Користувачі
На даний момент 104 гостей на сайті
Головна Новини гсо ООФКК Звіт про результати атестаційного тестування на кю та дан ступені з шинкіокушинкай карате, що відбулося у м. Одеса 25 червня 2016 року
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
WKO SHINKYOKUSHINKAI
BRANCH OF SHIHAN V. LYASHCHENKO IN UKRAINE
ODESSA REGIONAL FEDERATION OF KYOKUSHINKAI KARATE

 Звіт про результати атестаційного тестування на кю та дан ступені з шинкіокушинкай карате, що відбулося у м. Одеса 25 червня 2016 року на базі ГО ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ” під керівництвом віце-президента ВГО “УФКК” бренч чіфа WKO SHINKYOKUSHINKAI шихана В.Г. Лященко, V дан (м. Київ) та президента ГО “ООФКК” сенсея І.В. Левицького, ІІІ дан (м. Одеса)

alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt
 
Перелік спортсменів котрі вдало склали іспит на 10 кю ступінь
1. Совбан  Артем головне додзьо ГО «ООФКК» в м. Одеса т/в Мельник Д.А.
2. Решетняков  Микита секція ГО «ООФКК» в с. Усатове Біляївського району Одеської області інст./м. Остапенко А.О.
3. Стенгач  Микита секція ГО «ООФКК» в смт. Ільїнка Біляївського району Одеської області інст./м. Бордан О.С.
4. Вєрнєдуб Єгор секція ГО «ООФКК» в с. Усатове Біляївського району Одеської області інст./м. Остапенко А.О.
5. Каташинський  Владислав секція ГО «ООФКК» в с. Усатове Біляївського району Одеської області інст./м. Остапенко А.О.
6. Ліснеченко  Ярослав - секція ГО «ООФКК» в с. Усатове Біляївського району Одеської області інст./м. Остапенко А.О.
7. Опанасенко  Денис - секція ГО «ООФКК» смт. Ільїнка Біляївського району Одеської області інст./м. Бордан О.С.
8. Осіпов  Максим - секція ГО «ООФКК» в с. Усатове Біляївського району Одеської області інст./м. Остапенко А.О.
9. Олейник  Микита - головне додзьо ГО «ООФКК» в м. Одеса т/в Мельник Д.А.
10. Нєбєлєнчук  Данило - головне додзьо ГО «ООФКК» в м. Одеса т/в Мельник Д.А.
11. Сич Іван - головне додзьо ГО «ООФКК» в м. Одеса т/в Мельник Д.А.
12. Белобрицький  Дмитро -секція ГО «ООФКК» в с. Усатове Біляївського району Одеської області інст./м. Остапенко А.О.
13. Сироватський  Михайло - секція ГО «ООФКК» в Київському  районі  м. Одеса  інст./м. Агінов Д.О.
 14. Ботнарь  Володимир -  секція ГО «ООФКК» в с. Усатове Біляївського району Одеської області інст./м. Остапенко А.О.
15. Петров  Роман - секція ГО «ООФКК» в Київському  районі  м. Одеса  інст./м. Агінов Д.О.
16. Коваль Євгеній - секція ГО «ООФКК» в Київському  районі  м. Одеса  інст./м. Агінов Д.О.
17. Стрелець Михайло - секція ГО «ООФКК» в Київському  районі  м. Одеса  інст./м. Агінов Д.О.
18. Ботнарь Софія -секція ГО «ООФКК» в с. Усатове Біляївського району Одеської області інст./м. Остапенко А.О.
19. Росинська  Дар’я - секція ГО «ООФКК» в с. Усатове Біляївського району Одеської області інст./м. Остапенко А.О.
20. Сич Костянтин - секція ГО «ООФКК» в с. Усатове Біляївського району Одеської області інст./м. Остапенко А.О.
21. Кравченко  Олег - секція ГО «ООФКК» в с. Усатове Біляївського району Одеської області інст./м. Остапенко А.О.
22. Стенгач Владислав -секція ГО «ООФКК» в смт. Ільїнка Біляївського району Одеської області інст./м. Бордан О.С.
23. Осіпов  Артем -секція ГО «ООФКК» в смт. Ільїнка Біляївського району Одеської області інст./м. Бордан О.С.
24. Науменко  Олександр - головне додзьо ГО «ООФКК» в м. Одеса т/в Левицький І.В.
25. Белобрицька  Ангеліна -секція ГО «ООФКК» в с. Усатове Біляївського району Одеської області інст./м. Остапенко А.О.
 26. Жосан  Максим - секція ГО «ООФКК» в с. Усатове Біляївського району Одеської області інст./м. Остапенко А.О.
27. Єршов  Ярослав -секція ГО «ООФКК» в с. Усатове Біляївського району Одеської області інст./м. Остапенко А.О.
28. Меєрзон  Даніель - секція ГО «ООФКК» в Суворовському  районі  м. Одеса  інст./м. Громов І.А.
29. Стефашкін  Олексій - секція ГО «ООФКК» смт. Ільїнка Біляївського району Одеської інст./м. Бордан О.С.
30. Рибаков  Кирил - секція ГО «ООФКК» смт. Ільїнка Біляївського району Одеської області інст./м. Бордан О.С.
31. Сангуров  Даніїл - секція ГО «ООФКК» смт. Ільїнка Біляївського району Одеської області інст./м. Бордан О.С.
32. Фаградян  Давид - секція ГО «ООФКК» смт. Ільїнка Біляївського району Одеської області інст./м. Бордан О.С.
33. Некритов  Владислав - секція ГО «ООФКК» смт. Ільїнка Біляївського району Одеської області  інст./м. Бордан О.С.
34. Опанасенко  Вікторія - секція ГО «ООФКК» смт. Ільїнка Біляївського району Одеської області інст./м. Бордан О.С.
35. Герескул  Микита - головне додзьо ГО «ООФКК» в м. Одеса т/в Левицький І.В.
36. Шевченко  Артем- секція ГО «ООФКК» смт. Ільїнка Біляївського району Одеської області інст./м. Бордан О.С.
37. Сіманьков  Олександр - секція ГО «ООФКК» в с. Усатове Біляївського району Одеської області інст./м.  Остапенко А.О.
38. Босковський  Олег - секція ГО «ООФКК» в с. Усатове Біляївського району Одеської області інст./м. Остапенко А.О.
39. Пасічник  Дмитро - секція  ГО «ООФКК» в с. Набережне  Біляївського  району  Одеської  області інст./м. Гузель Г.М.
40. Іщенко  Андрій - секція ГО «ООФКК» в с. Усатове Біляївського району Одеської області інст./м. Остапенко А.О.
41. Ганпанцуров  Данило - головне додзьо ГО «ООФКК» в м. Одеса т/в Левицький І.В.
42.Кибич Іван- ВПГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області т/в Дацишен В.В.
43. Гоголь Андрій- ВПГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області т/в Дацишен В.В.
44.Горбенко Поліна- ВПГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області т/в Дацишен В.В.
45.Слободяник Назар- ВПГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області т/в Дацишен В.В.
46. Сологуб Анастасія - ВПГО «ООФКК» в Миколаївському районі Одеської областіінст./м. Губа О.С.
47. Токаренко Олександр - ВПГО «ООФКК» в Миколаївському районі Одеської областіінст./м. Губа О.С.
48. Морошан Олександр - ВПГО «ООФКК» в Миколаївському районі Одеської областіінст./м. Губа О.С.
49. Урсу Стас - ВПГО «ООФКК» в Миколаївському районі Одеської областіінст./м. Губа О.С.
50. Петрусенко Юлія- ВПГО «ООФКК» в Миколаївському районі Одеської областіінст./м. Губа О.С.
51. Ситнік Сергій - ВПГО «ООФКК» в Миколаївському районі Одеської областіінст./м. Губа О.С.
52. Колеснік Сергій - ВПГО «ООФКК» в Миколаївському районі Одеської областіінст./м. Губа О.С.
53. Кевров Ілля - ВПГО «ООФКК» в Миколаївському районі Одеської області  інст./м. Губа О.С.
54. Мазуркевич Валерій - ВПГО «ООФКК» в Миколаївському районі Одеської області  інст./м. Губа О.С.
55. Гусак Таїсія - ВПГО «ООФКК» в Миколаївському районі Одеської області  інст./м. Губа О.С.
 
Перелік спортсменів котрі вдало склали іспит на 9 кю ступінь
56. Комарова  Арина - секція ГО «ООФКК» в Київському  районі  м. Одеса  інст./м.  Агінов Д.О.
57. Коломієць  Анастасія - секція ГО «ООФКК» в с. Усатове Біляївського району Одеської області інст./м. Остапенко А.О.
58. Білявська  Анастасія - секція ГО «ООФКК» в с.Усатове Біляївського району Одеської області інст./м. Остапенко А.О.
59.Чорний  Олександр - секція ГО «ООФКК» в Суворовському  районі  м. Одеса  інст./м. Громов І.А.
60. Абрамов  Георгій - секція ГО «ООФКК» в с. Усатове Біляївського району Одеської області інст./м. Остапенко А.О.
61. Лаур  Максим - секція  ГО «ООФКК» в с. Набережне  Біляївського  району  Одеської  області інст./м. Гузель Г.М.
62. Мовсісян  Роберт  - секція ГО «ООФКК» в Суворовському  районі  м. Одеса  інст./м. Громов І.А.
63. Іщенко  Ярослав - секція ГО «ООФКК» в Суворовському  районі  м. Одеса інст./м. Громов І.А.
64. Панченко  Дмитро  - секція ГО «ООФКК» в Суворовському  районі  м. Одеса інст./м. Громов І.А.
65. Глущенко  Оксана - головне додзьо ГО «ООФКК» в м. Одеса т/в Левицький І.В.
66. Полєтаєв  Геннадій - секція  ГО «ООФКК» в с. Набережне  Біляївського  району  Одеської  області інст./м. Гузель Г.М.
67. Мальчик  Кирил - секція ГО «ООФКК» в с. Усатове Біляївського району Одеської області інст./м. Остапенко А.О.
68. Баранов Ілля -секція ГО «ООФКК» в смт. Ільїнка Біляївського району Одеської області інст./м. Бордан О.С.
69. Тихенко Євгеній - секція  ГО «ООФКК» в с. Набережне  Біляївського  району  Одеської  області інст./м. Гузель Г.М.
70. Дерищук Яна- ВПГО «ООФКК» в Миколаївському районі Одеської області інст./м. Губа О.С.
71. Куран Євген- ВПГО «ООФКК» в Миколаївському районі Одеської області інст./м. Губа О.С.
72. Семерня Андрій - секція ГО «ООФКК» в Суворовському  районі  м. Одеса інст./м. Громов І.А.
73. Гуреу  Богдан - секція  ГО «ООФКК» в с. Набережне  Біляївського  району  Одеської  області інст./м.  Гузель Г.М.
74. Терзіогло  Ярослав - секція  ГО «ООФКК» в с. Набережне  Біляївського  району  Одеської  області інст./м. Гузель Г.М.
75. Черевчук Кирил - секція ГО «ООФКК» в с. Усатове Біляївського району Одеської області інст./м. Остапенко А.О.
76. Столяр Ульяна  - секція  ГО «ООФКК» в с. Набережне  Біляївського  району  Одеської  області інст./м. Гузель Г.М.
77. Оснякова Альбіна- ВПГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області т/в Дацишен В.В.
78. Пундик Владислав- ВПГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області т/в Дацишен В.В.
79. Новрузов Рашад- ВПГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області т/в Дацишен В.В.
80. Білан Дмитро- ВПГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області т/в Дацишен В.В.
 
Перелік спортсменів котрі вдало склали іспит на 8 кю ступінь
81. Ковбишь Вадим - секція ГО «ООФКК» в Суворовському  районі  м. Одеса інст./м.  Громов І.А.
82. Лєбєдєв  Микита - секція ГО «ООФКК» в с. Усатове Біляївського району Одеської області інст./м. Остапенко А.О.
83. Беріл  Олексій - секція ГО «ООФКК» в с. Усатове Біляївського району Одеської області інст./м. Остапенко А.О.
84. Сорока  Владислав - секція ГО «ООФКК» в с. Усатове Біляївського району Одеської області інст./м. Остапенко А.О.
85. Белоус  Максим - секція ГО «ООФКК» в Суворовському  районі  м. Одеса інст./м. Громов І.А.
86. Столяр  Іван - секція  ГО «ООФКК» в с. Набережне  Біляївського  району  Одеської  області інст./м. Гузель Г.М.
87. Стоянов  Ігор - секція ГО «ООФКК» в Суворовському  районі  м. Одеса інст./м. Громов І.А.
88. Безродний  Олексій - головне додзьо ГО «ООФКК» в м. Одеса т/в Левицький І.В.
89. Капустін  Павло - головне додзьо ГО «ООФКК» в м. Одеса т/в Левицький І.В.
90. Валікова Євгена- ВПГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області т/в Дацишен В.В.
91. Карпенко Богдан- ВПГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області т/в Дацишен В.В.
92. Савранська Юлія - ВПГО «ООФКК» в Миколаївському районі Одеської області  інст./м. Губа О.С.
 
Перелік спортсменів котрі вдало склали іспит на 7 кю ступінь
93. Григорян  Сергій - головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській областіт/в Мельник Д.А.
94. Остапенко  Олексій - секція ГО «ООФКК» в с. Усатове Біляївського району Одеської області інст./м. Остапенко А.О.
95. Селезенко  Гліб - головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській областіт/в Мельник Д.А.
96. Некрасова  Анна - секція ГО «ООФКК» в с. Усатове Біляївського району Одеської області інст./м. Остапенко А.О.
97. Абдулаєв  Олександр - секція ГО «ООФКК» в с. Усатове Біляївського району Одеської області інст./м. Остапенко А.О.
98. Карчевський  Артур - секція ГО «ООФКК» в Київському районі м. Одеса інст./м. Агінов Д.О.
99. Трубчанінов  Тимофій - секція ГО «ООФКК» в с. Усатове Біляївського району Одеської області інст./м. Остапенко А.О.
100. Голубов Олексій - головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській областіт/в Левицький І.В.
101. Бабаєв  Алішер - головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській областіт/в Левицький І.В.
 
Перелік спортсменів котрі вдало склали іспит на 6 кю ступінь
101. Терзіогло Віталій (помічник інструктора-методиста)  - секція  ГО «ООФКК» в с. Набережне  Біляївського  району  Одеської  області інст./м.  Гузель Г.М.
102. Піліпочкін Олександр - головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській областіт/в Левицький І.В.
103. Косцов Захар - головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській областіт/в Левицький І.В.
Перелік спортсменів котрі вдало склали іспит на 5 кю ступінь
104 . Юшков  Микита - ВПГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області т/в Дацишен В.В.
105. Сиволапенко  Владислав - ВПГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області т/в Дацишен В.В.
106. Юшков Нікіта- ВПГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області т/в Дацишен В.В.
107. Сиволапенко Владислав- ВПГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області т/в Дацишен В.В.
 
Перелік спортсменів котрі вдало склали іспит на 3 кю ступінь
108. Цимбалюк  Олександр - ВПГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області т/в Дацишен В.В.
109. Галан Микола - ВПГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області т/в Дацишен В.В.
110. Капустинський  Вадим - головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області т/в Левицький І.В.
111. Безусова  Анна - головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області т/в Левицький І.В.
112. Кобілянська  Анастасія - головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області т/в Левицький І.В.
Перелік спортсменів котрі вдало склали іспит на 2 кю ступінь
113. Запорожець  Анастасія (помічник інструктора-методиста)  - головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області т/в Левицький І.В.
114. Цуркан  Андрій - головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області т/в Левицький І.В.
115. Запорожець  Максим - головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області т/в Левицький І.В.
116. Соколовський  Вадим - головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області т/в Левицький І.В.
117. Миронюк  Михайло - спортивний клуб «Файтер» Черкаська область, м. Умань т/в К.С. Слуцька
118. Миронюк  Дмитро - спортивний клуб «Файтер»  м. Умань, Черкаська область, м. Умань т/в К.С. Слуцька
119. Лисаченко  Владислав - головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області т/в Левицький І.В.
120. Пасічник  Павло - ВПГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області  т/в Дацишен В.В.
121. Клітинська  Лариса - спортивне об’єднання «Славута» Хмельницька область  м. Славута т/р Колесник С.В.
 
Перелік спортсменів котрі вдало склали іспит на 1 кю ступінь
122. Цимбалюк  Іван (помічник інструктора-методиста)   - ВПГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області т/в Дацишен В.В.
123. Долапчі Олександр - головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області т/в  Левицький І.В.
124. Гузель Геннадій (інструктор-методист) - головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області т/в Левицький І.В.
125. Брогарнік Леонід - головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області т/в  Левицький І.В.
 
Перелік спортсменів котрі вдало склали іспит на Iдан ступінь
126. Запорожець Катерина (інструктор-методист) - головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області т/в Левицький І.В.
127. Громов Ігор(інструктор-методист) - головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області т/в Левицький І.В.
128. Бордан Олег (інструктор-методист) - головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області т/в Левицький І.В.
129. Федоровський Володимир (інструктор-методист) - головне додзьо  ГО «ООФКК» в Одеській області Левицький І.В.
 
Перелік спортсменів котрі вдало склали іспит на IIдан ступінь
130. Агінов  Денис (інструктор-методист) - головне додзьо ГО «ООФКК» в Одеській області т/в Левицький І.В.

 

віце-президента ВГО “УФКК” бренч чіф WKO SHINKYOKUSHINKAI шихана В.Г. Лященко,
5 дан щиро вітає усіх спортсменів, інструкторів та тренерів з вдалим атестаційним тестуванням!
ОСУ!
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити