Користувачі
На даний момент 110 гостей на сайті
Головна Новини гсо ООФКК Звіт про результати участі збірної команди ГО «ФШКОО» у 1 відкритому чемпіонаті Полтавської області “OPEN CHAMPIONSHIP POLTAVA SHINKYOKUSHINKAI”
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
WKO SHINKYOKUSHINKAI
FEDERATION SHINKYOKUSHINKAI KARATE OF UKRAINE
FEDERATION SHINKYOKUSHINKAI KARATE OF ODESSA REGIONAL

 

Звіт про результати участі збірної команди ГО «ФШКОО»
від Одеської області  у 1 відкритому чемпіонаті Полтавської області з виду бойового мистецтва шинкіокушинкай карате у розділі “куміте” серед молодших юнаків/молодших дівчат, юнаків/дівчат, юніорів/юніорок чоловіків та жінок
OPEN CHAMPIONSHIP POLTAVA SHINKYOKUSHINKAI
який відбувся у місті Полтава 02-03 грудня 2016 року

 

Під патронатом:
Управління  у справах сім’ї молоді та спорту Полтавської ОДА
Під егідою:
ГО  «ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ УКРАЇНИ»
За сприяння:
Головного управління Національної поліціїї в Полтавській області

 

     На змаганнях були представленні наступні регіони:
1- Полтавська область (м. Полтава)  
2- Київська область (м. Київ)
3- Одеська область (м. Одеса)
4- Черкаська область (м. Умань)
5- Чернігівська область
6- Хмельницька область
 
      Загальна кількість учасників склала 178 спортсмена.

  

alt alt alt alt alt alt alt alt

ПЕРШІ МІСЦЯ (ЧЕМПІОНИ ЗМАГАНЬ)

 

1-    Деде Максим -ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області  (тренер В.В. Дацишен)    

2-    Цимбалюк Олександр - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)    

3-    Цимбалюк Іван - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)    

4-    Красюк Олександр - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)    

5-    Слободяник Назар -ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)    

6-    Травлінський Валерій -ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)    

7-    Булавенко Мирослава -ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)    

8-    Валікова Євгенія -ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)    

9-    Оснякова Альбіна -ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)    

10-           Ненова Еріка - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)    

11-           Холостенко Катерина - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (інструктор-методист К.Г. Запорожець)

12-           Остапенко Олексій - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)

13-           Запорожець Максим - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)

14-           Ратушний В’ячеслав - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)

15-           Клименко Андрій - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)

16-           Чеботаренко Антон - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)

17-           Галан Микола - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)

18-           Гузель Геннадій - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)

19-           Аляраши Даніель - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)

20-           Березин Олександр - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)

21-           Бородін Владислав - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)

22-           Напалков Кирилл - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)

23-           Сіманьков Олександр - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)

24-           Лисенко Данило - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)

25-           Белоус Максим - Секція  ГО ФШКООСуворовського  р-ну. м. Одеса (інструктор-методист І.А. Громов)

26-           Грабчак Катерина -Секція  ГО ФШКООСуворовського  р-ну. м. Одеса (інструктор-методист І.А. Громов)

27-           Шевченко Данило - Секція  ГО ФШКООСуворовського  р-ну. м. Одеса (інструктор-методист І.А. Громов)

28-           Мовсісян Роберт - Секція  ГО ФШКООСуворовського  р-ну. м. Одеса (інструктор-методист І.А. Громов)

29-           Слабодяник Назар - Секція  ГО ФШКООСуворовського  р-ну. м. Одеса (інструктор-методист І.А. Громов)

 

ДРУГІ МІСЦЯ (СРІБНІ ПРИЗЕРИ ЗМАГАНЬ)

 

30-           Дорич Георгій - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)

31-           Науменко Олександр - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)

32-           Шевченко Нікіта - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)

33-           Холостенко Володимир - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)

34-           Запорожець Анастасія - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)

35-           Запорожець Катерина - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)

36-           Пасічник Павло - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)    

37-           Красюк Олексій - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)    

38-           Напалков Павло - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)

39-           Брусенський Рінат - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)

40-           Медзяновський Євгеній - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)

41-           Ботнарь Софія - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)

42-           Білобрицька Ангеліна - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)

43-           Коломієць Анастасія - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)

44-           Косолапов Станіслав - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)

45-           Мужило Богдан - Секція  ГО ФШКООСуворовського  р-ну. м. Одеса (інструктор-методист І.А. Громов)

46-           Семерня Андрій - Секція  ГО ФШКООСуворовського  р-ну. м. Одеса (інструктор-методист І.А. Громов)

47-           Терзіогло Ярослав – Секція  ГО “ООФКК” в с. Набережне Біляївського  р-ну. Одеської області (інструктор-методист Г.М. Гузель)

 

ТРЕТІ МІСЦЯ (БРОНЗОВІ ПРИЗЕРИ ЗМАГАНЬ)

 

48-           Юшков Андрій - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)   

49-           Белов Єгор - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)

50-           Бударецький Максим - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)

51-           Хвалеба Владислав - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)

52-           Білобрицький Дмитро - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)

53-           Ботнарь Володимир - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)

54-           Вернедуб Егор - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)

55-           Каплунов Вадим - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)

56-           Тарахоніч Евгеній - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)

57-           Кравченко Олег - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)

58-           Кожухарь Богдан - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)

59-           Левін Ростислав - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)

60-           Арутюнян Давид - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)

61-           Арутюнян Христина - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)

62-           Беріл Олексій - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)

63-           Сорока Владислав - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)

64-           Некрасова Анна - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)

65-           Дзюба Тіхон - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)

66-           Капустинський Вадим - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)

67-           Степаненко Денис - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області(тренер І.В. Левицький)

68-           Безродний Олексій - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області(тренер І.В. Левицький)

69-           Федоров Анатолій - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області(тренер І.В. Левицький)

70-           Бордан Олег - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області(тренер І.В. Левицький)

71-           Стоянов Ігор - Секція  ГО ФШКООСуворовського  р-ну. м. Одеса (інструктор-методист І.А. Громов)

72-           Чьорний Олександр-  Секція  ГО ФШКООСуворовського  р-ну. м. Одеса (інструктор-методист І.А. Громов)

73-           Глущенко Оксана - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області(тренер І.В. Левицький)

 

ТРЕТІ/ЧЕТВЕРТІ МІСЦЯ (ПРИЗЕРИ ЗМАГАНЬ)

 

74-           Юшков Микита - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)

 

Керівний склад
ГО «ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
щиро вітає усіх переможців та призерів змагань!
ОСУ!
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ
ГО «ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити