Користувачі
На даний момент 568 гостей на сайті
Головна Новини гсо ООФКК Звіт про результати атестаційного тестування на кю та дан ступені, що відбулося в м.Одесі 22.06.15 року на базі ГО «ООФКК» під керівництвом віце-президента ВГО «УФКК» шихана В.Г. Лященко, V дан (м. Київ) та президента ГО «ООФКК» семпая І.В. Левицького
Рейтинг Користувача: / 1
НайгіршеНайкраще 

WKO SHINKYOKUSHINKAI

 

Звіт про результати атестаційного тестування на кю та дан ступені, що відбулося в м.Одесі 22.06.15 року на базі  ГО «ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» під керівництвом віце-президента ВГО «УКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» шихана В.Г. Лященко, V дан (м. Київ) та президента  ГО «ООФКК» семпая І.В. Левицького, ІІ дан (м. Одеса)

000 

перелік спортсменів котрі вдало склали іспит на 10 кюступінь

 1. Господинька Констянтин -  секція ГО «ООФКК» в с.Усатове Біляївського району Одеської області інструктор Остапенко А.О.

2. Піліпочкін Олександр - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.

3. Сорока Владислав - секція ГО «ООФКК» в с.Усатове Біляївського району Одеської області інструктор Остапенко А.О.

4. Берил Олексій - секція ГО «ООФКК» в с.Усатове Біляївського району Одеської області інструктор Остапенко А.О.

5. Березин Олександр - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

6. Дереча Артур - секція ГО «ООФКК» в с.Усатове Біляївського району Одеської області інструктор Остапенко А.О.

7. Дядичек Роман - ВП ГО «ООФКК» Березівському  районі Одеської області т/в Дацишен В.В.

8. Савранська Юлія - ВП ГО «ООФКК» в Миколаївському районі Одеської області інструктор  Губа О.С.

9. Вербицький Дмитро - ВП ГО «ООФКК» в Миколаївському районі Одеської області інструктор  Губа О.С.

10. Берещук Яна - ВП ГО «ООФКК» в Миколаївському районі Одеської області інструктор Губа О.С.

11. Монашко Карен - ВП ГО «ООФКК» в Миколаївському районі Одеської області інструктор  Губа О.С.

12. Гарбуз Валерій - ВП ГО «ООФКК» в Миколаївському  районі Одеської області інструктор  Губа О.С.

13. Гуляєв Руслан - ВП ГО «ООФКК» в  Миколаївському  районі Одеської області інструктор  Губа О.С.

14. Куран Євген - ВП ГО «ООФКК»  в  Миколаївському районі Одеської області інструктор Губа О.С.

 

перелік спортсменів котрі вдало склали іспит на 9 кюступінь

 15. Дойжа Владислав - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

16. Кобилянська Анастасія - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.

17. Косцов Захар - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.

18. Запорожець Констянтин - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

19. Григорян Сергій - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

20. Милосердний Богдан -  головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

21. Бакун Олександр - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

22. Бєлов Єгор - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

23. Мантас Олександра - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

24. Бельмач Дмітрій - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

25. Оханскій Олександр - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

26. Соловьов Станіслав - ВП ГО «ООФКК» Березівському  районі Одеської області т/в Дацишен В.В.

27. Тимчук Кирил - ВП ГО «ООФКК» Березівському  районі Одеської області т/в Дацишен В.В.

28. Дорош Владислав - ВП ГО «ООФКК» Березівському  районі Одеської області т/в Дацишен В.В.

29. Карапата Кирило - ВП ГО «ООФКК» Березівському  районі Одеської області т/в Дацишен В.В.

 

перелік спортсменів котрі вдало склали іспит на 8 кюступінь

 30. Кудашов Віталій - секція ГО «ООФКК» в с.Усатове Біляївського району Одеської області інструктор Остапенко А.О.

31. Грабчак Максим - секція ГО «ООФКК» в с.Усатове Біляївського району Одеської області інструктор Остапенко А.О.

32. Трубчанінов Тимофій - секція ГО «ООФКК» в с.Усатове Біляївського району Одеської області інструктор Остапенко А.О.

33. Яновський Денис - секція ГО «ООФКК» в с.Усатове Біляївського району Одеської області інструктор Остапенко А.О.

34. Селезенко Глеб - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

35. Галстян Карен - ВП ГО «ООФКК» Березівському  районі Одеської області т/в Дацишен В.В.

36. Кириловська Валерія ВП ГО «ООФКК» Березівському  районі Одеської області т/в Дацишен В.В.

37. Юшков Андрій - ВП ГО «ООФКК» Березівському  районі Одеської області т/в Дацишен В.В.

38. Травлінський Валерій - ВП ГО «ООФКК» Березівському  районі Одеської області т/в Дацишен В.В.

 

перелік спортсменів котрі вдало склали іспит на 7 кюступінь

 39. Українець Дмитро - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.

40. Зайкова Владислава - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.

41. Булавенко Мирослава - ВП ГО «ООФКК» Березівському  районі Одеської області т/в Дацишен В.В.

42. Сиволапенко Владислав - ВП ГО «ООФКК» Березівському  районі Одеської області т/в Дацишен В.В.

43. Юшков Микита - ВП ГО «ООФКК» Березівському  районі Одеської області т/в Дацишен В.В.

  

перелік спортсменів котрі вдало склали іспит на 6 кюступінь

44. Белко Владислав - ВП ГО «ООФКК» Березівському  районі Одеської області т/в Дацишен В.В.

45. Руденко Павло - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

46. Ребедюк Вадим - м.Київ ГО «ФКШКК в м.Києві»

47. Новосельцев Дмитро - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.

48. Лєзнєнков Олександр - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

49. Бударецький Олександр - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

50. Кременецький Павло - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

51. Димитров Володимир - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

52. Гузель Геннадій - головне додзьоГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.

53. Безусова Анна - головне додзьоГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.

54. Вивець Кіра - ВП ГО «ООФКК» в Миколаївському  районі Одеської області інструктор   Губа О.С.

55. Швейдар Богдан - ВП ГО «ООФКК» в Миколаївському  районі Одеської області інструктор  Губа О.С.

  

перелік спортсменів котрі вдало склали іспит на 5 кюступінь

 56. Олійник Дмитро - ВП ГО «ООФКК» в Миколаївському  районі Одеської області інструктор  Губа О.С.

57. Куценко Владислав - ВП ГО «ООФКК» в Миколаївському  районі Одеської області інструктор  Губа О.С.

58. Галан Микола - ВП ГО «ООФКК» в Миколаївському  районі Одеської області інструктор  Губа О.С.

59. Запорожець Анастасія - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.

60. Лєготін Андрій - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.

61. Сеник Анатолій –

62. Капустинський Вадим - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.

63. Ратушний Вячеслав - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.

64. Александров Ярослав - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.

 

перелік спортсменів котрі вдало склали іспит на 4 кюступінь

65. Кітченко Єлізавєта - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.

66. Лисєнко Даніїл - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.

67. Клітинська Лариса - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.

68. Клименко Андрій - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

69. Громов Ігор - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.

70. Пасічник Павло - ВП ГО «ООФКК» Березівському  районі Одеської області т/в Дацишен В.В.

71.  Антонюк Дмитро - ВП ГО «ООФКК» в Миколаївському  районі Одеської області інструктор  Губа О.С.

 

перелік спортсменів котрі вдало склали іспит на 3 кюступінь

 72. Федоровський Володимир - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.

73. Соколовський Вадим - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

74. Шевченко Микита - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.

75. Запорожець Максим - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.

76. Цуркан Андрій - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Мельник Д.А.

77. Холостенко Володимир - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.

78. Дацишена Катерина - ВП ГО «ООФКК» Березівському  районі Одеської області т/в Дацишен В.В.

79. Цимбалюк Іван - ВП ГО «ООФКК» Березівському  районі Одеської області т/в Дацишен В.В.

80. Деде Максим - ВП ГО «ООФКК» Березівському  районі Одеської області т/в Дацишен В.В.

81. Нєнова Еріка - ВП ГО «ООФКК» Березівському  районі Одеської області т/в Дацишен В.В.

  

перелік спортсменів котрі вдало склали іспит на 2 кюступінь

 82. Чавдар Вячеслав - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.

83. Запорожець Катерина - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.

84. Долапчі Олександр - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.

 

перелік спортсменів котрі вдало склали іспит на 1 кюступінь

85. Балан Олександр - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.

 

перелік осіб котрі вдало склали іспит на І дан ступінь

 86. Федоров Анатолій - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.

87. Остапенко Андрій - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.

88. Грозова Діана - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.

89. Сотов Єдуард - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.

90. Дацишен Володимир - головне додзьо ГО «ООФКК» в м.Одеса т/в Левицький І.В.

 

перелік осіб котрі вдало склали іспит на ІІ дан ступінь

 91. Воронов Дмитро - м.Київ ГО «ФКШКК в м.Києві» т/в Лященко В.Г

92. Слуцька Катерина - м.Умань ГО «ЧОФКК» т/в Солошенко І.П

 

перелік осіб котрі вдало склали іспит на ІІІ дан ступінь

 93. Левицький Ігор - м.Одеса ГО «ООФКК»  т/в Лященко В.Г

 

 віце-президент ВГО «УКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ»

бренч чіф WKO SHINKYOKUSHINKAI шихана В.Г. Лященка, 5 дан

щиро вітає всіх спортсменів, інструкторів та тренерів з вдалим атестаційним тестуванням!

 

Офіційний сайт:

БРЕНЧ ЧІФА WKOSHINKYOKUSHINKAI В.Г ЛЯЩЕНО В УКРАЇНІ

www.lyashchenko-branch.kiev.ua

 

Офіційний сайт:

ГО ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКШИНКАЙ КАРАТЕ

www.kyokushinkay.od.ua

 

Офіційний сайт:

ГОЛОВНОГО ДОДЗЬО ГО «ООФКК» В М.ОДЕСА

www.odessafrb.od.ua

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити