
6-Напалков  Кирил - Головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (тренер Д.А Мельник)
7-Кушпій Микола – ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
8-Семерня Андрій – Секція  ГО “ООФКК” Суворовського  р-ну. м. Одеса (тренер І.А. Громов)
9-Сангуров  Данило – Секція  ГО “ООФКК”  смт. Ільїнка  Біляївського  р-ну. Одеської області (тренер О.С. Бордан)
10-Савченко Максим  - ГО «ПОФШКК» м. Полтава  (тренер Д.М. Боклащук)
11-Опанасенко Денис – Секція  ГО “ООФКК”  смт. Ільїнка  Біляївського  р-ну. Одеської області (тренер О.С. Бордан)
12-Ігнатовський Аркадій - Головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (тренер Д.А Мельник)
13-Мавсісян Роберт – Секція  ГО “ООФКК” Суворовського  р-ну. м. Одеса (тренер І.А. Громов)
14- Юрченко Денис - Головне додзьо ГО «ФКШК м. Києві» (тренер В.Г. Лященко)
15-Літох Лев – СК “Учідеші”  м. Київ (тренер Є.В. Гончарук)
16-Науменко Олександр - Головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
17-Шевченко Данило – Секція  ГО “ООФКК” Суворовського  р-ну. м. Одеса (тренер І.А. Громов)
18-Скобля Дмитро – ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
19-Морошен Олександр – ВП ГО “ООФКК” в Миколаївському р-ні. Одеської області (тренер О.С. Губа)
20-Новиков Микита – Секція  ГО “ООФКК”  в Київському  р-ні. м. Одеса (тренер Д.О. Агінов)
21-Мігов Іван - ВП ГО «ООФКК» в Ізмаїльському р-ні.  Одеської області (тренер В.О. Бур’ян)    
22-Ніколаєв Данил - ВП ГО «ООФКК» в Ізмаїльському р-ні.  Одеської області (тренер В.О. Бур’ян)    
23-Запорожець Євгенія - Головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (тренер К.Г. Запорожець)
24-Самаракіна  Анастасія - Головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (тренер К.Г. Запорожець)
25-Коломієць Анастасія – Секція  ГО “ООФКК” в с. Усатово Біляївського  р-ну. Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
26-Кондрушина  Катерина - Головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (тренер Д.А Мельник)
27-Грабчак  Катерина – Секція  ГО “ООФКК” Суворовського  р-ну. м. Одеса (тренер І.А. Громов)
28-Шевченко Вікторія - Головне додзьоГО «ООФКК» в Одеській області (тренер К.Г. Запорожець)
29-Шкадовська  Карина – ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
30-Марченко Каріна – СК “ Файтер ”  м. Умань  (тренер К.С. Слуцька)
31-Тарасова  Дарина - Головне додзьо ГО «ФКШК м. Києві» (тренер В.Г. Лященко)
32-Ємчук Зоя – ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
33-Теличко Наталья – Секція  ГО “ООФКК” в с. Усатово Біляївського  р-ну. Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
34-Юшков Андрій - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)    
35-Остапенко Олексій – Секція  ГО “ООФКК” в с. Усатово Біляївського  р-ну. Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
36-Напалков  Павло - Головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (тренер Д.А Мельник)
37-Соловьов Станіслав - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)
38-Піліпочкін Олександр - Головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
39-Гевеленко Микола – СК “ Файтер ”  м. Умань  (тренер К.С. Слуцька)
40-Сотова Яна - Головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (тренер К.Г. Запорожець)
 
ДРУГІ МІСЦЯ (СРІБНІ ПРИЗЕРИ ЗМАГАНЬ)
41-Токаренко Олександр – ВП ГО “ООФКК” в Миколаївському р-ні. Одеської області (тренер О.С. Губа)
42-Решетняков Микита – Секція  ГО “ООФКК” в с. Усатово Біляївського  р-ну. Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
43-Коробань Даніїл – СК “ Файтер ”  м. Умань  (тренер К.С. Слуцька)
44-Техенко Євгеній – Секція  ГО “ООФКК” в с. Набережне Біляївського  р-ну. Одеської області (тренер Г.М. Гузель)
45-Бєлов Егор - Головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (тренер Д.А Мельник)
46-Григорьев  Назар - ГО «ПОФШКК» м. Полтава  (тренер Д.М. Боклащук)
47-Кравченко Богдан  - ГО «ПОФШКК» м. Полтава  (тренер Д.М. Боклащук)
48-Дегтеренко Ростислав – Секція  ГО “ООФКК” Суворовського  р-ну. м. Одеса (тренер І.А. Громов)
49-Рибаков Кирил – Секція  ГО “ООФКК”  смт. Ільїнка  Біляївського  р-ну. Одеської області (тренер О.С. Бордан)
50-Беріл Олексій – Секція  ГО “ООФКК” в с. Усатово Біляївського  р-ну. Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
51-Віштал Андрій – СК “ Файтер ”  м. Умань  (тренер К.С. Слуцька)
52-Хохотва Станіслав – ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
53-Іщенко Ярослав – Секція  ГО “ООФКК” Суворовського  р-ну. м. Одеса (тренер І.А. Громов)
54-Капустін Микола - Головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
55-Белоус Максим – Секція  ГО “ООФКК” Суворовського  р-ну. м. Одеса  (тренер І.А. Громов)
56-Булгару Володимир - ВП ГО «ООФКК» в Ізмаїльському р-ні.  Одеської області (тренер В.О. Бур’ян)
57 -Столяр Іван – Секція  ГО “ООФКК” в с. Набережне Біляївського  р-ну. Одеської області (тренер Г.М. Гузель)
58-Сіманьков Олександр – Секція  ГО “ООФКК” в с. Усатово Біляївського  р-ну. Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
59-Невер Артем - Головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
60-Зажицький  Констянтин – ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
61-Галаган  Михайло – ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
62-Супрунец Євгеній – Секція  ГО “ООФКК”  в Київському  р-ні. м. Одеса (тренер Д.О. Агінов)
63-Сологуб Анастасія – ВП ГО “ООФКК” в Миколаївському р-ні. Одеської області (тренер О.С. Губа)
64-Росинська  Дарина – Секція  ГО “ООФКК” в с. Усатово Біляївського  р-ну. Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
65-Білобрицька Ангеліна – Секція  ГО “ООФКК” в с. Усатово Біляївського  р-ну. Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
66-Єльгазалі  Аїда – Секція  ГО “ООФКК” в с. Усатово Біляївського  р-ну. Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
67-Казановська  Христина – СК “ Файтер ”  м. Умань  (тренер К.С. Слуцька)
68-Оснякова  Альбіна - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)    
69-Алєксандрова  Єлізавета – ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
70-Вечірко Вікторія - ВП ГО «ООФКК» в Ізмаїльському р-ні.  Одеської області (тренер В.О. Бур’ян)    
80-Шкарепко  Надія – ВП ГО “ООФКК” в Миколаївському р-ні. Одеської області (тренер О.С. Губа)
81-Абдулаєв Олександр – Секція  ГО “ООФКК” в с. Усатово Біляївського  р-ну.  Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
82-Мірошніков  Тимур – ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
83-Вовк Ярослав - ГО «ПОФШКК» м. Полтава  (тренер Д.М. Боклащук)
84-Косцов Захар - Головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
85-Пятак Максим - ГО «ПОФШКК» м. Полтава  (тренер Д.М. Боклащук)
86-Яновський  Денис – Секція  ГО “ООФКК” в с. Усатово Біляївського  р-ну. Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
87-Некрасова  Анна  – Секція  ГО “ООФКК” в с. Усатово Біляївського  р-ну. Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
 
ТРЕТІ МІСЦЯ (БРОНЗОВІ ПРИЗЕРИ ЗМАГАНЬ)
88-Хвалеба Владислав – Секція  ГО “ООФКК” в с. Усатово Біляївського  р-ну. Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
89-Полетаєв Геннадій – Секція  ГО “ООФКК” в с. Набережне Біляївського  р-ну. Одеської області (тренер Г.М. Гузель)
90-Совбан Артем - Головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (тренер Д.А Мельник)
91-Березин Олександр - Головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (тренер Д.А Мельник)
92-Каплунов Вадим – Секція  ГО “ООФКК” в с. Усатово Біляївського  р-ну. Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
93-Швець Олександр – СК “Учідеші”  м. Київ (тренер Є.В. Гончарук)
94 - Водонаєв Богдан – ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
95 - Добровольський Євгеній - Головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
96-Бойко Богдан - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)    
97-Ткач Валентин - ГО «ПОФШКК» м. Полтава  (тренер Д.М. Боклащук)
98-Фаградян  Давид – Секція  ГО “ООФКК”  смт. Ільїнка  Біляївського  р-ну. Одеської області (тренер О.С. Бордан)
99-Краснощек Анатолій – Секція  ГО “ООФКК”  смт. Ільїнка  Біляївського  р-ну. Одеської області (тренер О.С. Бордан)
100-Туровський Вадим – ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
101-Стенгач  Дмитро – Секція  ГО “ООФКК” в с. Набережне Біляївського  р-ну. Одеської області (тренер Г.М. Гузель)
102-Герескул Микита - Головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
103-Панченко Дмитро – Секція  ГО “ООФКК” Суворовського  р-ну. м. Одеса (тренер І.А. Громов)
104-Лаур Максим – Секція  ГО “ООФКК” в с. Набережне Біляївського р-ну. Одеської області (тренер Г.М. Гузель)
105-Капустін Павло - Головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
106-Мармур Ілля - ВП ГО «ООФКК» в Ізмаїльському р-ні.  Одеської області (тренер В.О. Бур’ян)    
107-Столяр Ульяна – Секція  ГО “ООФКК” в с. Набережне Біляївського  р-ну. Одеської області (тренер Г.М. Гузель)
108-Білявська  Анастасія – Секція  ГО “ООФКК” в с. Усатово Біляївського  р-ну. Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
109-Савранська  Юлія  – ВП ГО “ООФКК” в Миколаївському р-ні. Одеської області (тренер О.С. Губа)
110-Дерещук  Яна  – ВП ГО “ООФКК” в Миколаївському р-ні. Одеської області (тренер О.С. Губа)
111-Лужецька Анастасія  – ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
112-Кушпій  В’ячеслав – ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
113-Шевченко Кирил - ГО «ПОФШКК» м. Полтава  (тренер Д.М. Боклащук)
114-Грабчак Максим – Секція  ГО “ООФКК” Суворовського  р-ну. м. Одеса (тренер І.А. Громов)
115-Холостенко Катерина  - Головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (тренер К.Г. Запорожець)
 
    Особливими пам’ятними призами від Головного управління Національної поліції в Одеській області були нагородженні спортсмени:
 
    Чеботаренко Тимофій - Головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
     Остапенко Олексій- Секція ГО “ООФКК” в с. Усатово Біляївського  району Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
 
Керівний склад
ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ»
щиро вітає усіх переможців та призерів змагань!
ОСУ!
 
Офіційний сайт
ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ»
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити