Користувачі
На даний момент 86 гостей на сайті
Головна Новини гсо ООФКК Звіт про результати 7 відкритого чемпіонату Одеської області з кіокушинкай карате “OPEN CHAMPIONSHIP SHINKYOKUSHINKAI KARATE “BLACK SEA”
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
WKO SHINKYOKUSHINKAI
BRANCH OF SHIHAN V.G. LYASHCHENKO IN UKRAINE
ODESSA REGIONAL FEDERATION OF KYOKUSHINKAI KARATE
 
Звіт про результати
7 відкритого чемпіонату Одеської області з кіокушинкай карате
(WKO SHINKYOKUSHINKAI) у вагових категоріях  у розділі “куміте”
серед  молодших юнаків/молодших дівчат, юнаків/дівчат, юніорів та юніорок
“OPEN CHAMPIONSHIP SHINKYOKUSHINKAI KARATE   “BLACK SEA”
 
alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt
 На змаганнях були представленні наступні спортивні організації:
        -Головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області
       -Секція  «ООФКК» у Київському  районі  м. Одеса
      -ВП ГО «ООФКК»  у Миколаївському районі  Одеської області
      -ВП ГО «ООФКК» у Березівському  районі Одеської області
      -ДЮЦСЄ «Муромець-1999»  м. Київ
      -Головне додзьо ГО «ФКШК м. Києві» м. Київ
      -СК «Файтер»  м. Умань,Черкаська область 
      -ГО «ПОФШКК»  м. Полтава, Полтавська область  
      -СК «Учідеші»  м. Київ
  
Загальна кількість учасників склала - 75 чоловік

 

ПЕРШІ МІСЦЯ (ЧЕМПІОНИ ЗМАГАНЬ)  
1-Бударецький Олександр- Головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (тренер Д.А Мельник) 
2-Соколовський Вадим- Головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (тренер Д.А Мельник) 
3-Деде Максим- ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен) 
4-Ратушний В’ячеслав- Головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (тренер І.В.Левицький) 
5-Клименко Андрій- Головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (тренер Д.А Мельник) 
6-Цимбалюк Олександр- ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен) 
7-Красюк Олександр- ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області  (тренер В.В. Дацишен) 
8-Чеботаренко Антон- Головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (тренер І.В.Левицький) 
9-Миронюк Михайло – СК “ Файтер ”  м. Умань  (тренер К.С. Слуцька) 
10-Антонюк Дмитро– ВП ГО “ООФКК” в Миколаївському р-ні. Одеської області (тренер О.С. Губа) 
11-Куций Микола-  СК “Учідеші”  м. Київ (тренер Є.В. Гончарук) 
12-Цимбалюк Іван - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області  (тренер В.В. Дацишен) 
13-Галан Микола - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області  (тренер В.В. Дацишен) 
14-Алешківська Анна  - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен) 
15-Ненова Еріка- ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області  (тренер В.В. Дацишен)   
 
ДРУГІ МІСЦЯ (СРІБНІ ПРИЗЕРИ ЗМАГАНЬ) 
16-Лустін Ілля- Головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (тренер І.В. Левицький) 
17-Лезненков Олександр - Головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (тренер Д.АМельник) 
18-Запорожець Максим - Головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (тренер І.В.Левицький) 
19-Гордієнко Максим - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен) 
20-Коршенко Сергій- ГО «ПОФШКК» м. Полтава  (тренер Д.М. Боклащук) 
21-Красюк Олексій- ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен) 
22-Бублик Володимир - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен) 
23-Антонов Антон- ГО «ПОФШКК» м. Полтава  (тренер Д.М. Боклащук) 
24-Миронюк Дмитро– СК “ Файтер ”  м. Умань  (тренер К.С. Слуцька) 
25-Пасічник Павло- ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен) 
26-Новосельцев Дмитро - Головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (тренер І.В.Левицький) 
27-Бордан Андрій - Головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (тренер І.В. Левицький) 
28-Барабаш Роман- ГО «ПОФШКК» м. Полтава  (тренер Д.М. Боклащук) 
29-Ленгрен Анна- Головне додзьо ГО «ФКШК м. Києві» м. Київ (тренер В.Г. Лященко) 
30-Іваненко Анастасія - ГО «ПОФШКК» м. Полтава  (тренер Д.М. Боклащук)   
 
ТРЕТІ МІСЦЯ (БРОНЗОВІ ПРИЗЕРИ ЗМАГАНЬ) 
31-Руденко Павло - Головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (тренер Д.А Мельник) 
32-Капустинський Вадим- Головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (тренер І.В.Левицький) 
33-Шевченко Нікіта - Головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (тренер І.В.Левицький) 
34-Аврамчук Владислав - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен) 
35-Коршенко Андрій - ГО «ПОФШКК»  м. Полтава  (тренер Д.М. Боклащук) 
36-Юшков Микита- ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області  (тренер В.В. Дацишен) 
37-Франчук Владислав - ГО «ПОФШКК» м. Полтава  (тренер Д.М. Боклащук) 
38-Марусяк Андрій- ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен) 
39-Чавдар В’ячеслав - Головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (тренер І.В.Левицький) 
40-Григоренко Олексій - Головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області (тренер І.В.Левицький 
41-Готьє Аліна - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен)      
 
Особливим пам’ятним призами відГоловного управління Національної поліції в Одеськіобластібули нагородженні спортсменка:   
Ленгрен Анна- Головне додзьо ГО «ФКШК м. Києві» м. Київ (тренер В.Г. Лященко) 

Керівний склад

ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ»

щиро вітає усіх переможців та призерів змагань!

ОСУ!

 

Офіційний сайт

ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ»

www.kyokushinkay.od.ua.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити