Користувачі
На даний момент 390 гостей на сайті
Головна Новини гсо ООФКК Звіт про результати відкритого міжрегіонального чемпіонату України з виду бойового мистецтва шинкіокушинкай карате “OPEN CHAMPIONSHIP SHINKYOKUSHINKAI KARATE OF UKRAINE “GOLD STAR”
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
WKO SHINKYOKUSHINKAI
FEDERATION SHINKYOKUSHINKAIKARATE OF UKRAINE
 
Звіт про результати відкритого міжрегіонального чемпіонату України з виду бойового мистецтва шинкіокушинкай карате серед молодших юнаків/дівчат, юнаків/дівчат, юніорів/юніорок, чоловіків та жінок
 (WKO SHINKYOKUSHINKAI)
OPEN CHAMPIONSHIP SHINKYOKUSHINKAI KARATE OF UKRAINE
GOLD STAR
 
alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt
      
     На змаганнях були представленні наступні спортивні організації:
 
1 - Головне додзьо ГО «ФКШК м. Києві» м. Київ
2 - ДЮЦСЄ «Муромець - 1999»  м. Київ
3 - Спортивний клуб «ОЯМА» м. Черкаси
4 - ГО «КОФФК»м.Буча, Київська область
5 - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області
6 - ВП ГО «ООФКК» у Березівському  районі, Одеської області
7 - ВП ГО «ФШКУ» ФШКЧО м. Умань, Черкаська область 
8 - ВП ГО «ФШКУ» ФШКЧО м. Прилуки, Чернігівська область 
9 - ВП ГО «ФШКУ» ФШКХО м. Славута, Хмельницька область 
10- ВП ГО «ФШКУ» ФШКПО»Полтавська область
11- ГО «КОФКК» м. Вишгород, Київська область
12- ГО «ЧМФКК» м. Чернігів
13- ГО «Хейдзешин Доджо» с. Бузова, Київська область
14- ВГО «УАКК» м. Київ      
    
     Загальна кількість учасників склала - 131 чоловік
 
 
ПЕРШІ МІСЦЯ
чемпіони відкритого міжрегіонального чемпіонату України з виду бойового
мистецтва шинкіокушинкай карате
 
1- Бірюков Данило - ГО “КОФФК” м.Буча, Київська область (тренер Ю.А. Грек)
2- Меженський Андрій - м. Київ (тренер С.О. Вербицький)
3- Мартинович Ярослав - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
4- Алешківська Анна - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
5- Клименко Андрій - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер Д.А Мельник)
6- Бударецький Олександр - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер Д.А Мельник)
7- Філатова Мирослава - Головне додзьоГО «ФКШК м. Києві» м. Київ (тренер В.Г. Лященко)
8- Солодовій Михайло - Головне додзьо ГО «ФКШК м. Києві» м. Київ (тренер В.Г. Лященко)
9- Бородавка Владислав - Головне додзьоГО «ФКШК м. Києві» м. Київ (тренер В.Г. Лященко)
10- Алєкєєв Максим - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
11- Брунь Вікторія - ГО «КОФФК»м.Буча, Київська область(тренер Н.В. Снегірьова)
12- Тасенко Олексій - ГО “КОФФК” м.Буча, Київська область (тренер Н.В. Снегірьова)
13- Запорожець Максим - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
14- Соколовський Вадим - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
15-Чеботаренко Антон - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
16- Бублик Володимир - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
17- Таратуга Олег - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
18- Аврамчуг Владислав - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
19- Готьє Аліна - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
20- Булавенко Мирослава - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі, Одеської області (тренер В.В. Дацишен)    
21- Михайленко Єгор - ГО «ЧМФКК» м. Чернігів (тренер Ю.П. Кожинова)
22- Красюк Олександр - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі, Одеської області (тренер В.В. Дацишен)    
23- Миронюк Дмитро - ВП ГО «ФШКУ» ФШКЧО м. Умань, Черкаська область (тренер К.С. Слуцька)
24- Красюк Олексій - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі, Одеської області (тренер В.В. Дацишен)    
25- Іваненко Анастасія - ВП ГО «ФШКУ» ФШКПО»Полтавська область
26- Запорожець Анастасія - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
27- Франчук Владислав - ГО «ПОФШКК»Полтавська область (тренер Д.М. Боклащук)
28- Цимбалюк Олександр - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі, Одеської області (тренер В.В. Дацишен)    
29- Петрова Марія - ГО «КОФФК»м.Буча, Київська область (тренер Н.В. Снегірьова)
30- Новосельцев Дмитро - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
31-Галан Микола - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
32- Запорожець Катерина - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
33- Суворова Надія - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
34- Лозинський Остап - ГО «ЧМФКК» м. Чернігів (тренер Ю.П. Кожинова)
35- Голіков Евген - Головне додзьо  ГО «ФКШК м. Києві» м. Київ (тренер В.Г. Лященко)
                                        
 
ДРУГІ МІСЦЯ
срібні призери відкритого міжрегіонального чемпіонату України з виду бойового
мистецтва шинкіокушинкай карате
 
36- Федоровський Володимир - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
37- Безусова Анна - “ОДУВС”  м. Одеса (тренер В.В. Домніцак )
38- Глущенко Оксана - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
39- Евтушенко Ярослав - Головне додзьо  ГО «ФКШК м. Києві» м. Київ (тренер В.Г. Лященко)
40- Свиріпа Ірина - “ОДУВС” м. Одеса (тренер В.В. Домніцак )
41- Гордієнко Максим - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
42- Бондар Олексій - Головне додзьо  ГО «ФКШК м. Києві» м. Київ (тренер В.Г. Лященко)
43- Ємчук Зоя - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
44- Баланюк Дар’я -ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
45- Тагієв Руслан - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
46- Катрич Владислав -ВП ГО «ФШКУ» ФШКЧО м. Прилуки, Чернігівська область (тренер В.Г. Ховренко)
47- Юшков Микита - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі, Одеської області (тренер В.В. Дацишен)    
48- Лисенко Максим - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
49- Терещук Олександра - ГО «КОФФК»м.Буча, Київська область (тренер Н.В. Снегірьова)
50- Ковтун Євеліна - ГО «КОФФК»м.Буча, Київська область (тренер Н.В. Снегірьова)
51- Гресько Дмитро - ГО «КОФФК»м.Буча, Київська область (тренер Ю.А. Грек)
52- Остапець Микита - ВГО «УАКК» вм. Києві  (тренер С.О. Доронін)
53- Чертаков Дімітрій - м. Київ (тренер С.О. Вербицький)
54- Миронюк Михайло - ВП ГО «ФШКУ» ФШКЧО м. Умань,Черкаська область (тренер К.С. Слуцька)
55- Телевяк Павло -м. Київ (тренер С.О. Вербицький)
56- Шевченко Нікіта - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
57- Ратушний Вячеслав - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
58- Іоніна Софія - ГО «Хейдзешин Доджо» с. Бузова, Київська область (тренер С.М. Іоніна)
59- Шинкаренко Богдан - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
60- Лагвілава Олександр - Головне додзьо  ГО «ФКШК м. Києві» м. Київ (тренер В.Г. Лященко)
61- Філатов Святослав - Головне додзьо  ГО «ФКШК м. Києві» м. Київ (тренер В.Г. Лященко)
62- Філатова Мирослава -  Головне додзьо ГО «ФКШК м. Києві» м. Київ (тренер В.Г. Лященко)
63- Федчун Демян - ГО «КОФФК»м.Буча, Київська область (тренер Н.В. Снегірьова)
64- Лінчук Данило - ГО «КОФФК»м.Буча, Київська область (тренер Ю.А. Грек)
65- Ленгрен Анна - Головне додзьо  ГО «ФКШК м. Києві» м. Київ (тренер В.Г. Лященко)
66- Іванов Олександр - ГО «ПОФШКК»в Полтавській області(тренер Д.М. Боклащук)
67- Микитенко Максим - Головне додзьо ГО «ФКШК м. Києві» м. Київ (тренер В.Г. Лященко)
68- Гринчак Артем - ГО «КОФФК»м.Буча, Київська область (тренер Н.В. Снегірьова)
 
ТРЕТІ МІСЦЯ
бронзові призери відкритого міжрегіонального чемпіонату України з виду бойового
мистецтва шинкіокушинкай карате
 
69- Понамаренко Вадим - ВП ГО «ФШКУ» ФШКЧО м. Прилуки, Чернігівська область (тренер В.Г. Ховренко)
70- Лень Олександр - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
71- Шахрайчук Нікіта - ГО «ЧМФКК» м. Чернігів (тренер Ю.П. Кожинова)
72- Багрій Василь - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі, Одеської області (тренер В.В. Дацишен)    
73- Філіпов Юрій - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
74- Піліпочкін Олександр - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
75- Гевеленко Микола - ВП ГО «ФШКУ» ФШКЧО м. Умань, Черкаська область (тренер К.С. Слуцька)
76- Євтушенко Олександр - ГО «КОФФК»м.Буча, Київська область (тренер Н.В. Снегірьова)
77- Лясота Кирил - Секція «ФКШК м. Києві» в Дарницькому районі, м. Києва(тренер С.О. Сакун)
78- Деде Максим - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі, Одеської області (тренер В.В. Дацишен)  
79- Бублик Богдан - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
80- Косцов Захар - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
81- Лагвілава Георгій - Головне додзьо  ГО «ФКШК м. Києві» м. Київ (тренер В.Г. Лященко)
82- Ненова Еріка - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі, Одеської області (тренер В.В. Дацишен)  
83- Вольський Артем - ВП ГО «ФШКУ» ФШКХО м. Славута, Хмельницька область (тренер С.В. Колесник)
84- Бірюков Данило - ГО «КОФФК»м.Буча, Київська область (тренер Ю.А. Грек)
 
ТРЕТІ/ЧЕТВЕРТІ МІСЦЯ
призери відкритого міжрегіонального чемпіонату України з виду бойового
мистецтва шинкіокушинкай карате
 
85- Хоменко Кирил  - ВП ГО «ФШКУ» ФШКЧО м. Прилуки, Чернігівська область (тренер В.Г. Ховренко)
86- Григоренко Олексій - Головне додзьо  ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
87- Драгун Владислав -  ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
88- Трофімюк Антон - ВП ГО «ФШКУ» ФШКХО м. Славута,  Хмельницька область (тренер С.В. Колесник)
89- Капустинський Вадим - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
 
Керівний склад
ГО «ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ УКРАЇНИ»
щиро вітає усіх переможців та призерів змагань!
ОСУ!
 
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ
ГО «ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ УКРАЇНИ»
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити