Користувачі
На даний момент 67 гостей на сайті
Головна Новини гсо ООФКК Звіт про результати відкритого міжрегіонального кубку України з виду бойового мистецтва шинкіокушинкай карате «OPEN CUP SHINKYOKUSHINKAI KARATE OF UKRAINE»
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
WKO SHINKYOKUSHINKAI
FEDERATION SHINKYOKUSHINKAI KARATE OF UKRAINE
 
Звіт про результати відкритого міжрегіонального кубку України з виду бойового мистецтва шинкіокушинкай карате у розділі «куміте» серед молодших юнаків/дівчат для спортсменів початківців від 10 до 7 кю
(WKO SHINKYOKUSHINKAI)
«OPEN CUP SHINKYOKUSHINKAI KARATE OF UKRAINE»
 
alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt
 
       На змаганнях були представленні наступні спортивні організації:
 
1 - Головне додзьо ГО «ФКШК м. Києві» м. Київ
2 - ДЮЦСЄ «Муромець - 1999»  м. Київ
3 - Спортивний клуб «ОЯМА» м. Черкаси
4 - Секція ГО «ФКШК м. Києві» в Дарницькому районі м. Києва
5 - Секція ГО «ФКШК м. Києві» в Деснянському районі м. Києва
6 - Секція ГО »Київська обласна Федерація Фінікс карате-до»
7 - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області
8 - Секція  «ФШКОО»  в Суворовському  районі  м. Одеса
9 - Секція  «ФШКОО» в смт. Ільїнка, Біляївського району, Одеської області
10 - Секція «ФШКОО» в с. Усатове, Біляївського  району Одеської області
11 - Секція  «ФШКОО» в с. Набережне,  Біляївського району, Одеської області
12 - ВП ГО «ООФКК» у Березівському  районі, Одеської області
13 - ВП ГО «ФШКУ» ФШКЧО м. Умань, Черкаська область 
14 - ВП ГО «ФШКУ» ФШКЧО м. Прилуки, Чернігівська область 
15 - ВП ГО «ФШКУ» ФШКХО м. Славута, Хмельницька область 
16 - ВП ГО «ФШКУ» ФШКПО»м. Полтава, Полтавська область
17- ГО «КОФКК» м. Вишгород, Київська область
 
      Загальна кількість учасників склала - 178 чоловік
 
ПЕРШІ МІСЦЯ
чемпіони відкритого міжрегіонального кубку України з виду бойового мистецтва шинкіокушинкай карате
 
1- Черевчук Кирило - Секція  ГО ФШКОО” в с. Усатове Біляївського  р-ну. Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
2- Напалков Кирило - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)
3- Аляраши Даніель - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)
4- Посполітак Михайло - ГО «ПОФШКК»в Полтавській області (тренер Д.М. Боклащук)
5- Філатов Владислав - Головне додзьоГО «ФКШК м. Києві» м. Київ (тренер В.Г. Лященко)
6- Березин Олександр - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер Д.А. Мельник)
7- Кравчук Андрій - ГО «КОФКК» м. Вишгород, Київська область (тренер О.І. Чертков)
8- Туровський Вадим - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
9- Студіліна Владислава - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
10- Мовсісян Роберт - Секція  «ФШКОО»  в Суворовському  районі  м. Одеси (інструктор-методист І.А. Громов)
11- Руденький Андрій - Головне додзьо ГО «ФКШК м. Києві» м. Київ (тренер В.Г.  Лященко)
12- Кравчук Назар - ГО «КОФКК» м. Вишгород, Київська область (тренер О.І. Чертков)
13- Осіпов Артем - Секція  ГО ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
14- Бідулін Назар - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
15- Напалков Павло - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер Д.А Мельник)
16- Сангуров Данило - Секція  «ФШКОО» в смт. Ільїнка, Біляївського району, Одеської області (інструктор-методист О.С. Бордан)
17- Опанасенко Денис - Секція  «ФШКОО» в смт. Ільїнка, Біляївського району, Одеської області (інструктор-методист О.С. Бордан)
18- Остапенко Олексій - Секція  ГО ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
19- Запорожець Костянтин - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
20- Мацкевич Олександр - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
21- Шевченко Данило - Секція  ГО ФШКООСуворовського  району м. Одеси (інструктор-методист І.А. Громов)
22- Завалій Владислав - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
23- Оснякова Альбіна - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі Одеської області (тренер В.В. Дацишен)    
24- Сіманьков Олександр - Секція  ГО ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
25- Бєгунова Рената - ВП ГО «ФШКУ» ФШКЧО м. Умань,Черкаська область (тренер К.С. Слуцька)
26- Тагієв Вадим - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
27- Гречанська Софія - Секція  ГО ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  району, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
28- Косяк Вадим - м. Київ (тренер Є.В. Кобижча)
29- Кравчук Олександр - ВП ГО «ФШКУ» ФШКХО м. Славута, Хмельницька область (тренер С.В. Колесник)
30- Матвійчук Денис - ВП ГО «ФШКУ» ФШКХО м. Славута, Хмельницька область (тренер С.В. Колесник)
31- Шкадовська Карина - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
32- Лобунець Максим -  ВП ГО «ФШКУ» ФШКХО м. Славута, Хмельницька область (тренер С.В. Колесник)
33- Лаур Максим - Секція  ГО ФШКОО” в с. Набережне, Біляївського  району, Одеської області (інструктор-методист Г.М. Гузель)
34- Мнівець Олександр - ГО «ЧМФКК» м. Чернігів (тренер Ю.П. Кожинова)
35- Алєксандрова Єлізавета - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
36- Мельничук Дмитро - ВП ГО «ФШКУ» ФШКХО м. Славута, Хмельницька область (тренер С.В. Колесник)
37- Тарасова Дарина - Головне додзьо ГО «ФКШК м. Києві» м. Київ (тренер В.Г.  Лященко)
38- Омельченко Антон - ГО “КОФФК” м. Буча, Київська область (тренер Ю.А. Грек)
39- Неграй Анастасія - ГО “КОФФК” м. Буча, Київська область(тренер Н.В. Снегірьова)
 
 
ДРУГІ МІСЦЯ
срібні призери відкритого міжрегіонального кубку України з виду бойовогомистецтва шинкіокушинкай карате
 
40- Григорьєв Іван - Секція ГО «ФКШК м. Києві» в Дарницькому районі м. Києва (тренер С.О. Сакун)
41- Ющенко Антон - м. Київ (тренер Є.В. Кобижча)
42- Кравченко Богдан - ГО «ПОФШКК»Полтавська область (тренер Д.М. Боклащук)
43- Вернидуб Єгор - Секція  ГО ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського району, Одеської області (інструктор-методист А.О. Остапенко)
44- Боклащук Андрій - ГО «ПОФШКК»Полтавська область  (тренер Д.М. Боклащук)
45- Терзіогло Ярослав - Секція  ГО ФШКОО” в с. Набережне, Біляївськогого  району. Одеської області (інструктор-методист Г.М. Гузель)
46- Коробань Даніїл - ВП ГО «ФШКУ» ФШКЧО м. Умань,Черкаська область (тренер К.С. Слуцька)
47- Юрченко Денис - Головне додзьо ГО «ФКШК м. Києві» м. Київ (тренер В.Г. Лященко)
48- Галка Анна - ВП ГО «ФШКУ» ФШКХО м. Славута, Хмельницька область  (тренер С.В. Колесник)
49- Зуб Данило -  ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
50- Амеличев Ян - Секція ГО «ФКШК м. Києві» в Деснянському районі м. Києва (тренер К.В. Орлова )
51- Мірошников Тимур - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
52- Сорока Владислав - Секція  ГО ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  райну, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
53- Юшков Андрій - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі, Одеської області (тренер В.В. Дацишен)    
54- Кравченко Олег - Секція  ГО ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  райну, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
55- Каліновський Нікіта - Секція ГО «ФКШК м. Києві» в Дарницькому районі м. Києва (тренер С.О. Сакун)
56- Віштал Андрій - ВП ГО «ФШКУ» ФШКЧО м. Умань,Черкаська область (тренер К.С. Слуцька)
57- ФФедорцев Данило - Секція ГО «ФКШК м. Києві» в Дарницькому районі м. Києва (тренер С.О. Сакун)
58- Галутва Ярослав - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
59- Краснощьок Анатолій - Секція  ГО “ФШКОО” в смт. Ільїнка, Біляївського  райну, Одеської області (інструктор-методист О.С. Бордан)
60- Литвиненко Юрій - ГО «ПОФШКК»Полтавська область (тренер Д.М. Боклащук)
61- Білобрицька Ангеліна - Секція  ГО ФШКОО” в с. Усатове. Біляївського  райну, Одеської області (інструктор-методист А.О. Остапенко)
62- Шевченко Кирило - ГО «ПОФШКК»Полтавська область (тренер Д.М. Боклащук)
63- Белоус Максим - Секція  ГО ФШКООСуворовського  райну м. Одеси (інструктор-методист І.А. Громов)
64- Вовк Ярослав - ГО «ПОФШКК»Полтавська область (тренер Д.М. Боклащук)
65- Крианівська Вероніка - м. Київ (тренер Є.В. Кобижча)
66- Галицький Максим - ВП ГО «ФШКУ» ФШКХО м. Славута, Хмельницька область  (тренер С.В. Колесник)
67- Куріпко Олександр - ГО «ЧМФКК» м. Чернігів (тренер Ю.П. Кожинова)
68- Демедюк Андрій - Секція  ГО “ФШКОО” в смт. Ільїнка, Біляївського  райну, Одеської області (інструктор-методист О.С. Бордан)
69- Лужецька Анастасія - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
70- Геворгян Арсен - ВП ГО «ФШКУ» ФШКХО м. Славута, Хмельницька область  (тренер С.В. Колесник)
71- Чабанюк Аліна - Головне додзьо ГО «ФКШК м. Києві» м. Київ (тренер В.Г.  Лященко)
72- Капустін Павло - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
73- Мілевська Анастасія - ГО “КОФФК” м. Буча, Київська область(тренер Н.В. Снегірьова)
 
ТРЕТІ МІСЦЯ
бронзові призери відкритого міжрегіонального кубку України з виду бойового
мистецтва шинкіокушинкай карате
 
74- Сич Костянтин - Секція  ГО ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  райну, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
75- Федоров Олександр - Секція ГО «ФКШК м. Києві» в Деснянському районі м. Києва (тренер К.В. Орлова )
76-Медзяновський Євгеній - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  райну, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
77- Білан Дмитро - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі, Одеської області (тренер В.В. Дацишен)    
78- Солдатов Павло - Головне додзьоГО «ФКШК м. Києві» м. Київ (тренер В.Г. Лященко)
79- Миронюк Дмитро -  ВП ГО «ФШКУ» ФШКЧО м. Умань (тренер К.С. Слуцька)
80- Кім Єгор - ГО “Київська обласна Федерація Фінікс карате-до” м.Буча Київська область (тренер Н.В. Снегірьова)
81- Беріл Олексій -ГО “КОФФК” м. Буча, Київська область(тренер Н.В. Снегірьова)
82- Просвєтов Пантєлей -  Головне додзьоГО «ФКШК м. Києві» м. Київ (тренер В.Г. Лященко)
83- Калініч Дмитро  - Секція  ГО ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  райну, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
84- Піщенко Артем - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
85- Милосердний Богдан - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер Д.А Мельник)
86- Гасанов Надір - Головне додзьоГО «ФКШК м. Києві» м. Київ (тренер В.Г. Лященко)
87- Чонка Іван - ВП ГО «ФШКУ» ФШКЧО м. Умань,Черкаська область (тренер К.С. Слуцька)
88- Кравченко Євгеній - Головне додзьоГО «ФКШК м. Києві» м. Київ (тренер В.Г. Лященко)
89- Фаградян Давід - Секція  ГО “ФШКОО” в смт. Ільїнка,  Біляївського  райну, Одеської області (інструктор-методист О.С. Бордан)
90- Науменко Олександр - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (тренер І.В. Левицький)
91- Казановська Кристина - ВП ГО «ФШКУ» ФШКЧО м. Умань,Черкаська область (тренер К.С. Слуцька)
92- Ясинський Іван - Головне додзьоГО «ФКШК м. Києві» м. Київ (тренер В.Г. Лященко)
93- Ляшевич Юрій Секція ГО «ФКШК м. Києві» в Деснянському районі м. Києва (тренер К.В. Орлова )
94- Шатковський Андрій -  ВП ГО «ФШКУ» ФШКХО м. Славута, Хмельницька область  (тренер С.В. Колесник)
95- Каленюк Артем - Секція ГО «ФКШК м. Києві» в Деснянському районі м. Києва (тренер К.В. Орлова )
96- Шевченко Олександр - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
 
ТРЕТІ/ЧЕТВЕРТІ МІСЦЯ
призери відкритого міжрегіонального кубку України з виду бойовогомистецтва шинкіокушинкай карате
 
97- Ботнарь Володимир - Секція  ГО ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  райну, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
98- Музичук Іван - ВП ГО «ФШКУ» ФШКЧО м. Прилуки,Чернігівська область (тренер В.Г. Ховренко)
 99- Косяк Артур - м. Київ (тренер Є.В. Кобижча)
100- Каплунов Вадим - Секція  ГО ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  райну, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
101- Мальчик Кирил - Секція  ГО ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  райну, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
102- Ткачук Давид - м. Київ (тренер Є.В. Кобижча)
103- Куроченко Віталій - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
104- Юсипів Олександр - Секція  ГО ФШКОО” в с. Усатове, Біляївського  райну, Одеської області (тренер А.О. Остапенко)
105- Вольський Микита - ВП ГО «ФШКУ» ФШКХО м. Славута, Хмельницька область (тренер С.В. Колесник)
106- Зосько Максим - ВП ГО «ООФКК» в Березівському районі, Одеської області (тренер В.В. Дацишен)    
107- Перебийніс Назар - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
108- Лєбєдєв Микита - Секція  ГО “ФШКОО” в с. Набережне, Біляївського  райну, Одеської області (інструктор-методист Г.М. Гузель)
109- Кузнецов Артур - м. Київ (тренер Є.В. Кобижча)
110- Пальчик Андрій - Секція ГО «ФКШК м. Києві» в Дарницькому районі м. Києва (тренер С.О. Сакун)
111- Секретарюк Владислав - ВП ГО «ФШКУ» ФШКЧО м. Умань (тренер К.С. Слуцька)
112- Семенов Сава - Секція ГО «ФКШК м. Києві» в Дарницькому районі м. Києва (тренер С.О. Сакун)
113- Шевченко Вікторія - Головне додзьо ГО «ФШКОО» в Одеській області (інструктор-методист К.Г. Запорожець)
114- Трухін Дмитро - ВП ГО «ФШКУ» ФШКЧО м. Умань,Черкаська область (тренер К.С. Слуцька)
115- Котляр Дмитро - ДЮЦСЄ “Муромець-1999” м. Київ (тренер А.О. Геркен )
 
Керівний склад
ГО «ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ УКРАЇНИ»
щиро вітає усіх переможців та призерів змагань!
ОСУ!
 
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ
ГО «ФЕДЕРАЦІЯ ШИНКІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ УКРАЇНИ»
 
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити