Користувачі
На даний момент 46 гостей на сайті
Головна Новини гсо ООФКК Звіт про результати атестаційного тестування на кю ступені з шинкіокушинкай карате, що відбулося в м. Одеса 6 грудня 2015 року на базі ГО «ООФКК»
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

WKO SHINKYOKUSHINKAI

BRANCH OF SHIHAN V.G. LYASHCHENKO IN UKRAINE

ODESSA REGIONAL FEDERATION OF KYOKUSHINKAI KARATE

 

Звіт про результати атестаційного тестування на кю ступені з шинкіокушинкай карате, що відбулося в м. Одеса 6 грудня 2015 року на базі  ГО «ООФКК»під керівництвом

віце-президента ВГО «УКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» шихана В.Г. Лященко, V дан (м. Київ) та президента  ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» сенсея І.В. Левицького, ІІІ дан (м. Одеса)

alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt

перелік спортсменів котрі вдало склали іспит на 10 кюступінь

 1.Штурмак Олександр - секція ГО «ООФКК» в с. Набережне Біляївського району Одеської області інструктор Гузель Г.М.

 

2. Політаєв Генадій - секція ГО «ООФКК» в с. Набережне Біляївського району Одеської області інструктор Гузель Г.М.

3.Кулик Констянтин - секція ГО «ООФКК» в с. Набережне Біляївського району Одеської області інструктор Гузель Г.М.

4. Стоянов Ігор- секція ГО «ООФКК» в Суворовському районі м. Одеси  інструктор  Громов І.А.

5. Белоус Максим- секція ГО «ООФКК» в Суворовському районі м. Одеси  інструктор  Громов І.А.

6. Ковбиш Вадим- секція ГО «ООФКК» в Суворовському районі м. Одеси  інструктор  Громов І.А.

7. Холод Любомир- секція ГО «ООФКК» в Суворовському районі м. Одеси  інструктор  Громов І.А.

8. Армашова Дарина- секція ГО «ООФКК» в Суворовському районі м. Одеси  інструктор  Громов І.А.

9. Загороднюк Максим - секція ГО «ООФКК» в Київському районі м. Одеси  інструктор Агінов Д.О.

10. Комарова Арина - секція ГО «ООФКК» в Київському районі м. Одеси  інструктор Агінов Д.О.

12. Мурусяк Антон- ВП ГО «ООФКК» Березівському  районі Одеської області т/в Дацишен В.В.

13. Пундик Владислав- ВП ГО «ООФКК» Березівському  районі Одеської області т/в ДацишенВ.В.

14. Колбун Денис- ВП ГО «ООФКК» Березівському  районі Одеської області т/в Дацишен В.В.

15. Білан Дмитро- ВП ГО «ООФКК» Березівському  районі Одеської області т/в Дацишен В.В.

16. Засько Максим- ВП ГО «ООФКК» Березівському  районі Одеської області т/в Дацишен В.В.

18. Димчогло Олександр- ВП ГО «ООФКК» Березівському  районі Одеської області т/в Дацишен В.В.

19. Медзяновський Евген- секція ГО «ООФКК» в с.Усатове Біляївського району Одеської області інструктор Остапенко А.О.

20. Хвалеба Владислав- секція ГО «ООФКК» в с.Усатове Біляївського району Одеської області інструктор Остапенко А.О.

21. Черевчук Кирило- секція ГО «ООФКК» в с.Усатове Біляївського району Одеської області інструктор Остапенко А.О.

22. Абрамов Георгій- секція ГО «ООФКК» в с.Усатове Біляївського району Одеської області інструктор Остапенко А.О.

23. Ігнатовській Аркадійголовне додзьоГО «ООФКК» в м. Одесат/в Мельник Д.А.

24.  Баландюк Евген - головне додзьоГО «ООФКК» в м. Одесат/в Мельник Д.А.

 

25. Аляроши Даніїл - головне додзьоГО «ООФКК» в м. Одесат/в Мельник Д.А.

26.Лисенко Егор - головне додзьоГО «ООФКК» в м. Одесат/в Мельник Д.А.

27. Самаракіна Анстасія- головне додзьоГО «ООФКК» в м. Одесаінструктор Запорожець К.Г.

28. Холостенко Катерина- головне додзьоГО «ООФКК» в м. Одесаінструктор Запорожець К.Г.

29. Запорожець Евгенія- головне додзьоГО «ООФКК» в м. Одесаінструктор Запорожець К.Г.

30. Шевченко Вікторія - головне додзьоГО «ООФКК» в м. Одесаінструктор Запорожець К.Г.

31. Добровольська Жасмін - головне додзьоГО «ООФКК» в м. Одесаінструктор Запорожець К.Г.

32. Оніщенко Марія- головне додзьоГО «ООФКК» в м. Одесаінструктор Запорожець К.Г.

33. Добровольський Евген - головне додзьоГО «ООФКК» в м. Одесат/в Левицький І.В.

 

перелік спортсменів котрі вдало склали іспит на 9 кюступінь

 

34. Ткачук Лера - головне додзьоГО «ООФКК» в м. Одесаінструктор Запорожець К.Г.

35. Сотова Яна - головне додзьоГО «ООФКК» в м. Одесаінструктор Запорожець К.Г.

36. Столяр Іван - секція ГО «ООФКК» в с. Набережне Біляївського району Одеської області інструктор Гузель Г.М.

37. Бурмака Віталій - секція ГО «ООФКК» в с. Набережне Біляївського району Одеської області інструктор Гузель Г.М.

38. Бурмака Володимир - секція ГО «ООФКК» в с. Набережне Біляївського району Одеської області інструктор Гузель Г.М.

39. Топащенко Олександр - секція ГО «ООФКК» в с. Набережне Біляївського району Одеської області інструктор Гузель Г.М.

40. Лебедєв Микита - секція ГО «ООФКК» в с. Набережне Біляївського району Одеської області інструктор Гузель Г.М.

41. Болдирєв Андріан - секція ГО «ООФКК» в с. Набережне Біляївського району Одеської області інструктор Гузель Г.М.

42. Новіков Микита- секція ГО «ООФКК» в Київському районі м. Одеси  інструктор Агінов Д.О.

43. Берил Олексій - секція ГО «ООФКК» в с. Усатове Біляївського району Одеської області інструктор Остапенко А.О.

44. Сорока Владислав - секція ГО «ООФКК» в с. Усатове Біляївського району Одеської області інструктор Остапенко А.О.

45. Кондрушина Катерина - головне додзьоГО «ООФКК» в м.Одесат/в Мельник Д.А.

46. Дегтяр Арсеній - головне додзьоГО «ООФКК» в м.Одесат/в Мельник Д.А.

47. Красаков Ярослав - секція ГО «ООФКК» в с. Августівка Біляївського району Одеської області інструктор Стасюк О.О.

48. Краснощек Анатолій - секція ГО «ООФКК» в с. Августівка Біляївського району Одеської області інструктор Стасюк О.О.

 

перелік спортсменів котрі вдало склали іспит на 8 кюступінь

 

49. Піліпочкін Олександр - головне додзьоГО «ООФКК» в м. Одесат/в Левицький І.В.

50. Карчевський Артур- секція ГО «ООФКК» в Київському районі м. Одеси  інструктор Агінов Д.О.

51. Мурусяк Андрій- ВП ГО «ООФКК» Березівському  районі Одеської області т/в Дацишен В.В.

52. Лабунський Богдан- ВП ГО «ООФКК» Березівському  районі Одеської області т/в Дацишен В.В.

53. Тимчук Кирило - ВП ГО «ООФКК» Березівському  районі Одеської областіт/в Дацишен В.В.

54. Кондрашов Микита- ВП ГО «ООФКК» Березівському  районі Одеської областіт/в Дацишен В.В.

55. Соловйов Станіслав - ВП ГО «ООФКК» Березівському  районі Одеської області т/в Дацишен В.В

 56. Косцов Захар - головне додзьоГО «ООФКК» в м. Одесат/в Левицький І.В.

57. Остапенко Олексій - секція ГО «ООФКК» в с. Усатове Біляївського району Одеської області інструктор Остапенко А.О.

58. Мальчев Михайло - секція ГО «ООФКК» в с. Усатове Біляївського району Одеської області інструктор Остапенко А.О.

59. Абдулаєв Олександр - секція ГО «ООФКК» в с. Усатове Біляївського району Одеської області інструктор Остапенко А.О.

60. Левковський Владислав - секція ГО «ООФКК» в с. Августівка Біляївського району Одеської області інструктор Стасюк О.О.

61. Кацапов Владислав - секція ГО «ООФКК» в с. Августівка Біляївського району Одеської області інструктор Стасюк О.О.

62. Вахідов Арсен - секція ГО «ООФКК» в с. Августівка Біляївського району Одеської області інструктор Стасюк О.О.

63. Олійник Максим - секція ГО «ООФКК» в с. Августівка Біляївського району Одеської області інструктор Стасюк О.О.

64. Кирилова Марина - секція ГО «ООФКК» в с. Августівка Біляївського району Одеської області інструктор Стасюк О.О.

65. Озкан Даніїл - секція ГО «ООФКК» в с. Августівка Біляївського району Одеської області інструктор Стасюк О.О.

 

перелік спортсменів котрі вдало склали іспит на 7 кюступінь

 

66. Єгоров Андрій - секція ГО «ООФКК» в Київському районі м. Одеси  інструктор Агінов Д.О.

67. Юшков Андрій - ВП ГО «ООФКК» Березівському  районі Одеської області т/в Дацишен В.В.

Кириловська Валерія- ВП ГО «ООФКК» Березівському районі Одеської області т/в Дацишен В.В.

68. Травлінський Валерій - ВП ГО «ООФКК» Березівському  районі Одеської області т/в Дацишен В.В.

69. Напалков Павло - головне додзьоГО «ООФКК» в м. Одесат/в Мельник Д.А.

70. Кудашов  Віталій- головне додзьоГО «ООФКК» в м. Одесат/в Левицький І.В.

 

перелік спортсменів котрі вдало склали іспит на 6 кюступінь

 

71. Зайкова Владислава - головне додзьоГО «ООФКК» в м. Одесат/в Левицький І.В.

72. Булавенко Мирослава - ВП ГО «ООФКК» Березівському  районі Одеської області т/вДацишен В.В.

73. Кобилянська Анастасія - головне додзьоГО «ООФКК» в м. Одесат/в Левицький І.В.

Маслов Даніїл- секція ГО «ООФКК» в Київському районі м. Одеси  інструктор Агінов Д.О.

74. Замфиракі Борис- секція ГО «ООФКК» в Київському районі м. Одеси  інструктор Агінов Д.О.

75. Юшков Микита - ВП ГО «ООФКК» Березівському районі Одеської області т/в Дацишен В.В.

76. Сиволапенко Владислав - ВП ГО «ООФКК» Березівському  районі Одеської області т/в Дацишен В.В.

перелік спортсменів котрі вдало склали іспит на 5 кюступінь

 

77. Красюк Олексій - ВП ГО «ООФКК» Березівському  районі Одеської області т/в Дацишен В.В.

78. Новосельцев Дмитро - головне додзьоГО «ООФКК» в м. Одесат/в Левицький І.В.

79. Кодимський Микита - головне додзьоГО «ООФКК» в м. Одесат/в Левицький І.В.

80. Костюк Ігор- головне додзьоГО «ООФКК» в м. Одесат/в Левицький І.В.

 

перелік спортсменів котрі вдало склали іспит на 4 кюступінь

 

81. Корнев Андрій - головне додзьоГО «ООФКК» в м.Одесат/в Левицький І.В.

82. Ратушний Вячеслав - головне додзьоГО «ООФКК» в м.Одесат/в Левицький І.В.

 

 

 

83. Галан Микола - ВП ГО «ООФКК» Березівському  районі Одеської області т/в ДацишенВ.В.

84. Безусова Анна - головне додзьоГО «ООФКК» в м. Одесат/в Левицький І.В.

85. Гузель Геннадій - головне додзьоГО «ООФКК» в м. Одесат/в Левицький І.В.

Дацишена Аліна - ВП ГО «ООФКК» Березівському  районі Одеської області т/в ДацишенВ.В.

86. Красюк Олександр - ВП ГО «ООФКК» Березівському районі Одеської області т/в Дацишен В.В.

87. Капустинський Вадим - головне додзьоГО «ООФКК» в м. Одесат/в Левицький І.В.

88. Стасюк Олександр - головне додзьоГО «ООФКК» в м. Одесат/в Левицький І.В.

 

перелік спортсменів котрі вдало склали іспит на 3 кюступінь

 

89. Лисєнко Даніїл - головне додзьоГО «ООФКК» в м. Одесат/в Левицький І.В.

90. Громов Ігор - головне додзьоГО «ООФКК» в м. Одесат/в Левицький І.В.

91. Пасічник Павло - ВП ГО «ООФКК» Березівському районі Одеської області т/в ДацишенВ.В.

 

перелік спортсменів котрі вдало склали іспит на 2 кюступінь

 

92. Нєнова Еріка - ВП ГО «ООФКК» Березівському  районі Одеської області т/в ДацишенВ.В.

93. Дацишена Катерина - ВП ГО «ООФКК» Березівському  районі Одеської області т/в ДацишенВ.В.

94. Федоровський Володимир - головне додзьоГО «ООФКК» в м.Одесат/в Левицький І.В.

 

перелік спортсменів котрі вдало склали іспит на 1 кюступінь

 

95. Чавдар Вячеслав - головне додзьоГО «ООФКК» в м.Одесат/в Левицький І.В.

96. Запорожець Катерина - головне додзьоГО «ООФКК» в м.Одесат/в Левицький І.В.

97. Самбурський Ігор - головне додзьоГО «ООФКК» в м.Одесат/в Левицький І.В.

98. Сергеєв Ігор - головне додзьоГО «ООФКК» в м.Одесат/в Левицький І.В.

 

 

віце-президент ВГО «УКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ»

бренч чіфWKO SHINKYOKUSHINKAI шихана В.Г. Лященка, 5 дан

щиро вітає усіх спортсменів, інструкторів та тренерів з вдалим атестаційним тестуванням!

      ОСУ!

  

Офіційний сайт:

БРЕНЧ ЧІФА WKOSHINKYOKUSHINKAI В.Г ЛЯЩЕНО В УКРАЇНІ

www.lyashchenko-branch.kiev.ua

 

Офіційний сайт:

ГО ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКШИНКАЙ КАРАТЕ

www.kyokushinkay.od.ua

 

Офіційний сайт:

ГОЛОВНОГО ДОДЗЬО ГО «ООФКК» В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ

www.odessafrb.od.ua

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити