Користувачі
На даний момент 81 гостей на сайті
Головна Новини гсо ООФКК ЗВІТ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ 5 відкритої першості одеської області З ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
WKO SHINKYOKUSHINKAI
FEDERATION SHINKYOKUSHINKAIKARATE OF UKRAINE
FEDERATION SHINKYOKUSHINKAI KARATE OF ODESSA REGIONAL

 

ЗВІТ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ
5 відкритої першості одеської області З ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ У РОЗДІЛІ  “КУМІТЕ” серед  молодших юнаків/МОЛОДШИХ дівчат, юнаків/дівчат та юніорів/юніорок
“OPEN ODESSA REGIONAL SHINKYOKUSHINKAI  SUPERIORITY”
alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt

       На змаганнях були представленні наступні спортивні організації:

 
 1 - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області
 2 - Секція  «ФШКОО»  в Суворовському  районі  м. Одеса
 3 - Секція  «ФШКОО»в Київському  районі  м. Одеса
 4 - Секція  «ФШКОО» в смт. Ільїнка, Біляївського районі, Одеської області
 5 - Секція «ФШКОО» в с. Усатове, Біляївського  районі Одеської області
 6 - Секція  «ФШКОО» в с. Набережне,  Біляївського  районі, Одеської області
 7 - ВП ГО «ООФКК» у Березівському  районі, Одеської області
 8 - ДЮЦСЄ «Муромець-1999»  м. Київ
 9 - Головне додзьо ГО «ФКШК м. Києві» м. Київ
 10 - Секція ГО «ФКШК м. Києві» в Дарницькому районі м. Києва
 11 - ВП ГО «ФШКУ» ФШКЧО м. Умань,Черкаська область 
 12 - Спортивний клуб «САТОРІ» м. Одеса
 13 - ГО «ВФКК» С/К «Будокан» м. Одеса
 14 - ВП ГО «ФШКУ» ФШКХО м. Славута, Хмельницька область 
 15 - ВП ГО «ФШКУ» ФШКЧО м. Прилуки,Чернігівська область 
 16 - Спортивний клуб «ОЯМА» м. Черкаси
 
      Загальна кількість учасників склала - 99 чоловік
 
ПЕРШІ МІСЦЯ (ЧЕМПІОНИ ЗМАГАНЬ)
1-Діхтяр Віталій - МОГО «ФКБК» м. Миколаїв (тренер В.В. Гішко)
 2-Бударецький Олександр - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер Д.А Мельник)
3-Акімов Микита - МОГО «ФКБК»м. Миколаїв (тренер В.В. Гішко)
4-Запорожець Максим - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
5-Лисенко Данило - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
6-Бутко Кирилл - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
7-Черепко Катерина - ГО «ВФКК» С/К «Будокан»  м. Одеса (тренер М.С. Баух)
8-Лясота Кирилл - Секція ГО «ФКШК м. Києві» в Дарницькому районі м. Києва(тренер С.О. Сакун)
9-Клименко Андрій- Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер Д.А Мельник)
10-Артемьева Анастасія - ГО «ВФКК» С/К «Будокан»  м. Одеса (тренер М.С. Баух)
11-Гордієнко Максим - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
12-Ленгрен Анна - Головне додзьо ГО «ФКШК м. Києві» м. Київ (тренер В.Г. Лященко)
13-Гевеленко Микола - ВП ГО «ФШКУ» ФШКЧО м. Умань (тренер К.С. Слуцька)
14-Запорожець Анастасія - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
15-Кисельова Генрієта - ГО «ВФКК» С/К «Будокан»  м. Одеса (тренер М.С. Баух)
16-Красюк Олексій - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)    
17-Малєєв Олександр - МОГО «ФКБК»м. Миколаїв (тренер В.В. Гішко)
18-Стехна Олександр - СК “Саторі” м. Одеса (тренер А.Г. Черфас)
19-Григоренко Олексій - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
20-Чеботаренко Антон - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
21-Бордан Андрій - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
22-Галан Микола - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
 
ДРУГІ МІСЦЯ (СРІБНІ ПРИЗЕРИ ЗМАГАНЬ)
23-Гуртовий Олег - СК “Саторі” м. Одеса (тренер А.Г. Черфас)
24-Лезненков Олександр - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер Д.А Мельник)
25-Холостенко Володимир - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
26-Єрмоленко Олександр - ГО «ВФКК» С/К «Будокан»  м. Одеса (тренер М.С. Баух)
27-Ратушний В’ячеслав - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
28-Капустинський Вадим - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
29-Жерш Максим - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен)
30-Готье Аліна - ГО «ВФКК» С/К «Будокан»  м. Одеса (тренер М.С. Баух)
31-Калінін Володимир - ГО «ВФКК» С/К «Будокан»  м. Одеса (тренер М.С. Баух)
32-Алешківська Анна - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен)
33-Бублик Володимир - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен)
34-Ненова Еріка - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)    
35-Ємчук Зоя - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен)
36-Красюк Олександр - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)    
37-Пацельт Данило - СК “Саторі” м. Одеса (тренер А.Г. Черфас)
38-Сочка Михайло - СК “Ояма” м. Черкаси  (тренер С. Ігнатенко)
39-Пасічник Павло - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)    
40-Тимченко Данило - СК “Ояма” м. Черкаси  (тренер С. Ігнатенко)
 
ТРЕТІ МІСЦЯ (БРОНЗОВІ ПРИЗЕРИ ЗМАГАНЬ)
41-Деде Максим - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі, Одеської області (тренер В.В. Дацишен)    
42-Драгун Владислав - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен)
43-Бублик Богдан - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен)
44-Піліпочкін Олександр - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
45-Юшков Микита - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)    
46-Стоянов Ігор - Секція  ГО ФШКООСуворовського  р-ну. м. Одеса (тренер І.А. Громов)
47-Лобунець Володимир - ВП ГО «ФШКУ» ФШКХО м. Славута, Хмельницька область  (тренер С.В. Колесник)
48-Галаган Михайло - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен)
49-Новосельцев Дмитро - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
50-Тимченко Данило - СК “Ояма” м. Черкаси  (тренер С. Ігнатенко)
 
ТРЕТІ/ЧЕТВЕРТІ МІСЦЯ (ПРИЗЕРИ ЗМАГАНЬ)
51-Шевченко Нікіта - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
52-Лясота Нікіта - Секція ГО «ФКШК м. Києві» в Дарницькому районі м. Києва(тренер С.О. Сакун)
 
 
Керівний склад
ГО «ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
щиро вітає усіх переможців та призерів змагань!
ОСУ!
 
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ
ГО «ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити